Reklama

Opravdu malý penis :-(

Default User Image
Peta (Pá, 29. 9. 2023 - 06:09)

jsem Transka rada poznam muze kluka s malym ci velkym Vysocina Jizni cechy Peta

Default User Image
Karel (So, 30. 9. 2023 - 01:09)

Ahoj Petro rrad 

Default User Image
Dana (Út, 26. 9. 2023 - 08:09)

Mám již druhého muže. S tím prvním jsem byla 16 roků, máme dvě děti, ale on měl penis tak do 10cm, většinou jsme souložili ze zadu abych ho tam cítila, když ho měl v klidu, tak se mu schovával mezi chlupy. Pak si našel jinou a odešel a já zůstala s dětmi. Nějak se to sešlo a já se dala dohromady s tátou dětí kamarádky. Tento chlap se zase abnormálně vyvinutý, že prý se sním jeho předchozí manželka z tohoto důvodu rozvedla. Když jsme měli první sex, tak jsem si myslela, že mi musí roztrhnout, to bylo jako když jsem rodila, ale časem se to podalo a již jsi to užívám, jen na tu délku jsem si nezvykla, to ho cítím až v žaludku. 

Default User Image
Zdeňka (Út, 26. 9. 2023 - 11:09)

Já jsem jako mladá holka měla přítele, ten měl také děsně dlouhý ocas možná 25cm, průměr měl normální kolem 4-5cm. Většinou jsem chtěla souložit na koníčka, že jsem si hlíhala zasunutí. Někdy mi povalil, lehl na mě a přirážel a řvala bolestí to se nedalo, pak jsme s rozešli, že jsem měla strach že mi něco v pochvě udělá. Pak jsem si právě našla kluka, že to byl pravý opak. Ten má malinkého, ale je děsně hodný a příjemný, nějak to vzládneme, ale tam by bylo dobré i pro něho o nějakých těch 5cm více.

Anonym (Út, 26. 9. 2023 - 09:09)

Mám penis 18 cm dlouhý. Většině žen, které jsem měl, to stačilo a měl jsem i takové, že se do nich nevešel celý. Jednou mi manželka řekla, že měla i větší. Zeptal jsem se jí, proč si nevzala většího? Odpověděla mi, že velcí jí boleli a ten můj je pro ní akorát a udělá jí vždy velké potěšení. Dobře jsme se našli. Ani já lepší ženu neměl.

Default User Image
Jindřich (Po, 25. 9. 2023 - 11:09)

Na základní škole mi to nějak nepřišlo a myslel jsem, že je to normální, takový jako mám já, ale nějak v devítce jsem byl na výletě ve sprše se spolužákem, kterému v klidu vysel možná 15cm a já ho měl tak pět cm. Když jsem měl možnost si prvně zašukat se starší rozvedenou ženskou, tak mi bylo osmnáct. Penis se mi sice postavil, ale když mi na něj navlékla kondom, tak jsem chvilku souložil a najednou jsem zjistil, že kondom není na penisu, ale v pochvě. Naštěstí si tam sáhla a prstem vytáhla. Pak si docela hlídala abych se do ní neudělal. Jak jsem se jí vystříkal na břicho, tak byl konec. Pak mi ona řekla, že ho mám děsně malého a že bych ho měl mít alespoň o 10cm delší.  

 

Default User Image
Natálie (Po, 25. 9. 2023 - 07:09)

Dostala jsem se na tyto stránky z důvodu. že jsem pátrala jak je to ve skutečnosti. Mě je 21 roků a mám přítele se kterým jsme před měsícem začali intimně žít. Přítel má právě penis, když se mu stopoří tak 10cm a prezervativ ani nedává, protože mu většinou stejne spadne, tak souložíme na přerušovanou soulož, hlavně mám zatím strach, že mohu otěhotnět. Když právě vidím různé erotické scény, tak tam mají chlapy penisy děsně velké. Já právě jiný nepoznala než ten přítelův, ale nezahnula bych mu z důvodu poznání, jen přemýšlím, zda nekoupit nějakou náhražku. Prosím o názor jaké to je souložit s velkým penisem nebo jaké to je s tou náhražkou.

