Reklama

Opravdu malý penis :-(

Věra (Pá, 16. 6. 2023 - 12:06)

To jsem ještě neviděla obnaženého žaluda a již jsem vzrušená a myslím, že by jsi s ním určitě udělal hezké divadýlko. Jen jde ještě o to, aby si se příliš brzy neudělal. Já měla také jednoho přítele, který ho měl téměř stejného, uměl hezky hezky vzrušit, ale po chvilce ejakuloval. Pak jsme se zase více jak půl hodiny mazlili než se mu znova postvil a pak to bylo zase pět minut a opět byl hotov. Pokud máš výdž, tak budou holky spokojené a když tě ho budou kouřit, tak je akorát, při větším je to na zadušení.

Petr (Čt, 15. 6. 2023 - 14:06)

Adame buď rád za to co máš, já ho mám v klidu menšího a když se stopoří, tak max. 12cm.
Souložit se dá, není to žádný šlágr, ale pokud tě má holka ráda tak podrží.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 10:06)

Myslim ze ano. Ale myslim si, ze mas asi brusko a podkozny tuk a to ti ubera na velkosti penisu. Kolko cm mas v stoporenom stave? Ake nosis pradlo?

Šarka (Út, 13. 6. 2023 - 07:06)

Manžel má penis taky při erekci jen 12 cm. ale mi to úplně stačí , když máme polohu na koníčka tak si ho tam zasunu až po koule a dělám si to podle potřeby a vždy se krásně udělám někdy i několik krát za sebou. Je to i při kouření krásné , do pusy mi zajede až na mandle mám ho v puse celý. Kdysi jsem měla přítele a ten měl penis 21 x 5,5 nikdy mu nestál nahoru jen mu ztvrdl a visel u kořene byl měkký a když ho chtěl do mě zasunout tak si ho musel držet a nasměrovat do dírky.

Jiří (Čt, 15. 6. 2023 - 07:06)

Nemám ho ani těch 12cm při stopoření a v klidu tak 2cm, cožmi dělá problém při močení, že si ve stoje pomočím kalhoty, tak většinou i při močení sedím jako žena.
Manželka se silnější a při souloži mi dost často vypadává. Jediné je plus při kouření.

Jarek 36 (Čt, 15. 6. 2023 - 08:06)

Mám s tím také problém. Ve ztopořeném stavu 8x3 cm a v klidu ani ne 4 cm. Několik žen jsem už měl ale nikdy to nedopadlo na delší vztah. Na rovinu mi to tedy ještě žádná žena neřekla ale je mi jasné jak to se mnou je. Přitom se mi ženy tak líbí a často musím onanovat.

Vojta (Čt, 11. 5. 2023 - 16:05)

Já jsem silnější a mám i silnější přítelkyni. Penis mám také docela menší, tak souložit můžeme jen ze zadu a to na krajíček a stále mi vypadává. Prosím o radu jak na to, abych ji oplodnil a trochu jsme si to užili.

Hana (Pá, 5. 5. 2023 - 07:05)

Můj muž má penis při erekci 12 cm. a po celý život co jsme spolu je to už 30 let tak jsem mu nikdy neřekla že je to málo . Pochvička je drážděna jenom asi pět centimetrů od vchodu a když jsem mu ho např. honila nebo jsme dělali šedesát devítku tak máme vibrátor 24cm a tak mi to dělal s ním . Mám pochvičku hlubokou 22 cm. to jsme s ním změřili ale těch 12 mi krásně stačilo. I s vibratorem jsem se udělala ale živý je živý.

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 09:06)

Co si myslet o ženě, která na 18/5, řekne že je malej, když ho do ní nedostanu ani celýho?

Marcela (Po, 17. 4. 2023 - 16:04)

Jsem zdravotní sestra na urologii a mohu potvrdit, že jich vidím denně mnoho, ale většina je jich těch spadlých, scvrklích měkýšů, není divu.
Jsou chlapy, že i v klidu mají pořádný penis, ale také tací, že se jim schová mezi varlata a není ani vidět, většinou jsou to trochu silnější kluci. Některým má problém lékař ho vzít mezi dva prsty a přetáhnout předkožku.
Můj manžel má tykový ten střed, že jsem spokojená.

