Reklama

Gamblerství

Opět v gamblu (So, 9. 7. 2022 - 06:07)

Všechno v píči. Černý pátek!!! 0

gembler z Prahy (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Nebudu počítat dny. Vím, že jsem šlápl vedle a vím, že je to způsobené hlavně tím, že před sebou tlačím vysoký dluh. Když myslím na splácení, tak mě právě napadají myšlenky, jak tu cestu zkrátit. Žádná kratší cesta ale neexistuje. Jak to jen půjde, oprostím se teď od peněz, to určitě pomůže. A za nějaký čas se zase ozvu.

Annonnym (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

Tak co ti brání zapsat se do registru

gembler z Prahy (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Do registru se nechci zapsat z toho důvodu, že vím, že to zvládnu sám. Tento exces vnímám jako malé škobrtnutí a další obohacující zkušenost na cestě za svobodou. Někdo zmiňoval oběšení se, to by situaci moc nepomohlo. Když už bych se chtěl oběsit, tak bych nejprve musel urovnat věci za sebou. Teprve pak bych mohl v klidu umřít... Teď se už opravdu odmlčím a za nějaký čas zase ozvu. Držme se.

Xxx (Po, 4. 7. 2022 - 22:07)

No tvl hlavně se nevěšej,tím ničemu nepomůžeš.Akorát spousta lidí okolo bude nešťastných.Já jsem hrál asi od roku 1993 do 2014 a mrtě věci posral a teď sedím na terase s výhledem do lesa,pivko,cigáro a jsem finančně v cajku.Taky to dáš :-)

Annonnym (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

To samé Ali hluboké myšlenky, city ,krásné dojemné psaní na půl stránky ale taky nee registr ani nezmínila ,jste srabi jako já ,furt to budete okecavat dokola

Ali (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

Nemyslím si, že zápis do registru je výhra nad gamblerstvim. Určitě je to berlička pro mnohé z nás, která tu donedávna nebyla. Je to v hlavě, v tom, jak žiješ, v urovnání si myšlenek, bilance proběhlé gamblerské etapy života a chtít to (se) změnit. Gambler je vynalézavý a cestu ke gamblu si najde, pokud bude chtít, překoná jakoukoliv překážku, aby se ukojil. Pokud v tobě mé, jak píšeš hluboké myšlenky a city mých příspěvků vyvolaly dojem, že bych chtěla někoho dojimat svým nejen gamblerským životem, tak to je omyl. Ty řádky byly převážně určeny jedné osobě zde, byla to z mé strany snaha pomoci "pochopit". Dál to nemusím rozvádět, kdo to zde čte pozorně, ví. Chtěla jsem se opět zapojit do diskuze, sice jsem to plánovala až tak za týden, kdy to bude cca měsíc, co jsem se dala na lepší cestu, ale tvůj příspěvek mě přinutil reagovat téměř okamžitě. Jsem tu každý den, i když nepíšu, sleduji a myslím na vás na všechny. Pracuji na sobě, nehraju, nepokusila jsem se otevřít žádné stránky s gamblem ani na tu minutu, kterou jsem si nastavila. Je mi dobře, cítím se za ty tři týdny jak v jiném světě. Lepším. Mám skvělého partnera a rodinu a užívám si teď s nimi to, co mi v zajetí neustálého hraní nebylo díky mému špatnému nastavení hlavy dovoleno. Je toho ještě hodně přede mnou, vím, že cesta bude ještě dlouhá, ale už jsem na ní a jsem za to ráda. Věřím a přeji gamblerovi z Prahy, aby již neklopýtl, v myšlenkách ti budu fandit i nadále. Děkuju Kamilovi za povzbudivá slova i za to, že se zde zase objevil. V mém dnešním psaní je vlastně i odpověď na tvou otázku. Zdravím i svou přítelkyni a chci věřit, že se jí daří v rámci možností dobře. Mějte se všichni jak nejlépe to půjde a všem gamblerům přeji silnou vůli na cestě k ozdravení.

gembler z Prahy (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Zdravím všechny. Bohužel jsem to podělal a přišla recidiva. Štve mě to, ale už se s tím nedá nic dělat. Beru to tak, že jsem zase o něco silnější a pro příště věřím, že boj vyhraju. Takže začínáme od nuly - den 1. Držme se.

xxx (Po, 4. 7. 2022 - 09:07)

3.5.2022 jsem ti napsal tohle:

Hlavně si řekni, dnes se zapíšu do registru vyloučených hráčů, Jinak je tvoje počítání dnů celkem k hov... ničemu a za třicet dnů tady budem zase číst slzavé údolí s číslem 1.

