Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (So, 2. 7. 2022 - 03:07)

Nemohli by jste si vy 10 ti letí "géniové" vytvořit vlastní vlákno s pod minkou jen pro 10 leté a tam se můžete dohadovat, kdo ho má většího !!!

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Když píšeš souběžně na obě vlákna v jeden čas a ještě graficky i obsahově tak, že se prozradíš, tak je to dětinské. Rakato, ty potřebuješ mít navrch a poslední slovo. To můžeš se středoškoláky na svém vlákně. Tady ne. Proto jsem přešel pryč. Jsi prostě omezený. A žádnou kritiku jsi nikdy nedělal. Nejsi schopen kritiky. Nemám žádnou diagnózu, ty nejsi doktor. Jsi pisatel amatér, jak ses sám tituloval, prý psycholog amatér. Ty to děláš amatérsky a upachtěně všechno. Jak pejskek s kočičkou dělali dort a posbírali všecko, co našli a dali to do kupy a mysleli si, že to bude k jídlu. Nebylo. Já jsem tě chvílí četl, ale po chvíli mi došlo, že se topíš v totální neukotvenosti a nevědeckosti. Jsi sběrač drbů. Král pavlače. Ta, si tam na tu svoji pavlač zase zalez. :-)

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 01:07)

Vidím ti až do žaludku. Ty už nemáš odvahu napsat něco na nějaké téma, aby ses zase neztrapnil, tak sis vzal do huby oponenta a snažíš se mít navrch v urážkách. Ó, jak jsi malý! ------------------------------------ Tady to ovšem není tvá mateřská školka s Pájou a Májou, ale diskuse s dospělými. Tak se aspoň trochu snaž, ať tvůj nízký level nebije tak do očí. Jinak tě prohlásím Ostudou vlákna. (Následuje titul Micky Mouse, Janoušek, Neználek z Měsíce a Rath.)

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Nemáš vzdělání, to jsem ti psal už před mnoha lety. Multinick Matrix ti psal, že jsi impotent. Matrix má VŠ, já taky, ty ne. Už se mi tu nevnucuj. :-)

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Rakato, na písku stojíš ty. Proto tě tam na tvém vlákně nečtu. Nudíš mě. Vidím jenom tvůj nick jako poslední v tom seznamu nových příspěvků. Proto vím, že tam píšeš, ale nevím, co píšeš. Pak se objeví příspěvek tady. Nikdy jsi nic vědeckého nepsal. Jsi čtenář bulváru. Jsi moula.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Kritika ti nevoní? To jsem si myslel. U tvé diagnózy klasika. A přitom by sis měl považovat, že jsem tě na chvíli bral vážně a dal ti zpětnou vazbu.

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Ale je možné, že je tu i ten druhý bobek, co krade nicky cynikovi realistovi. Dva progresivističtí bobci, co se krmí mainstreamem. :-)

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Znám podobné týpky jako ty. Z hospody odcházejí vždy dříve, než by chtěli, protože je vykopnou hosté, které naštvali. No přiznej se, kolikrát jsi dostal krýglem do hlavy za své bláboly? ------------------- Vůbec se nedivím, že ti to už nemyslí.

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Rakato - stojí ti za to sem chodit pro výprasky? :-)

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Rakato sem přilezl pod nickem návštěvníka, dostal přes držku a zalezl zase strašit na své domovské vlákno. :-)

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Na aeronetu je o tom článek. Akorát aeronet je třeba brát taky s rezervou. Jsou tam v diskusi esoterici, konspirátoři, pověrčiví, atd. Nejlepší je projet jak mainstream, tak alternativu a udělat si z toho průměr. - ano toto je rozumný, vyvážený postup, který má základ ve vědeckém myšlení. Projet všechny dostupné zdroje a mít je v paměti. Porovnat je a v oblasti politiky se s časovým odstupem ukazuje, že pravda, respektive reálný výstup událostí je velmi často blízko průměru. Průměr nemusí být absolutní. Nejde o to hledat ideální těžiště. To bude vždycky subjektivní. Důležité je si uvědomit, že krajní póly jsou obvykle dál od pravdy a středový názor blízký průměru je obvykle ten nejblíže k pravdě. A to platí i v manželství, i v politice. Za rozvod manželů taky často mohou oba dva partneři. Za válku nebo jiný konflikt mezi státy obvykle taky mohou obě strany.

Cynik - realista (So, 2. 7. 2022 - 01:07)

Kaďák - ani jsem ten celý shit nečetl.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Dobrá úvaha o hodnocení pramenů, ale postavená na písku. Protože:----------- Abys byl schopen posuzovat pravdivost informací, musíš především hodně vědět o světě. A ne nějaké bajky nebo duchovní bláboly, ale vědecká fakta a teorie. Teprve potom můžeš říct, zda někdo kecá nebo říká pravdu. Balancování mezi názory, volba jakéhosi středu apod.? Ale no tak.... Dobré jen pro neználky.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Já jsem proto dát Asitakovi prostor, takový exot dokáže pobavit, ne že ne. Ale zjevně si toho dnes přečetl hodně málo, a tak mu došly myšlenky, které by tady mohl opakovat. A vlastní nemá. Škoda.

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

"Já jsem proto dát Asitakovi prostor" ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ty nedáváš žádný prostor, bobku. Nejsi admin. Jsi bobek, co dává akorát prostor své stolici, když vykonáváš velkou potřebu. :-)

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Věda není statická, nýbrž dynamická, plastická. Pokud věda ustrne na nějakém mainstreamu, poznání zamrzne. Ve vědě je žádoucí střet myšlenek, pluralita názorů, diverzita postupů a idejí. Možná se někdo diví, proč se tu zahazuju s nějakým cocotem bez vzdělání. Mně to nevadí. Beru to jako trénink a stává se, že někdo pročítá diskuse s časovým odstupem a bude mu to užitečné.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Toto je pravidlo, že vědecký objev je novátorský a alternativní v dané době. Teprve postupem času se z něj stane mainstream.

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Tak to už přeháníš. Takové nudné mudrlanty nikdo nečte. Až se budu chtít něco dozvědět o metodologii vědy, nepůjdu za tebou, to mi věř.

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

"Až se budu chtít něco dozvědět o metodologii vědy, nepůjdu za tebou, to mi věř." ---------------------------------------------------- Ale ty nikdy, bobku, noc o vědě hledat nebudeš. Ty jsi čtenář bulváru. :-)

Cynik - realista (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Ani maturant by takto neměl uvažovat - nedal bych jedincům tvého typu ani maturitní vysvědčení - učňák a tečka: "Na aeronetu je o tom článek. Akorát aeronet je třeba brát taky s rezervou. Jsou tam v diskusi esoterici, konspirátoři, pověrčiví, atd. Nejlepší je projet jak mainstream, tak alternativu a udělat si z toho průměr."

Reklama

Přidat komentář