Reklama

Obřízka evropských žen

Msp (Pá, 3. 12. 2010 - 13:12)

Bohužel, Evropa ekonomicky, politicky, kulturně a hlavně populačně chřadne. S takovýmto vývojem za 2 až 3 generace, bude takové svinstvo u nás asi docela běžné. Je potřeba sledovat činnost muslimských buněk, které pomáhají oslabovat Evropu v zájmu USA a Izraele. Imigranty z muslimských zemí je potřeba sekularizovat. Náboženství patří do hnoje středověku.

katka (Pá, 3. 12. 2010 - 11:12)

Nejen,že ze sexu nebude mít nic,ale ještě bude mít příšerné bolesti.Pokud to byla pravá muslimská obřízka,zůstane jí otvor na čůrání a vaginu nechají jen lehce otevřenou.Nechápu,jak se v 21 století může Evropanka takto podrobit bolesti a ponížení.

Taky (Pá, 3. 12. 2010 - 11:12)

by mě zajímalo, co na svůj stav říkala po zákroku. Teď už bude sloužit opravdu jen za pohovku, ze sexu nebude mít nic.
Bohužel nám sem naše česká děvčata začnou tohle zvěrstvo zavádět do republiky. A spoustu jiného.

Verča (Pá, 3. 12. 2010 - 10:12)

Zdravím, takové asi trochu...Tvoje sestra je hloupa husa, která se nechala zmrzačit. Doufám, že se svými případnými dcerami neudělá totéž.

Hnusoň (Pá, 3. 12. 2010 - 09:12)

Hm, já bych ho donutil aby si ho dal zkrátit hnedle za žaludem !

Věra (Pá, 3. 12. 2010 - 04:12)

Je pravda že tahle naprosto zvrácená tradice je v Egyptě celkem běžná.
Tvoje setra ho musí opravdu milovat když podstoupila takovou věc.
Ale promiň, podle mě to nemá ani ona, ani ostatní ženy co tohle podstoupí v hlavě úplně v pořádku. Kdyby po mě někdo chtěl abych se kvůli němu zmrzačila, utíkám od něj jak nejrychleji můžu...

Katka (St, 1. 12. 2010 - 19:12)

Zdravím, takové asi trochu kontroverzní téma ale docela dost mě to poslední dobou zajímá. Moje mladší sestra si před 3 roky vzala Egypťana, žijí tam, jezdí nás navštěvovat, manželství funguje, vypadá spokojená. Ale nedávno mě dost šokovala, protože se mi zdráhavě svěřila že před svatbou prodělala na přání jeho rodiny ženskou obřízku. Přijde mi šílené že tam nemají kolikrát ženy na výběr a mladá holka z Evropy se vzděláním a dostatečným množstvím informací toto podstoupí. Sestra se ale hájila, že je to v takových manželstvích běžné a že rozhodně není jediná Evropanka, která se kvůli manželství s muslimem nechala obřezat, Tak nevím, slyšeli jste o tom někdy? Skutečně se ženy s našimi kořeny nechávají kvůli zamilovanosti do cizince dotlačit rodinou nastávajícího manžela i k obřízce? Nebo myslíte, že sestra jen přehání, aby to její rozhodnutí nepůsobilo tak divně?

Petr (Čt, 28. 6. 2012 - 22:06)

Ivanko , ty tvrdíš , že Češi jsou větší verbež jako muslimové . Tak si přečti tohle :
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/271725-britskou-novinarku-dav-vysvlekl-do-naha-a-osahaval.html

Myslíš , že by se něco takového mohlo stát u nás ? Že by tu novinářku vysvlékli Češi převlečení za muslimy ? Takovou léčbu by potřebovaly všechny jejich obhájkyně , aby se jim konečně rozsvítilo v makovici . A pokud by ani to nepomohlo , tak to zopakovat a jako bonus je na ulici obřezat . Pokud by tady zavládl Islám , tak pro chlapy by se toho zase tolik nezměnilo , ale ženské by se musely přestat líčit a hezky oblékat , o návštěvách nočních zábavních podniků by si mohly nechat zdát , na ulici by mohly jít pouze v doprovodu muže z rodiny . Rodina by určovala , koho si žena smí vzít . Po rozvodu by děti samozřejmě připadly otci a žena by si mohla z domu odnést pouze co má na sobě . O nějakém majetkovém vyrovnání by nebyla řeč . Odevzdaly by řidičáky , studovat by nemohly co se jim zlíbí , práci by taky nemohly dělat libovolnou . Opravdu stojíte vy ženy o takový život ?

J (St, 27. 6. 2012 - 11:06)

Možná to čeká za pár let...to není moc optimistický. Nevadilo by to, kdyby s nimi nepřicházela jejich víra, pro nás naprosto nepřijatelná.

abc (St, 27. 6. 2012 - 10:06)

Možná to čeká za pár let všechny - neskutečná představa. Stojí za shlédnutí. Možná se tu podobný odkaz objevil, mně dnes přistál v emailu.
http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo

Jarda (Út, 26. 6. 2012 - 22:06)

Nechápu , jak se někomu může líbit obřezaná pipina . Na netu jsem pár fotek našel a vypadá to nechutně . Kdybych měl tu "čest" sbalit holku a v posteli bych objevil takový "úkaz" , tak normálně uteču . Vždyť ty holky jsou normálně invalidní , to je srovnatelné s tím , jako kdyby jim byly uřezány prsy . V Africe je obřízka zakázána zákonem ( samozřejmě se ten zákon obchází ) a co u nás ? Tady by se tím měli zabývat zákonodárci a taky ji zakázat s tím , že by měl gynekolog povinnost ( pod hrozbou ztráty licence ) tyto případy hlásit úřadům . A pachatele posílat na 10 let natrvdo do basy . Tady se řeší tupírování uší u psů a podobné nesmysly a mrzačením žen se nikdo nezabývá . Asi napíšu na blog nějakému politikovi aby se ta debata rozšířila na příslušná místa .