Viktor (Út, 9. 5. 2023 - 12:05)

Já chodím na urologii dvakrát do roka. Býval tam pan doktor a ten měl již nějaký ten hmat, si ho nějak přetáh. Teď tam máme docela mladou paní doktorku a já se docela i stydím, že mám malého a o to je to horší, že má problém mi ho přetáhnout, aby se jí odhalil žalud. Zase je velice příjemné když kontroluje prostatu. Její prstík v zadnici mi začne dělat tak dobře, že se mi i postaví, co bylo posledně. Musel jsem na záda, pokrčit nohy a roztáhnou kolena a paní doktorka hezky zajela a bylo to hned.

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 13:04)

Máš li ho malýho nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej.

Marta (Po, 3. 4. 2023 - 12:04)

Malého mají většinou tlustí kluci, že se jim schovává. Také jsem jednou měla tlustého chlapa, který ho měl v klidu cotva 5cm a když se mu postavil tak měl přes 20cm, ale to je výjimka. Sportovci mají péro normální nebo větší, ale také jsem měla kluka sportovce, který ho měl po stopoření do 10cm.

Návštěvník (St, 5. 4. 2023 - 18:04)

Velikost penisu. Je otázkou názoru. Mám 18 cm na délku a 5 cm na šířku. Většině se zdá být dostatečný, některým i velký, ale setkal jsem se i s tím. že je malý. Ale několikrát se stalo, že se nevešel celý a dokonce, že nevnikl vůbec. Pokud je tak krátký, že se nedostane do pochvy, což u mě nehrozí, tak s ním lze dráždit potěváčka a pochvu prsty. Obojí lze i jazykem.

Milan (St, 5. 4. 2023 - 16:04)

Je mi přes dvacet a také mám docela malý penis. Již dvakrát jsem měl možnost s holkou, že došlo na soulož, ale k žádné vlastně ani nedošlo. Holka se sice nažila mi ho i více honit, aby se ještě postavil, ale já ho strkal jen mezi pysky, ale do vaginy jsem ho již nedostal. Já se sice snažil a buď mi opadl nebo jsem se udělal a semeno jen vystříklo. Když si ho honím tak ho mám akorát do ruky, ale zasunou to vaginy je krátký. Neví, kdo jaké má zkušenosti s tou podpůrnou stranou na zvětšení, ale já to nějak moc nevěřím. Más strach, že mi žádná holka nebude chtít, když by semnou nic neměla a děti by snad jen uměle.

Zdeněk (Čt, 6. 4. 2023 - 10:04)

Nesmutni je nás víc s tím pinďourem, mě to docela hendikepuje a jsem z toho dost mrzutý, že jsem si ještě neštrejchnul.

Filip (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Já chodím do devítky v prosinci mi bylo patnáct, mám také děsně malinkýho. Před klukama se právě stydím někde svléci, protože vím, že když je vyndají na záchodě co mají za klády a holky se toho všínají jak mají bouli na kalhotách. Nedovedu si představit, že půjdu na rande s holkou, protože i když se mi postaví, tak je stejně malej.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

To je otázka kdo a jak to posuzuje. Moje máma mi tvrdila, že mám malýho. Brácha měl sotva polovičního, ale tomu to neříkala. První ženská, s kterou jsem něco měl, byla zkušená a řekla: "Jé, ten je velkej." Asi jí sedumnáct centimetrů stačilo.

Franta (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Taky ho nemám nic moc, ale ženu jsem si našel, ona to nemá jako na prvním místě, máme již i děti a když chci ženu uspokojit, tak použiji prsty, jazyk a v neposlední řadě i toho robertka.

Lenka (Út, 28. 3. 2023 - 12:03)

Chlapci buďte rádi, každý jakého máte, já jich za celé moje mládí měla hodně a když řeknu hodně, tak to je kolem stovky. Většina kluků je měla při stopoření kolen těch 15cm, někdo větší, někdo malinkého, vždy záleželo jak byl kluk šikovný. Měla jsem kluka, který ho měl v klidu tak sotva 2cm, když se mu postavit tak možná 8-10cm a udělal divadlo, že jsem byla vzrušená ještě druhý den. Tak naopak buďte za ně rádi. Také ty kůly 25cm žádná holka nechce, protože ji bolí, když přiráží.

Reklama

Přidat komentář