Reklama

Děti a punčocháče.

Lída (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Náš syn 12 let nosil punčocháče vždy když jsme stanovali že ve spacáku mu nebyla zima ale to i přes léto většinou on je zmrzlik vždy mu punčocháče vyhovali ale zkoušel i zimní kombinézu a od jisté doby punčocháče nechce do stanu jen zimní kombinézu a spacák ale vždy mu řeknu že když se mu náhodou bude chtít na wc tak se akorát pocura či pokadi než se vysvlekne z kombinézy tak si řekl o plenky bohužel tak jak řekl tak dostal.

Tonda.wet (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Dobrý den já bohužel též nosím zimní kombinézy do stanu bohužel jsem na tom podobně chtěl bych se zeptat jaký kombinézy má moc děkuji

Tonda.wet (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Dobrý den já těch kombinéz mám více ohledně střídání já bohužel v tom spím už od základky když jsem v noci spal a probudil jsem se několikrát za noc bohužel jsem míval dost vysoké horečky a mamka mě v zimní kombinéze hodila do vany bohužel mi to pomáhá na uvolnění svalů rýmy a horečky

M (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Ale to si musel vypadat v punčocháčích a zimní kombinéze do vody se leze přeci polonahaty s plavky a ne v punčocháčích a zimní kombinéze jsi normální člověk..

Tonda.wet (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Ano jsem normální je to hodně příjemné krásně to ve vodě hřeje i když vylezes ven není ti zima a rychle to schne

Jana (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

Tak kluci to vydrželi až do večera pak se grilovalo a kraťasy si sundali a zůstaly jen v punčocháčích a dnes si je vzali také a oba úplně v pohodě a dokonce v nich skočili i do bazénu punčocháče si vzali na hole tělo takže úplná pohoda dnes a teď už leží a oba dostaly jednorázové pleny s dlouhým tričkem a koukají na pohádky teď ve 22 hodin prebalim a už půjdou spát a zítra ještě škola sice se moc neučí ale musí to tak to být když chtějí nosit punčocháče a nebo plenky tak musí hold i poslouchat a nedivte se nic s toho jsem jim nechtěla dávat řekli si o to sami...

Tonda.wet (Po, 20. 6. 2022 - 00:06)

To je krásný myslíte že by se mohli koupat v bazénu i v zimní kombinéze já měl ve vodě taky punčocháčky a zimní kombinézu bylo mi v tom příjemné jestli by to nechtěli zkusit bylo by možné je zkusit je na fotit jestli se budou koupat v oblečení moc děkuji jestli by jste mi je neposlala do mailu [email protected] moc děkuji

Jana (So, 18. 6. 2022 - 15:06)

Moje děti nosí punčocháče pod kalhoty v zimě ale i pod zimní kombinézou vždy a je jim 10 a 12 let... Ale když jsou doma tak také jako dnes se vsadili kdo to nejvíce vydrží mít punčocháče a kraťasy a zatím je mají oba dva ale mají slabé dětské silonove punčocháče jeden tělové barvy a druhý opálene barvy ale na zimu mají dětské bavlněné punčocháče a nosí je všude jak do školy tak i venku pod tepláky či zimní kombinézu mají i oteplovacky zvlášť s bundou ale nejradši mají zimní kombinézu.

Tonda.wet (Ne, 19. 6. 2022 - 10:06)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné je nafotit jaké zimní kombinézy mají moc děkuji [email protected]

Tonda.wet (So, 18. 6. 2022 - 16:06)

Dobrý den já nosím od malička zimni kombinézy a punčocháčky pod to mě mamka potom mě mamka mi je dávala i do školy a děti se mi smaly a nechtěl jsem je nosit a mamka mě pak vytreslala tím že jsem chtěl jít ven a nechtěl jsem punčocháčky tak mě pokaždé hodila do vany v zimní kombinéze a nemohl jsem jít ven jaké zimní kombinézy mají nechala by jste je vykoupat v nich

Janka (Pá, 17. 6. 2022 - 15:06)

Dávam deťom pančuchy ešte preto, lebo u nás je u Slovákov stále zima, aj keď protestujú, ale potom ich beriem pod nohavice, ale dávam max 40 dayny dievcata nie toľko ale syn veľa takže keď ich nechce, tak pocta vždy doma kľačí nahý v rohu, ale s jednorazovými plienkami je zaujímavé, že plienky mu nevadí nosiť.

Tonda.wet (Pá, 17. 6. 2022 - 16:06)

Zdravím jaké mají punčocháčky mají je i pod zimním oblečení já je bohužel nosím pod zimní kombinézy moc děkuji

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 20:06)

Oprava: vždy dal na vyprání.

Dáša (Ne, 12. 6. 2022 - 20:06)

Brácha to vyřešil jako aijstajn.mama mu je ráno kontrolovala tak vždy musel vyhrnout Kosek nohavice aby viděla že je má. A tak vzal nůžky a pod kolena je ustřihl a nosí je jako podkolenky. Vždy dál na vítání ty co nenosil,vždy je nějak ušmudlané a máma byla spokojená a ve škole kluci ho obdivovali jakej je borec.

Kendy (Út, 14. 6. 2022 - 19:06)

Tak to je tiež dobrý nápad s tým odstrihnutím. Ja som kedysi nosil podkolienky hlavne v zimnom období,keď som chodil do školy (hlavne na strednej). Ale moc sa mi to nepáčilo,lebo som chcel aj v zime nosiť biele ponožky. Niekedy to bolo bez komentára,ale niekedy som si dal na biele ponožky tie podkolienky a v škole som si podkolienky vyzliekol. Lebo skoro všetci v triede nosili biele ponožky tak som chcel aj ja a bolo jedno,že bola zima, podkolienky som neznášal.

Tonda.wet (Ne, 12. 6. 2022 - 08:06)

Já od malička nosil punčocháče nosím je do dnes pod zimní kombinézu zkoušel jsem je jako dítě do vany s oteplovacky

Návštěvník (Ne, 12. 6. 2022 - 18:06)

Já taky a ještě potápěčské brýle a indiánskou čelenku s péry,a na nohách galoše.

Kendy (So, 11. 6. 2022 - 17:06)

Riešenie je to jednoduché...ale ak má náhodou mamu učiteľku a učí na jeho škole, tak z toho asi nič nebude.

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 22:06)

Ano ty makovice vylízaná,já šoustám od Šesté třídy.

Pavlis (So, 11. 6. 2022 - 16:06)

Ano, to je snadné, jednoduché řešení, Když klučina nechce nosit do školy punčocháče, tak, si je někde prostě sundá, hezky s nimi dolů. Nejlépe ve škole na WC, to bych asi viděl reálné

Reklama

Přidat komentář