Reklama

Jak trestáte své děti

Stanislav (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

Nejste normální a měly by jste je jít léčit z té agresivity.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

Já svého dospívajícího syna nejdřív seřežu řemenem a aby si výprask pořádně užil, tak mu jeho zadeček pořádně potrápím kopřivami. Nešlehám jej, ale osvědčilo se mi přikládat stonky na kůžičku. Má ju pěkně napnutou a jsou to pro kluka ta největší muka.

Jana (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Ahoj Lenny, a kolik mu je? On se nechá??

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Bude mu 14 a samozřejmě se nechá, neboť zde velím já. Jsem občanská zaměstnankyně u jednoho útvaru a pořádek musí být nejen v práci ale i doma. A to hlavně! Takže kluka cepuju jak se dá.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Nikde nikdy nebyl větší bordel než v armádě.A ópéčka byli největší netáhla co se tam chodila schovávat před prací.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Máte, pane, asi pravdu. Těžko bych se někde jinde tak uživila, ale mám hodnost a pár lidí pod sebou a všem se nám daří. Řešíme věci co se týče města, dopravy a co se týče objektu vojenské správy. Prostě jsme prací vytížení.

Jana (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Já dala klukovi na holou jarmilkama, znáš je? Zkus to doporučuju, funguje to.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

To jsou ty sandálky? Vyzkouším je hned zítra či v úterý, kdy dám synovi do těla.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Tomu jako věříš ?

Kamil (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

Divím se, že bijete své děti. Já je nikdy nebil a myslím, že ani je bít nebudu.

Zvedavjesi (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

To ti přeji aby z nich byli slušní a hodni lide

Katka (So, 2. 7. 2022 - 14:07)

Matěj měl při výprasku publikum – dva mladší bratry, jedenáctiletého Jonáše a osmiletého Samíka. A ještě dva jeho kámoše, taky dvanáctileté Lukáše a Šťěpána. Než na tu jeho zlobivou holou dostal, tak jsem se rozhodla, že jako předehru dostane takový menší doplňkový trest a zavěnovala jsem se jeho nohám - zkrátka byl bit na chodidla. Zapojila jsem do toho děti. Připravený na to, tedy bosý, Matěj byl, jak už jsem psala, že leží na posteli bos, než si lehl, musel si sundat ponožky, ty pak ležely zmuchlané na zemi. A tak mu Samík a Jonáš museli chytit nohy u kotníků, ohnout je v kolenou, aby byly chodidly nahoru a držet je. A Štěpán s Lukášem dostali do ruky pravítko. A tím pak museli zbít Matějova bosá chodidla. Matěj při tom křičel a zatínal prsty u nohou. Kluci mu museli dát dvacet ran, při to m bití se střídali. No a pak dostal ode mě Matěj pořádný, opravdový výprask na tu jeho holou… Zbila jsem ho hodně úzkým, koženým řemenem. Matěj řval, brečel a nakonec se počůral…

Zvedavjesi (St, 6. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj co provedl ? Taky se mi doma občas počurají při vyprasku

Katka (Ne, 10. 7. 2022 - 14:07)

Mám tam za sebou dva příspěvky. V to prvním je, co provedl.

Jana (So, 2. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj Katko
A proč vlastně dostal a za co?? já dala synovi výprask jen dvakrát za poslední dva roky. Zkus mu někdy dát na holou jarmilkama. Znáš jarmilky? Těma je to hodně účinné.

Katka (So, 2. 7. 2022 - 10:07)

Náš synek Matěj leží právě na sedačce na břiše, s vystrčeným, holým zadkem. Taky má vyhrnuté tričko, aby ten zadek nezakrývalo. Tepláky a slipy má stažené až ke kolenům a je bos. Za chvíli bude bit. Je mu už dvanáct, ale neposlouchá, neučí se, měl špatné známky. Fyzicky na svůj věk nevypadá, malý, drobný klučík. Vypadá sotva na deset. A navíc je modrooký blonďáček, vypadá jako andílek. Jenže je to spíš ďáblík...Z chvíli přes tu holou pořádně dostane...