Asi bych se uživil jako vědma....No nic, zkus ten registr :-)

Annonnym (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

Tak proč si to nepojstis registrem,já ti řeknu proč,protože furt v skrytu duše chceš hrát ,prostě nedokážeš se smířit s tím že minim 365 dni to nepůjde,hele mě přišel zápis a to jsem chlap a rozbrečel jsem se ,že prostě možnost recividi zmizela ,ale prostě jinak to nejde mě to mrzí ale mozek musí vyhrát jinak bych byl zlomený,bez peněz a zřejmě už mrtvý

Bouše (Po, 4. 7. 2022 - 01:07)

běž se radši oběsit - bude to pro tebe lepší

Fredy (Pá, 1. 7. 2022 - 14:07)

Kdo máte zápis v registru klidně se zaregistrujte na Ditobet.com tam můžete sázet dál bez problémů

Rob (Pá, 1. 7. 2022 - 07:07)

Tak 480tisíc dluho sem to dopracoval krásně že

Annonnym (So, 25. 6. 2022 - 11:06)

Tak jo zapsání do registru bylo vcelku rychle,minule byli svátky, tak jim to trvalo , zatím se to snažím strávit,protože mě to mrzí že bez totální stopky jiného omezujícího nástroje nejsem schopen normálně fungovat jak ostatní lidé a hodit to za hlavu .Teď už peníze zůstanou doma a já
mužu zkusit znovu žít ,teď už ten finanční deficit není tak šílený i když mě čeká oprava auta a technická ,Kamile jsi dobrý toho asi nikdy nedosáhnu a bojím se že příští rok budu řešit stejnou situací které bych se rád vyhnul a hlavně zapoměl,že nějaký termín se blíží ,Ali pokud váháš registr ti usnadní cestu muzeu vypsat jinou doručovací adresu ať ti dopis nedojde domu

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Přeju všem hodně sil na boj s naším společným nepřítelem

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Je mi strašně líto těch zmařených životů kvůli gamblu. Přijde mi, že je toho všude hodně, když člověk ví, čeho si má všímat, tak to kolem sebe vidím neustále. Kolega v práci neustále čučí do mobilu, skroo nevnímá, když na něj mluvím, navenek se tváří jakoby nic, je veselý, vtipný, ale vím, že má s gamblem problém a dost možná většina výplaty končí v něm. Dokonce i bratr má s gamblerstvím problém a prohrál nemalé peníze, ale před rodiči to úspešně tají - oni jsou materiálně zaměření a asi by je to zabilo.

Anonnym (So, 25. 6. 2022 - 15:06)

Ahoj Kamile. Hezky píšeš. Je vidět že se zvedáš. Proč myslíš že tvůj kamarád prohrává v sázkách? A proč myslíš že tvůj brácha také hraje. Myslím že jsi moc přecitlivělý a ve všem a ve všech hledáš tu závislost který se snažíš zbavit.

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Ale je to pořád ve mě, občas si koupím třeba los, prohraju a cítím nutkání koupit další, že vyhraju tu prohranou částku zpátky...pak si uvědomím, že ta pravděpodobnost je velmi malá (maximálně vyhraju zpět částku v hodnotě toho losu), tak se na to vykašlu :-) Ale prostě to gamblerství ve mě stále je...

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Od té doby nic...:-) a ani na hraní nemám myšlenky...představa toho ztraceného času, kdy jsem neustále kontroloval výsledek právě probíhajícího zápasu, stavy napětí, kdy jsem měl tlak cca 200/100 bych už zažívat znovu nechtěl :-/

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

za měsíc to bude už pět let, kdy jsem prohrál všechny své peníze a na dovolenou jsem odjížděl s přítelkyní s pouhými čtyřmi tisíci. Cítil jsem se na dně, chtělo se mi jen spát a spát, nejraději bych vrátil čas a měl zpátky ty peníze, co jsem prohrál. Tou dsobou tu psali borci, co měli 600,800 dní bez gamblu a já jim jen tiše závidel, že jsou z nejhoršího venku a chtěl být jako oni...přišlo mi to strašně vzdálené a koukejte...už to bude 5 let (365x5=1825 dní) :-) Za tu dobu jsem měl jen jednu recidivu (podzim 2021), která mě nějaký peníze stála a měl jsem i docela štěstí, že sjem to ukočíroval a nespadl zase zpět na dno

Reklama

Přidat komentář