Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

Jako jestli to natočil v noci opilý, tak chápu, to by odpovídalo jeho osobnosti. Jestli ale přes den, střízlivý, tak se dostává do afektu a je naprosto mimo realitu co se kolem něj děje...

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 18:06)

To je asi 3 roky. Nezapomínej, jak řešil svou manželku. Teď se k tomu přidal chlast, bezdomovectví, bez práce,...I Patfik o něm mluvil jako o ochlastovi. Luboš by si měl uvědomit, že není politik, neumí mluvit, a vrátit se do práce a k dětem. Než bude pozdě.

-Aleš- (St, 22. 6. 2022 - 17:06)

Já jsem se na to díval na jeho profilu kolem půlnoci a bylo tam napsáno před 3 hodinami. Takže mohlo být 9 večer. V tu dobu by už jeho kognitivní funkce mohly být ovlivněny alkoholem, tak je možné, že alkohol přispěl k zvýraznění některých jeho psychických vlastností :-)

-Aleš- (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

Tak fakt z toho mají radost, viz komentáře pod videem. Dva tam napsali, že poprvé viděli nějaký video až do konce :-)

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

Já taky. Za tohle ho Jiřina nepochválí.

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

U Špoulový už to video je:)

:) (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

On se zbláznil. Jestli nedorazí koviďoch, Lubošova fb kariéra půjde do háje. Myslím, že fyzická práce by mu prospěla.

-Aleš- (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

Tak jsem to s gustem zhlédl ještě jednou. Oč je to video kratší oproti jiným Lubošovým videím o to je tam víc vulgárních výrazů. Na tohle v té skupině čekají a určitě jim video zlepšilo náladu :-)

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 16:06)

Z pěti slov jsou tři vulgární.

Návštěvník (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

V tom jeho nočním videu už byl docela agresivní.A říkal fanynkám ať teda žerou svoje hovna a pijou chcanky když zůstávají sedět na prdeli:)

lalla1 (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

...no jo, no, nějak mu to charisma přestalo fungovat:).

z fb (St, 22. 6. 2022 - 09:06)

Tuboš se přestává ovládat a kope do vlastních řad. A ženám vulgárně odpovídá. Jedna chudinka si mu stěžuje, že mu přispěla na právníka a on na ní takhle zle :)). Kdy těm lidem dojde, že je to obyčejný alkáč, který se po večerech modlí, aby se vrátil kovid...

-Aleš- (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Já jsem ještě stihl vidět jeho noční video. Asi byl ožralej, ale i tak jsem čuměl kde se v něm bere tolik zloby. Místo aby si přiznal, že žádnou revoluci neudělá, tak kolem sebe kope jak malý děcko, kterýmu vzali hračku. Navíc Rajchl na něho udělal bububu a Luboš sklopil krovky :-)

:) (St, 22. 6. 2022 - 14:06)

Bohužel smazal i ten komentář, že ruší demošku před ruským velvyslanectvím. Tam to slušně rozjel ve vulgaritách. Posílal ženy do pr..... Jeho živé vysílání muselo být výživné, když se k němu vyjádřil i Rajchl.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 22:06)

Snad Milčo Host teď nežárlí?

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 16:06)

Miluno, jak to děláš? Při pětičlenné domácnosti a s miminkem a zase máš amanta. Jak to stíháš? Bereš si ho doufám sebou.

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Já ho mam zatim jen na internetu ale mam ho sebou prakticky všude.Vzniklo mezi námi něco pěknýho a jsme spolu prakticky celý dny.I jsme spolu vařili a jedli přes kameru.Nevim co se to stalo.Nevim jak je možný se tohle stát přes kameru a on to cítí stejně.Je to moc hezký.Jen ho vždy musim vypnout když zrovna přijde S..Dnes sem s nim byla u Černého moře.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 19:06)

Ví že jsi zadaná, máš 4 děti z toho jedno miminko, HIV a přítele na telefonu? Nebo na Hosta už nemáš čas?

Miluna (Út, 21. 6. 2022 - 21:06)

Mam čas na všechny přátele pokuď sem doma.Jen včera sem byla na chalupě a tam wifi neni tak sem neměla nikoho.Ale vydržela sem tam jen jeden den.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 12:06)

A co Vasil?Nebo jak se ten podezřelý z oplodnění jmenoval?

Reklama

Přidat komentář