Reklama

Děti a punčocháče.

Kendy (So, 11. 6. 2022 - 09:06)

Pančuchy som nosil maximálne ešte v 5 alebo 6 triede,neskôr už nie. Potom cez zimu väčšinou podkolienky,to mi stačilo a od jari ponožky. Na strednej cez zimu tiež podkolienky,ale na strednej som začal nosiť hlavne biele ponožky. Niekedy aj v zime som si dal biele ponožky. Ale od jari v podstate denne len biele ponožky. Podobne ako ten známy,neskôr aj ja som mal trochu podobný problém do piči a mama trochu obmedzovala moje nosenie bielych ponožiek. Tak som ich do piči nosil niekedy tajne, buď v śatni som si prezliekol biele alebo keď sme mali telesnú,ale keď som šiel domov zo školy,tak som to mal v piči a domov šiel v bielych ponožkách. A inokedy som si ich zase dal na truc a niekedy bol komentár,že prečo zase biele a inokedy som mal v piči či bude komentár a jednoducho som si dal biele ponožky. Toto je v podstate aj návod pre tých,ktorí musia nútene nosiť,čo nechcú. V tomto prrípade pančuchy. Do školy ísť v nich a tam si prezliecť ponožky a potom v nich prísť domov a keď sa mama vráti,tak zase pančuchy.

M (Pá, 10. 6. 2022 - 01:06)

Ahoj i takto to také jde ráno si pod kalhoty vzít punčocháče s ponožky syn to takto dělá vezme si punčocháče pod slabé kalhoty a u školy si vezme ponožky a potom zase obráceně on vždy už přijde jenom v punčocháčích prý se mu to takto líbí nosit ale není prý jediný co to takto nosí.

Pepík (Čt, 9. 6. 2022 - 05:06)

Já jsem si musel jako malý oblékat punčocháče před výpraskem. Musel jsem se svléknout a na holé tělo si obléknout jen punčocháče, jen v zimě, když jsem je nosil, jsem pod nimi měl trenky, jinak taky všechno muselo dolů. A pak mi ten můj zadek, který většinou byl jen v punčocháčích pořádně seřezali, většinou řemenem.

Tonda.wet (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Dobry den já nosím punčocháčky pod zimní kombinézou i oteplovacky I v létě od malička má ty to ve velikosti xl moc děkuji měl jste někdy punčocháče i ve vodě moc děkuji https://www.cenyrez.eu/cs/puncochace/72-puncochace-lachtan-uzky-pruh.html#/vybrat_variantu-a/velikost-xl

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 18:06)

Já taky píchám v létě i zimě.A je mi jedno kde.

Tatik (Út, 7. 6. 2022 - 05:06)

Bohužel synovi 12 let dávám punčocháče stále jako malému dítěti jak slabé tak i silnější to má nikdy za trest za zlobeni nikdy právě dostane punčocháče pod pyžamo nebo spíš se slemi jako miminku.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 19:06)

Oprava dávání,Dacani.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 19:06)

Dávání u mně proběhla puberta v jedenácti a od té doby s klukama píchám,a žádný z nich nikdy punčochy nenosil.

Péťa V. (Ne, 5. 6. 2022 - 15:06)

Když sem chodil do třetí třídy, tak mě jednou tři kluci potrestali za žalování. O přestávce mě odtáhli za lavice a povalili mě na zem. Myslel, jsem, že mě zbijou, ale bylo něco jiného. Jeden mi klečel na rukách a dva mě chytli za nohy, zuli mi bačkory a lechtali mě na chodidlech. Měl jsem punčocháče, ale byl jsem lechtivý, tak jsem vřískal smíchy. Další přestávku se na mě vrhli znovu a přišlo, co jsem čekal. Stáhli ze mě kalhoty a pak mi svlíkli punčocháče. A zlechtali mi bosý nohy, až jsem se pochcal…

Tonda.wet (Ne, 5. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj to ti moc nezávidím vím přesně jaké to je zažil jsem něco podobného taky ve škole mě kluci chytili a bohužel mě mlátily a polejvali mě hobou bohužel mám menší problémi od malička a proto nosím zimní kombinézy a oteplovacky s punčocháčky

Návštěvník (Po, 6. 6. 2022 - 18:06)

A v čem chodí tvůj fotr a Macocha? Ty kašpáre.

