Reklama

Pás cudnosti

Mira (Po, 23. 5. 2022 - 20:05)

Panní mne pravidelně zamyká od pátečního večera do nedělního večera kdy máme sex. Včera mě poprvé donutila abych ji po výstřižku vylízal. Pak mě zdělila že má pro mne na ráno překvapení. Ráno odjela na školu v přírodě, před odchodem z domova mě přikázala svléknout nasadila CB 6000s zamkla zbalila oba klíče, vrátí se v sobotu a prý když nebude nasazený bude krutý trest. Poprvé budu zamčen déle jak 45 hodin. Dá se to vydržet?

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 06:05)

pokud nemáš klíče , vydržet budeš muset, já dal 3dny, víc ne.

Karel (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Taky používám kovovou klicku na penis zamčenou zámečkem a úplně v pohodě vydržím celou noc. Než ji večer nasadím, nejdříve se vyhonim a vydržím do rána v klícce. Ráno sundám a znovu vyhonim

Smg (Út, 17. 5. 2022 - 13:05)

Ahoj, zkušenost s pásy pro ženy a dívky?

aleš (Út, 17. 5. 2022 - 02:05)

dobrý den kde bych mohl sehnat pás cudnosti pro svoji přítelkyni jestli můžete pošlete mi nějaké emaily děkuji

trevize (Út, 17. 5. 2022 - 08:05)

A kam asi se má ten e-mail poslat? Moje žena má Fancy Steel – objednaný přes net. Trvá to déle, až 3 měsíce, ale spokojenost.

Mmmmmm (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Já už sem zamčený,3roky ,pořád žena říká že už to nemá cenu odemykat a tak soulozime s pripinakem.Ona to vydrží 2-3 hodiny a má u toho tak 15 orgasmů.Mr udělá před tím vybratorem a všechno sperma spolkne,já zas pijí celý den její moč ona přes den nechodí vůbec na mámou na záchod a vše já vypijí.Take máme anální šperky které vydáváme jen na potřebu na záchod pak omyjeme a zase vložíme,tak nám to šťastné fungujrm

Tomáš (Ne, 1. 5. 2022 - 05:05)

Tak už jsem 23 dni bez vystriku, a dneska jsem konecne zvladnul noc v klicce. Bylo to docela v pohode, jednou jsem se probudil ale erekce za chvili ustoupila. Taky mam celou dobu na sobe tanga.

Tomáš (Út, 26. 4. 2022 - 10:04)

Mám kovovou klicku. Nazev nevim, je z aliexpresu a jeste jsem ji dost upravil, sedi, dobre . Kdyz je penis v klidu tak vypada dobre ale jakmile mam erekci tak ji mam dost od tela. Prave ze pritelkyne me nezamyka a nema klice, ja se zamknu sam a ona me jen obcas kontroluje. Jinak mam 4 klice . A problem je ze ji nemuzu noait do prace kvuli spolecnym sprcham. A taky jsem ted trochu nemocny tak nemam na klicku naladu, dost mi vadila. Mame ji spis jako zpestreni a drazdeni. Tim ze ji nosim tak ji porad citim a taky mam na sobe vzdy tanga tak je to vzruso. Jinak uz jsem nestrikal 17 dni. Takze mam silnou vuli a klicku nepotrebuji porad. Ale strasne me laka mit ji na sobe aspon tyden v kuse. Ale to se asi nikdy nestane.

Tomáš (Ne, 17. 4. 2022 - 05:04)

Tak zase nic, přesně o pul 1 se vzbudim se silnou erekci. Cekal jsem asi pul hodiny a nepreslo to. Tak jsem ji zase sundal, samozřejmě uz ji mam zase na sobe . Mel jsem celou noc i tanga. Budu to pomalu a jiste zkouset nosit ji vic a casteji

Jirka (Ne, 17. 4. 2022 - 13:04)

A jaký druh klece máš?

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

No snad se nevzbudi, dneska to zkusim. Chtěl bych ji mit na sobe nekdy dele nez 12 hodin :-)

Jirka (So, 16. 4. 2022 - 21:04)

Tome držím ti palce.. Mě to trvalo asi měsíc.. bolelo to.. mazal jsem koule aby se mohla pohybovat klicka a nedrhlo to při tom tak a teď už ji nosím nonstop a nemůžu si to vynachválit. Asi je taky otazka jestli máš klec z které ti může kynout ven moc otvory do boku tak to určitě bude bolet...

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 14:04)

Je to i o hlavě a nastavení obou partnerů, jestli to má být jen nějaké škádleníčko, větší challenge nebo životní styl.

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 11:04)

Jo ja vím že kdybych vstal a treba kouknul z okna tak by me to hnedka přešlo ale nechci aby se pritelknye vzbudila. Za skoro 5 let co jsem poridil klicku jsem dal noc tak 5x.

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 11:04)

Když to překonáš, budeš mít klid. Je to na tobě. Kvůli tomu, že vstaneš a budeš čučet z okna se snad nevzbudí, ne?
Pamatuji, že 3 nebo 4 noci jsem opravdu moc nespal, pak jsem padl a klícka neklícka, spal jsem 10 hodin v kuse. A tělo přicházelo na způsob, jak se vyspat. Pak se začnou bezesné noci vytrácet.

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 10:04)

S pásem cudnosti mám jen jediný problém, prostě nikdy nezvládnu noc. Vždy po 12 hodině v noci mám silnou erekci a to mě Vždy vzbudí. Strašně to tlačí a tahá koule. Zkouším to každý den ale Vždy ji raději sundám

mirek (Po, 25. 4. 2022 - 23:04)

Co bys dělal, kdyby ti ho zamčela žena, kterou bolest koulí vůbec nezajímá. Bolest je součástí uzamknutí nositeli zpusobuje hlavně bolest koulí dokud si penis nezvykne na život v pásu bez erekce. Když mě bolí koule, tak jsem rád, pokud mužu lízat svou přítelkyni což tlumí moji bolest .

AVP (Čt, 21. 4. 2022 - 20:04)

Záleží na tom, jakou klícku používáš. Já jsem třeba zkoušel několik modelů. CB absolutně nedávám. Pak jsem zkoušel několik jiných modelů. Všechno špatně. Pak jsem zkusil captor plast delší varianta a myslel jsem si, že mám vyhráno. Nedávno jsem ale zabrousil na cudnost.cz a tam vychvalovali klícku cobra. Prý o erekci téměř nevíš. Koupil jsem kopii z Aliexpressu, vyzkoušel jsem a katastrofa. Nedalo mi to a postupně jsem zkoušel různé velikosti kroužku až to najednou bylo ono. Je to tak skvělý zážitek, že to vřele doporučuji i ostatním. Akorát takový tip. Předkožka nejméně "zlobí" když je tak napůl ohrnutá.
Inu... Hodně zdaru.

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 10:04)

Je to o navození automatické reakce, že když máš klec, erekce nenastane. Mě to trvalo 15 - 20 dní, kdy je důležité vstát a rozchodit, ale hlavně nesundávat. Za pár nocí si organismus navykne na "jiný režim". A pak i po půlroční pause, když znovu nasadíš klec, erekce v noci nenastane. A doporučuji kovovou klec. Plastovou jsem noční erekcí roztrhl.

Reklama

Přidat komentář