Mirka (Út, 26. 6. 2012 - 15:06)

Nejen z lásky. když jsem...Já provozuju privát a vím, že kamarádka, se kterou jsme takto fungovaly napůl právě odjela do Egypta, kde pak ale tohle po ní začali chtít. Nebylo to sice tak, že by ji někdo uspal a udělal jí to bez jejího souhlasu, ale bez toho ji nechtěli nechat pracovat ani jí pomoct s cestou zpátky. Nakonec se hodně těžko dostávala zpět s pomocí úřadů. Takže chápu, že některá holka tohle prostě nedá a podvolí se. Ono hlavní je vůbec do těchto míst šlapat nejezdit. Nechat se dole celá vyřezat a pak mít denně bůhví kolik klientů, to si neumím představit a to jsem hodně otrlá

GD (Út, 26. 6. 2012 - 13:06)

Ono je to paradox, jedním z mnoha argumentů pro obřízku u nich je, že zaručuje ženino slušné chování. Na druhou stranu ale většina protitutek v zemi, dke se obřízka praktikuje, obřezaná je, většina ji podstoupí v pubertě jako všechny holky a ta, která obřezaná není, si to stejně musí nechat udělat, protože těch klientů, co by platilo za neobřezanou, by měla mininum.

GD (Út, 26. 6. 2012 - 13:06)

Niekedy sa čudujem, čo...Nejen z lásky. když jsem byl v UAE, koupil mi můj hostitel služby prostitutky. Sám do bordelu nechodím, ale jsem svobodný, odmítnutím bych jej urazil no a upřímně, ani se mi odmítat nechtělo :) Každopádně sehnal mi bílou holku a byla to Slovena, což bylo příjemné překvapení. Větší ale to, že mezi nohama neměla ani klitoris ani pysky, jen takovou úzkou díru přímo na penis. Byla šikovná ale šlo vidět, že s ní to fakt nedělá nic. Pro mne ale to jak byla uzounká bylo docela příjemné. Rozebírat to s ní moc nešlo, ale co sama říkala, tak tuhle práci i místo si vybrala dobrovolně. Obřízku moc řešit nechtěla, kdo ví, jestli jí to neudělali bez jejího souhlasu ...

Slavomir (Čt, 21. 6. 2012 - 22:06)

Myslím, že je snad...Niekedy sa čudujem, čo všetko sú ochotné urobiť ženy z lásky (alebo pre iné?). Vymyslený príklad: keby odo mňa požadovala moja arabská manželka obriezku, ekvivalentnú ženskej obriezke (ktorá sa tu spomína), teda odstránenie žaluda s predkožkou, tak by som sa zbalil a do 24 h. by som bol doma. A žiadne zlato ani diamanty by ma nezastavili.

Petr (Čt, 21. 6. 2012 - 20:06)

Myslím, že je snad...Až tady v Evropě bude občanská válka mezi Evropany a muslimy (ta doba není až tak daleko ), tak jim (chlapům) budeme taky provádět obřízku . Nejlépe faraónskou , můžeš to vzkázat svému starému . Nikdo nemá právo prznit naše ženské .

Lilith (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Myslím, že je snad každého věc, co udělá se svým tělem. Já se obřezat nechala - ale rozhodnut jsem se mohla sama. Ano, bylo to buď a nebo, ale kdybych řekla ne, tak se to nestalo. Ano, orgazmus nemám a sex je spíš nepříjemnou povinností, ale byla to moje volba.

Jarda (So, 16. 6. 2012 - 09:06)

vnitřně spokojený život...Tak to o té vnitřní spokojenosti vysvětli těm lidem , co musí dělat za minimální mzdu a po zaplacení nájmu nemají na ostatní výdaje . Před kotrmelcem na nájem měl i pomocný dělník . Zrovna dnes bylo v novinách , že se jeden oběsil ve skříni , když ho přišli vystěhovat pro neplacení nájmu . Než být bezdomovcem , tak si raději hodil mašli . V dnešní nejistotě si mladí raději děti nepořizují . Kolik žen už raději spolu s dětmi skočilo z okna , než živořit ? Rodina by měla být pro stát prioritou číslo 1 . Lidé , kteří se řádně starají o své děti , tak nemají žádnou podporu - viz umístění dětí do předškolního zařízení . Pokud se podaří dítě umístit do školky ( jesle skoro už neexistují ) , tak školka funguje pouze do 16:00 . No ale dnes už to tak nefunguje jako dřív , že lidé se z práce vrátili domů ve 3 odpoledne . A na zkrácený úvazek firmy zaměstnávat nechtějí , v hodně případech si ženy po mateřské přijdou do firmy pro výpověď . A to nemluvím o finanční podpoře normálních rodin , aby se nedostaly do finančních potíží , raději ze sociálně slabých rodin děti umístí do dětských domovů nebo do pěstounské péče , kde už ty děti štědře dotuje . Neřeší prevenci , ale až následky .

ještě, (Pá, 15. 6. 2012 - 22:06)

To se nám to téma hodně...že se nám odklonilo jen téma a ne peníze :-)))

Martin K. (Pá, 15. 6. 2012 - 22:06)

To se nám to téma hodně ,,odklonilo"...

Reklama

Přidat komentář