Lukáš (Ne, 26. 6. 2022 - 17:06)

Já vyrůstal jen se svou matkou a když jsem zlobil, tak mi vyhrožovala, že mi najde náhradního tatínka. Tehdy mi říkala, že dospívající kluk by měl mít nad sebou pevnou chlapskou ruku s řemenem. Tak jsem jí na to řekl, že bít řemenem mě může sama, na to přece nepotřebuje žádného chlapa. Měli jsme spolu dohodu, že když něco špatného provedu, tak se u ní o ten výprask sám přihlásím a tak to fungovalo. Když jsem například ve škole dostal poznámku, tak jsem položil na stůl v obýváku žákovskou knížku a vedle ní kožený pásek. Když přišla domů z práce, tak většinou jsem byl už dávno připravený v trenýrkách, pustil jsem nahlas hudbu a už to svištělo! Máma mě zase na druhé straně nebila nijak silně, což je výhoda výprasků od mámy. Nemám pocit, že by mi to nějak ublížilo a že bych měl mít z toho nějaké trauma.

Janina (Čt, 23. 6. 2022 - 19:06)

Naši dva kluci – Míša devět let a David jedenáct let občas přes ten jejich zadek dostanou. Tak za střední prohřešky jsou biti na spoďáry, za větší prohřešek dostanou přes holou. Při trestání na spoďáry se položí v pokoji na sedačku a stáhnou si kalhoty pod zadek a vyhrnou si tričko. Dostávají od deseti do pětadvaceti ran. Za větší prohřešek jsou pak biti na holou. Před bitím na holou musí kalhoty úplně dolů a spoďáry taky. Pak se položí, vyhrnou si tričko a dostanou. Na tu jejich holou dostávají dvacet až třicet ran. Před každým bitím se kluci musí taky pěkně úplně zout. Pantofle i ponožky musí dolů, dostávají vždycky úplně bosí. Někdy po bití ještě klečí. Po nářezu na spoďáry už s nataženými kalhotami a po bití na holou klečí od pasu dolů nahatí. Při klečení zůstávají bosí. Někdy za trest jenom klečí, taky se před tím ale musí zout. A někdy si musí kleknout na holá kolena, takže si vyhrnují nohavice, příliš úzké kalhoty musí dolů. A máme ještě malý doplňkový trest, který užíváme hlavně, když kluci mají na návštěvě kamarády a zlobí. Kluci se musí před kamarády úplně vyzout a zůstat bosí. Oni se při tom stydí, bosky chodí hrozně neradi, ponožky nosí i v největším teple, sice, slaboučké, kotníčkové, ale berou si je. Proto se musí před klečením a nebo i bitím zouvat, je jim to hodně nepříjemné…. Jinak, když jsou tedy někdy biti, tak střídáme vařečku a řemen. Jednou tedy o ty jejich zadky pleská vařečka, podruhé řemen. A někdy dostanou polovinu ran vařečkou a druhou polovinu trestu jsou biti řemenem. A tyto trestné nástroje si na sebe musí ještě před bitím donést, ale až se zují a jsou už bosí, pak pro řemen, nebo vařečku (případně oboje) mažou bosky…

Petra (Čt, 23. 6. 2022 - 11:06)

Nijak. Přes týden jsem pracovně mimo domova, tak to nechávám na mou mámu, která s námi bydlí. Ale co vím tak dcera od ní dostává čas od času na holý zadek. Celkem to schvaluji, mě máma taky vychovávala v jejím věku podobně.

Milan (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Děti občas potřebuji zmalovat prdel. Učí to pokoře. Dřív nás bolí o ve škole s nikdo si nedovolil doma říct že dostal ve škole. Protože doma by dostal znova. Dnes si děti dovolí neskutečné věci. Protože vědí že jim nikdo nic neudělá
A co ď

Reklama

Přidat komentář