Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 22:01)

Běžte se léčit pedofilové

Vládík (Ne, 8. 1. 2023 - 18:01)

V dětství dopadala vařečka na tu mojí holou zadnici poměrně dost často.Byl jsem bit za pozdní příchody, za poznámky, za špatné známky, za drzost. Před bitím jsem se musel svléknout od pasu dolů, taky se zout a přes něco se přehnout, aby byla ta moje holá zadnice pořádně vyšpulená. Přehýbal jsem se přes židli, přes křeslo, nebo jsem se opýral lokty o stůl. Vařečka byla na mě použita nejčastěji, ale taky jsem dostával dřevěným pravítkem, vodítkem na psa, řemenem i gumovou hadicí. Někdy jsem dostal i na holý stehna. A tak to pleskalo, nebo svištělo a rány dopadaly na ten můj ubohý, holý zadeček.....

Markéta (So, 7. 1. 2023 - 16:01)

Já zítra nebo v pondělí dostanu na zadek a asi a na pipku od přítele zlobila jsem ale nevím kolik a čím doufám že to nebude bolet co si myslíte čím dostanu a kolik ?? Až dostanu napíšu vám kolik jsem dostala a čím

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 20:01)

Tak nám dej vedet

Lukyn (So, 7. 1. 2023 - 16:01)

To asi dost záleží na tom. Co přesně jsi dělala. Nebo jak moc zlobila.

Eva (Pá, 6. 1. 2023 - 10:01)

Hm takže nikdo...

Lenka (So, 7. 1. 2023 - 00:01)

Žeby jsi chtěla přehnout přes koleno ? :-D

Lenka (So, 7. 1. 2023 - 00:01)

Copak ??

Miroslava (Pá, 6. 1. 2023 - 21:01)

Co tě konkrétně zajima? To ti mohu zodpovědět tady

Miroslava (Ne, 8. 1. 2023 - 22:01)

Hm. Takže nic

Eva (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Co mě zajímá? No ptala jsem se tu před pár dny a nikdo nic

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 18:01)

Takové jako jsi ty, tu máme nejradši. Mají extrémně mlhavý dotaz k tématu, ignorují většinu reakcí, nic neupřesní, nedají na sebe kontakt a pokud tu někdo dá kontakt, tak mají vždycky nějakou výmluvu, proč tomu dotyčnému nenapíší a po nějaké době se tu objeví pod jiným jménem, ale stejným dotazem a chováním.

Eva (Út, 10. 1. 2023 - 09:01)

Mlhavý??? Já se jasně ptala kdo to zná a má s tim zkušenosti. Na to neodpověděl nikdo.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 17:01)

Když už se tady někdo ptá, tak na konkrétní problém, nebo popíše svou situaci. To je jako kdyby jsi přišla na včelařské fórum a zeptala, kdo má úl a následně byla uražená, že se tě ptají, s čím chceš poradit, místo aby ti hlásili, kdo úl má.

Napiš konkrétně, co potřebuješ a podle odpovědí poznáš, kdo to zná a má zkušenosti. I kdyby ti tu někdo odpověděl, že to zná a má zkušenosti, jak bys poznala, jestli mluví pravdu nebo jestli lže?

Nikdo ti neodpověděl, protože nikdo není zvědavý na tvou nutkavou potřebu si předem všechny lustrovat.

Eva (St, 11. 1. 2023 - 11:01)

Já se ptala i jak to zna, jake ma zkušenosti. Nechci zase popisovat vše všem, pak odpoví právě dost lhářů

Pavel (St, 18. 1. 2023 - 00:01)

Dobrý den,

nevím jestli jsem úplně ten pravý, protože nemám děti, ale na zadek už jsem dostal.
Záleží na tom, jak moc má výprask Jonáše bolet. Určitě bych mu dal na holou, a to buďto vařečkou, páskem, nebo proutkem.

- Vařečkou to bolí nejméně, avšak nejlépe se ovládá a stopy po výprasku se hojí nejrychleji.

- Páskem to bolí více a stopy po výprasku se i déle hojí. U pásku je navíc riziko v tom, že pokud se netrefíte celou plochou pásku na hýždě, můžete výprask zanechat trvalé stopy.

- Z výše uvedených nástrojů to bolí nejvíce proutkem a stopy mizí jen velice pomalu. U proutku je stejné riziko jako u pásku, a navíc hrozí i to, že bude-li proutek moc tenký, nedobře očištěný od odstrých hran, či je-li výprask moc intenzivní může vést k protržení kůže a možným trvalým jizvám.

Moje doporučení je začít s vařečkou a dám mu třeba 10 ran a podle jeho reakcí na výprask, ho můžete buďto dále vyplácen vařečkou, nebo použít proutek.

Důležité je abyste:

1) určila správnou intenzitu se kterou nástroje použít - bude-li intenzita slabá,
výprask nebude bolet; bude-li intenzita příliš silná může výprask zanechat trvalé stopy.

2) určila vhodný počet ran, které synovi uštědříte - bude-li jich málo, výprask nebude bolet; bude-li jich moc, může výprask zanechat trvalé stopy (myslím, že 25 ran by mohlo stačit, rozhodně bych však nedával více nežli 35.)

3) sledovala Jonášovi reakce - míru křiku, pláče, prošení, ... . Pokud se nebude cítit dostatečně potrestaný, nebude svého chování litovat. Na druhou stranu, bude-li pro něj výprask traumatizující, může mu to způsobit doživotní trauma, a případně i vést k dalšímu zhoršení chování.

Doufám, že jsem Vám zodpověděl to co jste chtěla vědět. Chcete-li se na něco zeptat můžete mi napsat na můj e-mail: [email protected]

Pavel, 28 let

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 17:01)

Tak to jsi jediná, kdo to nechce popisovat všem a smiř se s tím, že nikdo na dotazy tohoto druhu nebude reagovat. Inspiruj se tím, jak se tady ptají ostatní.

Miroslava (Po, 9. 1. 2023 - 21:01)

Zcela výstižné

Miroslava (Po, 9. 1. 2023 - 21:01)

Sorry nešlo to odeslat

Miroslava (Po, 9. 1. 2023 - 21:01)

Zcela výstižné

Reklama

Přidat komentář