Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Apoštol (Ne, 13. 12. 2020 - 17:12)

Já pevně věřím v Ježíše Krista, jako jediného Pána s Spasitele, který za nás položil svůj život na kříži!
O istatních náboženstvích si myslím,že nejsou ta pravá! Jasně říkám, stop islámu a nelegálním migrantům! Jak ksem velký Křesťan a zároveň Čech, tak bych jednoznačně volil SPD - Tomia Okamuru! Já ho taky volil v říjnu! Možná by mohl být po Miloši Zemanovi příštím prezidentem ČR.
Nejlepší cesta proti covidu je: uzavřít hranice, stop islámu, výstup z EU. Stop povinnému testování a očkování a hromadnému nošení roušek! Ano, roušky a respirátory mají smysl ve zdravotnických zařízeních a MHD! Když přestaneme poslouchat nesmyslné zákazy a příkazy z Bruselu, můžeme se jako národ zachtránit! Stejně tak musíme zachránit naší křesťanskou kulturu a její hodnoty. Nesmíme poslouchat nějakého Sorose a Deep state. K tomu křesťanství, my máme Bibli, nepotřebujeme Korán, ani Alláha, ani Mohameda. Ježíš přece pravil: ,, Nikdo nepřijde k Otci, než-li skrze mne!

Steve (Čt, 17. 12. 2020 - 01:12)

+1 tak tak ... naprosto správně na 100%. Tak nás prosím podpořte i na podzim až budou volby. (tuším že Říjen) Díky moc! :-)

Apoštol (Ne, 13. 12. 2020 - 14:12)

Ale Steve, vždyť ten bordel není jen v USA, ale po celém světě, všude, kam se podíváš, v celé EU, do které je vtažena i Česká republika! Lidé jsou ateisté, nevěří v Ježíše Krista, jejich Bohem se stal alkohol a nezřízená zábava! Vládám už se nic nedá věřit! Hlavně aby o Vánocích fungovaly alespoň bohoslužby!

Steve (Ne, 13. 12. 2020 - 15:12)

A co si Apoštole myslíš o islámu a věření v ujetého boha Alláha a ještě více ujetějšího proka Mohameda? Kdo je dle tebe ten Alláh? Za dob Ježíše již byl nebo nebyl? Kým ten ujetý bůh ve skutečnosti je dle křest'anského pohledu, a Bible?

Jirka (So, 12. 12. 2020 - 12:12)

Vidím, že se tady za mě zase někdo vydává. I když už sem aktivně nechodím, jak vidno, někteří lidé na mě asi pořád vzpomínají.

W. (So, 12. 12. 2020 - 15:12)

Tadyxjecto běžně.

Jirka (So, 12. 12. 2020 - 03:12)

Ježíš Kristus - syn Boha, tedy jeho část, tak jako my všichni, Boží děti. Někdo z nás podařenější, druhý méně. Ježíš naprosto vyjímečný.

lámu si hlavu (So, 12. 12. 2020 - 00:12)

Nevíte, proč stále klesá počet věřících v ČR?

lámu si hlavu (So, 12. 12. 2020 - 00:12)

Nevíte, proč stále klesá počet věřících v ČR?

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Ježíš mluvil vlastně k židům, kteří zřejmě měli tak příšerné vlastnosti a tak nemravně jednali, že si vznik nového náboženství vykoledovatli např. desatero ve starověkém světě ta doby Krále Heroda Velikého neplatilo. Nezabiješ, nesesmilníš, nepokradeš, nezatoužíš po majetku a ženě druhého, nebudeš závidět, nebudeš chamtit, nebudeš se rouhat, nezalžeš a nepodveděš...

Jirka (Čt, 10. 12. 2020 - 18:12)

Není pravda, že apoštolové byli ženatí všichni, asi třetina jich nebyla ženatých. A také není pravda, že je lepší se oženit, potom co přijali evangelium, Pavel říká, že je lepší ať zůstanou jak jsou, ať už byl kdo ženatý nebo ne.

Květa (Ne, 25. 4. 2021 - 08:04)

Samozřejmě , že ti můžou sperma vyhonit , jen pokud ho máš . Potom ovšem není důležitý věk .

Apoštol (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

Sodoma Gomora! Jestli se včas neobrátíme, bude po nás veta! V USA Donald Trump v USA volby nevyhrál, namísto něj Joe Biden, loutka dosazená Barackem Obamou, Pán Bůh s námi se všemi!!!

Steve (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Mě jejich bordel nezajímá ...

Apoštol (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

Papež František je nepravým prorokem, před nímž je varování i v bibli. Například, uzákoňování homosexuálních svazků, není od Boha, nýbrž od Satana! On není papežem církve katolické! Usiluje o Nový světový řád, spolu s Antikristem a dalšími falešnými proroky. On je nakloněn Islámu!

A (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

islám copak uzákoňuje homosexuální svazky?

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 16:10)

Jak vidíš u papeže jedno nevylučuje druhé

Co (So, 31. 10. 2020 - 16:10)

jako u papeže nevylučuje co?

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

je mu všechno dobré, homouši, pohané (Amazonie), islámci......? shání nový flek?......

Steve (Pá, 30. 10. 2020 - 17:10)

Ten satanský "Alláh akbar" se nějak ozívá čím dál častěji ... Čímpak to asi bude? Ani ten papež nepozná schnilé ovoce ... to je smutný - hlava pozemské církve. Ostuda největší.

Reklama

Přidat komentář