Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Měl jsem to podobně. Moje budoucí tchýně po mě šla ještě než jsme se s její dcerou nechali oddat. Kdykoliv to šlo tak se mnou flirtovala, pořád mi nadbíhala a nešlo si z jejího chování nevšimnout toho že jí jako ženě nejsem lhostejný. No a mě také nebyla několik let rozvedená, dobře rostlá, prsatá, 42letá žena která se uměla přitažlivě a při tom decentně oblékat tak aby se líbila chlapům lhostejná. Stávalo se mi i když jsme s mojí družkou měli často a hodně krásného sexu že jsem si musel občas s myšlenkami na sex s její pěknou a atraktivní maminkou pěkně vyhonit péro. Začátkem září odjela moje drahá se svými kamarádkami na týdenní dámskou jízdu na chatu a já zůstal doma sám. Ve čtvrtek mi volala její matka že ji už delší dobu blbla TV, tak si nechala dovést novou a jestli bych jí odpoledne tu novou TV nenainstaloval na zeď což jsem ji samozřejmě na sedmou večerní hodinu přislíbil. Vzal jsem si potřebné cajky, dorazil k ní a jal jsem se televizi namontovat na zeď. Než jsem začal vrtat do zdi tak jsem si nemohl nevšimnou jak jí to v těch jejích sexy strečových šatičkách které ji na těle drželi jen pomocí jejích větších prsů a šnůrek přes ramena pěkně sekne. Šatičky ji sahali do poloviny stehen a byla v nich opravdu hodně přitažlivá a sexy. TV jsme vyměřili a já ji poprosil aby mi při vrtání přidržela hadici luxu u vrtaných děr jinak že bude mít všude prach a bordel, na což mi ona hned pohotově ve flirtu odpověděla, že mi tedy tu hadici "od luxu" raději a moc ráda u toho mého vrtání přidrží, začal jsem vrtat. Už u prvního vrtaného otvoru jsem si nemohl nevšimnout jak se mojí možná budoucí tchyni pohupují ve výstřihu její pěkná prsa, a jak vedle mne seděla na bobku a měla na sobě jen ty lehké a krátké strečové šatičky tak jsem občas zahlédl mezi jejími stehny i její čárku zakrytou bílými kalhotkami. TV jsem nainstaloval během hodinky, sedl jsem si do sedačky a jal jsem se naladit na TV programy. Moje možná budoucí tchyně ještě luxovala nějaký ten bordel z koberce, tak že mi ani neunikl při tom luxování na mě vyšpulený její sexy zadeček. Pak sklidila lux a slovy to se musí oslavit přinesla nějaké pohoštění a sedmičku bílého vína, namítl jsem že jsem tam autem, ale to hned smetla ze stolu s tím že si pak vezmu taxi a bylo vyřešeno. Bavili jsme skvěle, mezi hovorem jsem jí ukazoval jak zacházet s novou TV a za nedlouho padla první sedmička vína. Donesla druhou lahvičku vína a posadila se vedle mne. Když jsme dopíjeli druhou lahev vínka tak naše nálada byla už hodně rozjařená, kecali jsme spolu o všem možném a hodně jsme se u toho spolu nasmáli. Čím víc jsme byli v dobré náladě tak jsme k sobě také občas měli i vzájemné tak trochu nevinné sexistické narážky které mne vůči ní a její ženské přitažlivosti nenechávali chladným. Byl jsem připitý, nadržený, a ona mne čím dál víc v těch jejích sexy šatičkách rajcovala, až jsem to nevydržel a odhodlal jsem se jí sáhnout mezi stehna. Rukou jsem ji pod šaty zajel až do rozkroku a přes kalhotky jí začal masírovat buchtičku. Jen se na mě mlčky a s velkým údivem malou chvilku dívala, pak mi nasadila francouzáka a už to mezi námi šlo ráz na ráz. Proběhla mezi námi vzájemná a divoká, cucačka, muchlovačka, a na půl svlíkačka, ústy jsem polaskal její citlivé bradavky které ji naběhli a ztvrdly stejně tak rychle jako moje péro, současně s tím jsem jí pod kalhotkami vyprstil kundičku až tekla jak potůček. Ona se při tom rukou dobývala do mého poklopce, pak šli moje kalhoty i se slipy ke kolenům, chvíli ale pořádně mi pokouřila péro a už jsem za ní cupital do její ložnice. Zatáhla závěsy a během té noci jsme se spolu se vším co patří k běžnému sexu muže a ženy několikrát za sebou bezprostředně a nádherně pomilovali. Druhý den ráno mě napřed poslala mě do sprchy, pak mi udělala kafe, a nakonec mi řekla že se to nikdy mezi námi dvěma nestalo a budu mlčet jako hrob. Nezmohl jsem se skoro ani na slovo, jen jsem kýval hlavou a rychle jsem od ní vypadl do práce. Když jsme se pak po delší době setkali tak jsme na sobě ani jeden z nás nedali nic znát. Časem jsme se s její dcerou vzájemně a v dobrém rozešli, a když jsem si už myslel že je vše zapomenuto tak mi přišla od matinky mé bývalé lásky esemeska, s tím jestli bych se nechtěl zastavit na kafíčko. Odpověděl jsem že ano, a na kafíčko jsem k ní potají chodil několik dalších hezkých roků.