Tonda wet (St, 1. 6. 2022 - 17:06)

Ahoj nemusíš se stydět já punčocháčky nosím pořád i v létě nosím zimní kombinézu a oteplovacky s mikinou jinak kombinézka je dobrá v tom že v létě nepustí teplo z venku dovnitř krásně chladí mě mamka hodila za trest do vany když jsem přišel z venku byl mokrý sníh a i bláto tak jsem byl mokrý a špinavý a mamka mě slikla do půl těla nechala mi oteplovacky a punčocháčky pod tím a dala mě do vany a začala mě v tom mejt byl to takovy zvláštní pocit jestli se vám to někomu stalo taky

Muki (St, 1. 6. 2022 - 16:06)

Jsem kluk a punčocháče jsem si musel ráno vzít pod kalhoty i když jsem nechtěl jemi už 13 let a mamka mi říkala že pokud jsem ještě dítě tak punčocháče budu muset nosit tak jak ráno řekla tak jsem si před ní musel punčocháče dětské vzít byli nijake slabší nevím ani kolikátý den ale bylo v nich příjemně a odpoledne když přijdu ze školy tak si teprve mohu punčocháče sundat ale jen občas když není mamka doma když přijde z práce později tak si musím vzít předni punčocháče ale ty dětské bavlněné které nosím v zimě pod kalhoty či tepláky ale i zimní kombinézu na hory když se jede jsem bohužel jedinacek kdybych měl aspoň ségru aby máma mohla sestru rvat do punčocháču tak všechno odsiram já když jdu s mámou k lékařům tak pod kalhoty musím vždy mít punčocháče sice slabší ale bohužel musím ještě vydržet do konce června a pak dva měsíce jsem úplně bez punčocháču ale jak začne září tak už punčocháče pod kalhoty či tepláky musím nosit sice asi silonove či nylonové ale musím jinak když si punčocháče nevezmu tak mne sereze naštěstí ve škole i 4 kluci také nosí punčocháče ale až tak od října do max dokonce března a pak už nikoliv.... Jenom já jsem chudák že je musím nosit furt snad mi je nebude dávat celý prázdniny ale s tím asi nic moc neudělám budu muset poslechnout

Kendy (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

Ale v škole ťa hádam nevidí, tak čo keby si si tajne zobral do školy nejaké ponožky a tam si ich prezliekol (alebo dal na pančuchy) a domov šiel zase v pančuchách? Jeden známy mal kedysi trochu podobný problém do piči. Ale nie s pančucháčmi. Veľmi chcel nosiť biele ponožky každý deň,ale jeho mame sa to moc nepáčilo, tak ho trochu obmedzovala do piči. Tak ich niekedy nosil tajne,ale niekedy si dal biele na truc a niekdy bol komentár,niekedy nie. Ale on mal aj tak v piči
a biele si nechal,aj keď bol komentár. No a inokedy šiel do školy v "inofarebných" a tam si prezliekol biele a potom šiel domov tiež v bielych. Takto jednoducho to môžeš aj ty zmeniť. Ráno si daj pančuchy a potom v škole ponožky.

Sandra (Čt, 2. 6. 2022 - 10:06)

Tak to máš ještě o něco horší než já. Mně je máma na pravidelné nošení začne cpát až někdy v říjnu a jsem v nich většinou tak do dubna. Tento rok to bylo ale horší, protože v květnu bylo chladno, tak jsem je mohla odložit až někdy minulý týden. Ale taky jsi mladší, mě už je 15. Taky jsem jedináček a máma všechnu pozornost soustředí na mně.

Návštěvník (Pá, 3. 6. 2022 - 19:06)

Já chodím na ostro od čtrnácti a vojedu co se dá.

Tonda wet (Čt, 2. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj mě mamka do nich moc nenutila ale bral jsem si je automaticky bez řečí nosím je celý rok mám jich celkem hodně v různých barvách na střídání

M (Po, 30. 5. 2022 - 01:05)

Já punčocháče musím nosit každý den pod kalhoty či tepláky když se ochladilo já jsem zmrzlik nosím punčocháče od září až do konce června ale když se nikam jede pod stan s rodiči tak je mám taky...

Sandra (St, 1. 6. 2022 - 09:06)

Jsi kluk nebo holka? Já taky musím nosit punčocháče od podzimu až do jara. Máma mi je nanutí často taky v létě, když jsem venku do pozdního večera nebo taky například do letního kina. Jenom řekne, buď si je oblečeš nebo zůstaneš doma. Tak když chci někam vypadnout, tak si je raději vezmu.

Tonda.wet (Po, 30. 5. 2022 - 05:05)

Ahoj tak jsme na tom stejně já je nosím taky jsem zmrzlík od malička já bohužel když se ochladí mám punčocháčky a zimní kombinézu normálně i v létě na sobě jak to máš s koupáním když tak mi pošli email když budeš chtít já mám i do spaní zimní kombinézu i v létě pod stan

Reklama

Přidat komentář