Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Default User Image
epilace (Po, 8. 4. 2024 - 20:04)

Za mě bez problému. Každého volba. 

Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Prý je dost žen  co se v sauně  nebo na nuda rádo podívá na oholeny nebo alespoň upravený a s obnaženým žaludem 

Default User Image
Ľubomír (Ne, 14. 4. 2024 - 14:04)

Skúsil som to vyholil som sado hladka,má začiatok som si pholil len vajicka a podbrušku vypadalo to dost smiešne.Lono vyholene ,pupok prsia zarastené.Manželka navrhla keď už tak nevh si vyholim cele telo aj podpazušie .Polovička skonštatovala je to lepšie.Teraz vynikne hlavne tvoj obrezany penis.Hlavne že sa to páči mojej žene a musim povedal že aj mne.A tak sa holim už viav ako desať rokov.Hoci zo začiatku v spoločných sprchách muzi maly blbé poznámky.Teraz uz viac mužov je vyholenych .

Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 11:01)

Ano. Hygiena atd. Jsou asi bez diskuze jednoznačné  důvody.   To jak to vypadá  na pohled už  je otázka  vkusu. Ptak tak více vynikne, ale ne vždy  a ne u každého  to vypadá dobře.   Já si to jen zkracují. 

Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 11:01)

Ano. Hygiena atd. Jsou asi bez diskuze jednoznačné  důvody.   To jak to vypadá  na pohled už  je otázka  vkusu. Ptak tak více vynikne, ale ne vždy  a ne u každého  to vypadá dobře.   Já si to jen zkracují. 

Default User Image
Alex (Út, 2. 1. 2024 - 17:01)

Nevím jestli si oholit zadek, protože ho mám moc chlupatý, nebo se to ženám líbí? Prosim o pomoc.

Anonym (So, 6. 1. 2024 - 13:01)

Hele. Já je škubu. Oškubal jsem si i nohy a od té doby je mám zcela holé. Nechal jsem si jen podpaždí, přirození a hruď . Chlupatá prsa se ženám líbí.

Default User Image
Návštěvnice (So, 6. 1. 2024 - 13:01)

Určitě si zadek ohol, vypadá to líp.

Default User Image
Martin (Út, 2. 1. 2024 - 16:01)

Je mi 15 let a pupické ochlupení holím jen v létě. V zimě jen zastřihuji na 0,3 cm. V létě vypadám jak přerostlý puberťák, protože mám dost chlupaté nohy a zadek a holím jen pupické ochlupení u penisu. Takže ve společenských sprchach na mě muži dost divně koukají. Dokonce se mě jeden zeptal, proč si ho holím, jen jsem Koukal a radši odešel. Takže holení je v pohodě, ale záleží na člověku.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 18:01)

Jednou jsem si kvůli partnerce, která si to přála, oholil přirození. Když jsem se koupal u mámy, tak si toho všimla a smála se, že vypadám jako přerostlej puberťák. Tak jsem s tím přestal a jen zastřihávám.

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 16:01)

Většinou to tak je že to nevypadá úplně dobře 

Default User Image
Anonym (So, 6. 1. 2024 - 13:01)

Naozaj to nevypada dobre keď je penis oholený a prsia a brucho zarastené preto sa celý vyholim do hladka penis, brucho, prsia aj podpažie.Je to oveľa krajšie ako keď som mal vyholené len guľky a penis 

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 15:07)

Landing strip, bych zachoval, jen pro tu orientaci.Kde co leží.

Návštěvník (Út, 6. 6. 2023 - 09:06)

Holení u mužů je divné, ale u žen je dobré, vypadají tak velmi hezky a něžně.

Max (St, 12. 7. 2023 - 17:07)

Návštěvníku- proč myslíš že holení údu u mužů je divné, vždyť je to nejlepší nejen pro ženy, ale i muži vypadají tak velmi hezky, a hlavně zdravější způsob života bez ochlupení, a zvláště když je penis obřezaný. Postoupil jsem úplné obřízce ve 40 letech, kdy se mi zasekla předkožka za žaludem při sexu ve vodě na přehradě o dovolené. Po prve mě oholila přirození zdravotní sestřička před samotným zákrokem, od této doby si holení provádím sám a pravidelně, s holátkem jsem velmi spokojen, nyní v 75 letech už sice nějaká předkožka dorostla, ale úd je holený stále hezký a celé léto se takto nahý pohybuji doma i venku při jakékoli činnosti, zrovna teď seču zahradu sekačkou zcela nahý a koupu se v bazénu, při práci se tak opálím všude na celém těle, není nic lepšího než oholené celé tělo včetně penisu

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 16:01)

Také mám obrezany penis ale úplně do hladka si ho neholim

Andrea (St, 12. 7. 2023 - 19:07)

Nekdo komu je 75 let, je obrezany a vyholeny, neni nikoho idealem muzske krasy. Zatim jsem mela dva romanticke vztahy, oba s mimoradne krasnymi mladymi muzi, oba s upravenym pubickym ochlupenim a s penisem s predkozkou. Krasa!

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 21:07)

75 let nemůže být ideálem. Ochlupení je věcí názoru, ale takto staří pokud jsou úplně vyholení většinou vypadají přinejmenším divně. Předkožka je také věcí názoru, osobně na ní nic vyloženě hezkého nevidím

Mirka (St, 12. 7. 2023 - 19:07)

Andreo tobě se obřízka nelíbí?

Andrea (St, 12. 7. 2023 - 20:07)

Opravdu nelibi, neobrezany penis mi z nejakeho duvodu pripada jako prirozena soucast muzske krasy. Zrovna tak upraveny pubicky kerik. Tobe se obrezane libi?

Reklama

Přidat komentář