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 08:02)

Sakra chlape...Musím si to jít udělat...Príma story...Pozdravuj

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

Tak na co čekáš pěkně si to sní rozdej.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 21:10)

Dnes krásny výstřik do tchinenych použitých kalhotek nevím jak dál chtěl bych to dělat před ní.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 05:10)

Užívám si s tchánem nádhera...

Návštěvník (Pá, 21. 7. 2023 - 12:07)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 13:10)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Minulost,Minulost to byla...

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 13:10)

Mne si tchýně vyzkoušela už před svatbou. Potřebovala vědět do čeho dcera jde. Nejdřív jsem jí musel ukázat ptáka, pak jsem musel dokázat, že s ním umím mrdat a jak mám kvalitní semeno. Byla nadšená a byl jsem doporučen. Po svatbě mne chvíli nechala být v líbánkách, ale pak si vymohla na manželce souhlas, že pokud nebude moci, nebo chtít, že jí může zastoupit. Byla tak náruživá, že těch zastoupení bylo víc než manželského sexu, ale oběma to vyhovovalo. Jeden čas jsem si připadal jako sexuální otrok.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

To já honím a stříkám tchýni do kalhotek a pořád žádná odezva.

Áron (So, 16. 10. 2021 - 01:10)

Sex s tchýní se super, přesvědčoval jsem manželku, že její matka má hezké kozy a že by bylo dobré ji také šukat. Trochu jsem to dával najevo i tchýni a když manželka jí o všem řekla, tak nakonec přišla do ložnice nahá a já jí mohl šukat před manželkou. Přesvědčil jsem je, aby se taky navzájem lízali.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

To je nadhera

Bobo (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Kámoš říká když je tchyně k tomu tak proč ne. Jeho manželka ho přistihla se svojí matkou v posteli jak zrovna šukají na koníčka. Napřed prej doma čtrnáct dní hukot jako kráva, po měsíci vše v pohohodě a dnes už prý ani neřešeší jestli šukal starou nebo svojí mladou. Říká jen že všechny ženské jsou jen stejné slepice.

Julie (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Mám svého Romea. Přivedla mi ho dcera. Jsem jeho tchýní. Býval spolužákem mé dcery. Doprovázel jí domů a honil si brko pod mým oknem. Už ve třinácti letech byl do mě zamilovaný. Posílal mi zamillované dopisy a přisprostlé básničky. Když se nedočkal vytoužené odezvy, sbalil alespoň dceru, s jasným záměrem dostat se ke mě. Přede mnou jí připravil o panenství a hned jí zbouchnul. Brali se, když jim bylo osmnáct let a ona se vdávala těhotná. Tak dlouho dotíral, prosil, honil se a laškoval, až jsem mu podlehla. Teď nás mrdá obě, ale mě mnohem víc. Pořád mi vyznává lásku a dcera je z toho nešťastná. Je to hodně nadrženej samec. Pořád to chce a já už nemůžu. Romeo, už dost!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Albánec z Estonska (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Prcal jsem tchyňi, švagrovou a její dceru, prcal jsem i sestřenici, kurva já bych mrdal.

Kubánec z Albánie (Po, 11. 10. 2021 - 13:10)

Prcal bych švagrovou.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 15:09)

Manželka mne v neděli poslala ke tchýni pro kvasnice. Mám od ní klíče. Zrovna vytírala v kleče kuchyni. Neodolal jsem a sáhl jí na buchtu. Úplně strnula a čekala. Stáhl jsem jí kalhotky. Neprotestovala. Projel jsem jí žlábek rukou a polaskal pštěváčka. Začala vzdychat a namazala. Vsunul jsem do ní penis. Ochotně přirážela. Měla dost rychle orgasmus, ale držela i po tom, dokud jsem se do ní nevystříkal. Žena zuřila, kde jsem tak dlouho, že chce péct koláče. Řekl jsem že jsem si s maminkou pěkně pokecal. To jí uklidnilo.

Reklama

Přidat komentář