Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

---- Vše ostatní jim ti vzdělaní zapracují do compu-------- Nechápu jak to myslíš. Compl přece nebudou potřebovat. Bude jim stačit bankomat. Budou makat, aby je lékaři opíchali všemi možnými nemožnými vakcínami, budou se bát chodit do lesa, aby nechytli klíště, budou bydlet v nájmu, nebudou si umět opravit dům, jezdit v pronajatých autech, nebudou si je umět opravit, no ani to neopravíš - baterie bude stát víc než auto, a když si je opravíš - po tobě si je vezme blb, který je sprasí, energii si vybijí jako diváci na stadionech, obdivovat celebrity, nebudou si umět utrhnout třešni nebo borůvku. Nebudou nic vlastnit a budou šťastni,

nona (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Ty mě zabiješ:(( Šílený

D (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

A budou nějací lidští otroci? Nebude hospodářské využití běžných lidí ve výrobě či službách více než omezené?

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Lidský otrok dnes není negr s kruhem v nose, který pracuje na plantáži, ale každý, kdo dělá monotónní nezajímavou práci. Např. pracuje u pásu, ve stavebnictví celý život kachlíkuje koupelny nebo jako učitel na učilišti dělá opici vychcaným mladíkům, kteří se nechtějí učit. -------------------------------- A jak svědčí příklad vyspělých zemí, které se bez imigrantů neobejdou (protože manuální práce je pod úroveň jejich obyvatelstva), budou lidští otroci existovat ještě hodně dlouho (než je nahradí umělá inteligence se stádem robotů).

nona (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Otroci ve smyslu nevzdělanosti, manipulovatelnosti...dobrá tak ne otroci, ale prázdné duše?

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Prázdné duše? Těch je mnoho, a mnoho druhů. A může to být každý z nás, např. když nás postihne syndrom vyhoření. -------------------- Prázdné duše je pěkný termín. Mě také fascinuje ruský termín "líšnij čelavěk". Pěkně ho romanopisecky definovat Gončarov v Oblomovovi: ----------------------------------------------------------- Jedná se o typ osobitého jedince, zejména šlechtice či příslušníka vyšší společenské vrstvy, snad talentovaného a schopného, který se ale nehodí pro obvyklou kariéru ve státní službě. V důsledku toho se stane líným, neúspěšným, ve vztahu ke svému životu zcela pasivním, má pocit, že je zbytečný. ----------------------------------------------------- Celý život jsem chtěl být "líšnim čelavěkom", ale nepodařilo se mi to.

nona (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

výborně, Rakato, udělal jsi mi radost :)

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Také znáš klasiku, Nono. ----------- Jo, Tolstoj, Gogol, Puškin. Dnes jsou na indexu.

sardanapal (Pá, 24. 6. 2022 - 19:06)

Já prostě nevím . Spadnou mě do hazlíku noviny , nebo mobil ?

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 18:06)

Mnoho lidí už ovládá roboty, bohužel hodně z nich je v armádě a v kanceláři při kafíčku zabíjejí drony lidi na jiném kontinentu. --------------------- Co na to říct? Je to humánní způsob vedení války. Pro stranu s drony určitě.

dotaz (Pá, 24. 6. 2022 - 19:06)

Nepřeháníš ?Jakou to má latenci?

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Zpoždění signálu není až takový problém, vždyť hajzlíka z Talibanu zlikvidovali z Langley (Virginie): ---------------------------
http://www.droneweb.cz/vojenske-drony/item/5-ucav-letajici-terminator-na-bojisti ------------------------------------------------------
A drony už moc lidského řízení nepotřebují: --------------------------------------
http://www.droneweb.cz/vojenske-drony/item/7-letajici-roboti-pracuji-ve-skupine -------------------------------------------------- Až uvidíš, jak ti po bytu lítá po bytu macatá masařka, zbystři, může to být špionážní dron.

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Ááále , zapnu EMP a je po něm.

Rakato (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Aj tak sa dá.

☮✌ dřevěnej (Čt, 23. 6. 2022 - 21:06)

Přesně. Kolik já mám toho "přečteno" z YouTube, když ani nevím, kdo je autor a v polovici usnu...Pak se budím na nějaký hororový příběh nad ránem

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 21:06)

Dnes děti nečtou - hrají hry, jsou tik- toku.

sardanapal (Čt, 23. 6. 2022 - 18:06)

Ale to bylo i v kytici , nebo pohádkách Boženy Němcové ... Dneska tito sluníčkáři naprosto odvádějí děti od reality - ukazujícjím , připitomělé asexuální čerty , spolu s buzerantskými vodníky , ala Troška ...

nona (Čt, 23. 6. 2022 - 18:06)

Jo, jenže Verne to uměl tak, že to děti dobrovolně četly...to se u Erbena říct nedá. Dnes děti, no blbý no. Hlavní problém je ta zrychlenost, vše musí být akčí, úderné, srozumitelné tedy co nejjednodušší. Zkratka ve všem a šup něco dalšího. Hlavně se nenudit

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 19:06)

Náhodou Nono Erben má správné horory.

nona (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

No prááávě. Sardanapal je prostě sjížděl od dětství :)

Reklama

Přidat komentář