Reklama

spodní prádlo u chlapců

OndřejC (Pá, 15. 7. 2022 - 11:07)

Napadá Mě jestli se mu ve slipech nemačká penis, i když ono záleží na tom, jak ho má velký ve ztopořeném stavu.

Dara (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Kupuju mu vždy o trochu větší slipy, dejme tomu jen o půl čísla. Doma se nic neutají, vím, že syn ho má na svůj věk jak to má být. 13 nebo snad necelých 15 cm. Dělá si dobře už aspoň ze tři roky.

Věra (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Slipy spíš menší, ať jsou těsné. Proto bych klukovi tanga nekupovala, musí je to vzadu dost řezat.

Dara (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Jak jsem psala, syn dává přednost slipům, avšak nekupuji mu zas nějaké velké. Když na ně kápnu, tak neznatelně o čtvrt čísla větší. Jenom aby nebyly, jak to mnozí nosí, úplně jakoby o číslo, o dvě menší, úplně takové titěrné. Jak to mají kluci vzadu nevím, ale já s takovým spodním prádlem nemám potíže. Kluk si tanga vezme a zatím nic neříkal, že by je jako úplně odmítal.

Michael (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

A co jako může kluk říct, když mu rodiče dají tanga? Můj názor je, že normální kluk tanga nechce, to se může líbit tak leda bukvicím. Měl jsem spolužáka, tutovka byl teplej, ten chtěl tanga ode mne půjčit na vyzkoušení. Tomu se ztísněný pták a zářez v zadku líbil, ale zas mu to doma nikdo nekoupil.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

ale hrozně mě ty kalhotky vzrušujou takže mi furt stojí pindík

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

takhle to mám i s tima dívčíma plavkama po sestře

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 18:07)

¯\_(ツ)_/¯ já ty kalhotky mám po sestře a jsou mi pohodlný

Olda (Pá, 1. 7. 2022 - 11:07)

A taky to pidi prádlo vypadá na klukovi blbě.

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 16:06)

každej má jinej názor
pro mě jsou dívčí kalhotky/plavky pohodlné

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 23:06)

dívčí kalhotky jsou nejlepší mám je po sestře a jsou mi pohodlný a už nic jinýho nechci
jen když si je oblíkám tak mi ztvrdne pindík

Lukáš (Ne, 26. 6. 2022 - 20:06)

Kluci by měli nosit plátěné trenýrky. Měly by být velmi krátké, zakrývat jen zadek a trochu volnější. V 80tých a ještě zkraje 90tých let se nosily vesměs červené trenýrky, protože to bylo tehdy praktické. Stáhl jste si kalhoty a byl jste ve cvičebním úboru. Komu vadil klasický střih, ten mohl nosit takové ty sportovní, trochu vykrojené.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 22:06)

zajímalo by mě, co kluci vidí na uplích , jednodílných plavkách, synovi je 13, a pořád je tajně nosí. může mi to někdo vysvětlit ? Děkuji.

Terez (Ne, 26. 6. 2022 - 05:06)

Syn si zvykl spávat jenom v tričku, pouze v zimě má ještě pyžamové kalhoty. Ale zjistila jsem, že před spaním si natáhne slipy, ještě si je na zadečku stáhne do takového proužku látky a v posteli pak onanuje. Viděla jsem toto asi dvakrát na chatě, kde jsme v jednom malém pokoji. A ráno to samé. I doma má vždycky pod polštářem slipy připravené.

Dan (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

Ahoj , co na tom vysvětlovat ? Hodně kluků rádo nosí přiléhavé slipy a nebo kalhotky , na tom snad není nic tak špatného , navíc jako matka by jste měla syna v tomhle spíš podpořit a takové prádlo mu obstarat . Promluvte si sním a otevřeně se ho zeptejte jaké prádlo by rád nosil a to mu mu prostě kupte protože jinak si je obstará sám a bude ho nosit tajně a to snad v dnešní době opravdu není nutné že ? Rozhodně by měl dostat možnost rozhodování o tom co si na sebe obléct.

Antonín (So, 25. 6. 2022 - 12:06)

Dobrý den, nechapu proč by jste na chlapce davali kalhotky. Souhlasim s dámami, na kluka prostě slipy. Můj syn 15 let je taky nosí a jak už bylo řečeno, tak i jemu se dělá hezka a velka boule mezi nohama.

Jitka (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

Jednoduchá odpověď , protože mladým klukům kalhotky prostě moc sluší. Aspoň mě se kluci v kalhotkách líbí a klidně můžou být i síťované o to víc jsou kluci sexi.

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 07:06)

jj já to všechno mám po sestře a je mi to moc pohodlné

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

síťky ho nelákají , spíš uplá likra , asi si s ním fakt sednu a už teď jsem smířená s tím že mu pořídím ty uplí celotěloví plavky pro kluky , nelíbí se mi že krade plavky sestře..

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 08:06)

jj ta uplá likra včera to můj tvrdej pindík nevydržel a vystříknul teď jsou ty jednodílný plavky po sestře od toho výstřiku

Reklama

Přidat komentář