Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 08:05)

I starší žena ráda nastaví píču a zamrdá si,nebo kouří.Zvlášť když jí nevadí,že má plnou píču semene.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Tino, tyno, Kiki, Krystyno kdy dojedes do valmezu nebo uz budes v praguli porad?

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 03:05)

Starší ženy to je peklo.

Petr 28 (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

Jelikož jsem na zralé a starší ženy tak se občas seznámím přes inzerci za účelem občasných er. schůzek i s nějakou tou ženou přes šedesát roků a občas jsem až překvapen jak jsou některé takto starší dámy daleko více žhavé po nespoutaném sexu než třeba mladší ženy ve věku 45+. Je to ale hodně individuální a většinou jsou takové ženy které se seznamují jenom za účelem milostných hrátek všechny hodně žhavé a to samé očekávají i od muže.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 14:05)

Přes jakou inzerci?

Milan Sehnálek (Čt, 12. 5. 2022 - 10:05)

Kdo neumí nebo nechce užívat to nejlepší a dopřát si to nej co život nabízí tak
dobře mu tak.

? (So, 23. 4. 2022 - 09:04)

A nenašla by se tady nějaka do 70 která by chtěla mladšího Zl UH Ho

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Tady je asi hodně mladíků co to tady čtou a honí se, hned bych na sebe nějakýho připustila, je to krásný pocit když do mě zajíždí s pevným žaludem, chtěla bych i dva aby se na mě vystřídali

Raubíř (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Hned bych si tě užil.

babi (Čt, 14. 4. 2022 - 13:04)

Už je mi přes sedmdesát. Vnuk si nemoh najít holku, tak jsem mu dohodlia nezadanou dceru kamarádky. Sešli se u mě. Chvilku se cicmali a osahávali. Když se dostali do ráže, tak se svlíkli a šoustali celou hodinu. Dneska spolu chodí a jsou jako dvě hrdličky. Jenom já se nedostanu do postele dokud jí neopustí oni. Z vděku mi vnuk přivedl dva své kamarády s velkým a tvrdým vybavením. Šukali mě na střídačku přes tři hodiny a já si konečně užila taky. Byla sem sice jak zmlácená, ale tolik sexu sem nikdy eště nezažila.Tři dni sem si musela kundu chladit v lavóru, jak sem jí měla bolavou a rozpálenou.

Adam (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Pohádky. Kdo by šukal starou bábu? Fujtajbl!

Diplomat (Ne, 24. 4. 2022 - 00:04)

Třeba já.Kdo neprcal babičku není chlap a která neprcala dědečka není ženská

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Třeba já. Dal bych jí co proto, až by jí slezly nechty.

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

Ty se radši nauč psát úchyle !!

Luky (St, 20. 4. 2022 - 11:04)

I já šukam sedmdesátiletou bábu.Dobre se o sebe starala a tak vypadá na padesát.Popisu vám ji.Prsa 4 céčko , stehýnka pevná zadek pevný. Prostě krev a mlíko. Místo zubů protézy,ale jazýček parádní.Je tak, že chvíli mi trvalo než jsem jí přesvědčil že orál není nic špatného.V obličeji je krásná.Ted si se mnou užívá sexu a života a já s ní taky.Tak laskavě nemoralizujte

Návštěvník (So, 23. 4. 2022 - 09:04)

Ke konci vojny jsem se rozešel s dívkou. (Chtěla se hned vdávat a já ještě nebyl připravený). Po nástupu do zaměstnání jsem se ubytoval ve svobodárně, kde byly společné záchody i sprchy. Potkali jsme se ve sprše. Bylo jí nejméně 75 let, ale měla pěknou postavu. Správcová a uklízečka. Všimla si mé erekce a hned po koupeli za mnou přišla na pokoj. Měl jsem s ní normální sex, jako by to byla mladá holka. Pak mi zřejmě z vděčnosti, prala, zašívala a vařila. Moc rád na ní vzpomínám.

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

Ty "nechty" jsem tam dal schválně, abych tě probudil. Vzorňáku- slušňáku.

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Musím si to jít udělat s umělákem, božíčku já teču

Tom (Čt, 14. 4. 2022 - 11:04)

Starší ženy ví jak chlapovi to jeho péro postavit.Nektere se sice trochu ostychaj,ale nakonec morální zábrany padnou k potěšení obou

No jo. (Po, 11. 4. 2022 - 12:04)

Starší mužskí jdou raději na pívo, co mají dělat, když se jim nepostaví a je bez citlivosti.

Reklama

Přidat komentář