 

Kateřina (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

Líbí se mi, jak se zde většina chlapů dělá jak má velké přirození 20/5cm nebo ještě větší.
Nejsem žádná štětka co stojí na ulici, ale již jsem měla docela dost chlapů se kterými jsem souložila, ať taková ta rychlovka nebo vztah trval delší dobu a řeknu vám, že těch 20/5cm bylo velice málo, většina je měla mezi 10 - 15cm a průměr tak 3-5cm. Já osobně jsem také měla největší vzrušení právě od těch 10-15cm a ne od toho 20cm, ten mi již vadil, protože přirážel až na dno.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 21:09)

je to tak že podle diskuzí mají všichni 20cm, reálně tak okolo 13. a jsou i jiné (a důležitější) kritéria než velikost. třeba šířka, tvar, žalud, předkožka/obřízka, atd

Default User Image
Katka (Pá, 22. 9. 2023 - 12:09)

Můj přítel má docela malinký penis. Když se mu postaví, tak ho má tak 5-6cm a průměr také nic moc. Souložit musíme jedině ze zadu, zapředu mi ho tam vůbec nezasune. Zezadu se i udělá do mě. Když jsem byla mladá tak jsem jednou souložila s klukem co ho měl asi 20cm a to mi docela bolelo, ale teď mi to ale ani moc nevzruší, někdy trochu vzrušení předstírám, abych udělala příteli radost.

Adam (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

Je to asi nespravedlivé, také bych chtěl si zasouložit s penisem kolem dvaceti centimetrů. Já mám 10cm a průměr 4cm, manželka dělá, že je spokojená, ale myslím, že by také chtěla to udělat s pořádným penisem. Já jsem její první a ona jiného nepoznala, ale vidí ve filmech pořádná péra nebo na internetu. Mám práve strach, aby mi nezahnula a až to pozná s velkým, tak mi uteče.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 10:08)

Já mám 18/5 a manželka mi stejně řekla že měla i větší, ale je se mnou spokojená, tak jí asi moc nenadchli.

Marcela (Po, 24. 7. 2023 - 00:07)

Uplně stejný, a těch 12,13,cm když tam vklouzne tak je to slast. A když mně tam uvnitř pomokří tím teplým ejakulátem. Tak mu taky dám svojí štávičku lásky.

Věra (Po, 24. 7. 2023 - 15:07)

Když je opravdu malý tak časem zjistíte, že vám něco schází. S mím manželem jsem se seznámila jako s prvním klukem, tak jsem s ním také o to přišla. Jenže tyl to kluk dvacet jedna roků v plném rozkvětu, tak mi nevadilo, že ho má při stopoření 10cm, milovala jsem ho. Po čase jsme se vzali a měli děti, jenže já jsem začala zjišťovat, že jsm o něco o chuzená. Na podnikovém večírku jsem nasadila muži parohy, protože jsem podlehla jednomu svobodnému kolegovi z vedlejší kanceláře, který tam byl autem a že mi vezme domů. Souložili jsme kousek za městem v autě. Tento kolega měl naopak abnormální penis, který jsem mu neměřila, ale možná ho měl 20cm. Odvezl mi domů a více jsem s ním nic neměla, jen jsem začala toužit po něčem větším něž mám doma, tak jsem si koupila bateriového robertka velikosti minimálcě 20cm a průměr 4,5cm. Když jsem to večer ukázala manželovi, tak se nejprve zlobil proč, tak jsem mu vysvětlila, že když on není vyspělý,tak že budeme to dokončovat robertkem. Teď mi již někdy připadá, že je manžel pohodlný a místo, aby souložil, tak raději to dokončí tím umělým robertkem.

Drahomíra (Pá, 21. 7. 2023 - 08:07)

Můj muž má ptáka v klidu 8 cm. a v erekci 13 cm. a průměr 3,5 cm. Ale to mi vůbec nevadí vždy si krásně zašukáme. Zkusila jsem ji kamaráda s ptákem20x5.5 cm. a celý dem mě pak bolela pička ani ten orgasmus nebyl takový jaky mám s tím mým co mám doma. Tak že úplně stačí 12cm.

Petr (Po, 19. 6. 2023 - 14:06)

Jsem také jeden s menším penisem. Při souloži mi to nevadí, ale spíš se cítim trapně třeba na vyšetření u lékaře, nebo ve společné sprše. Jediné také co je, že se mi tan neudrží kondom.

holkeee (Po, 19. 6. 2023 - 08:06)

Přístroj na zvětšování penisu - https://hespac.com/extencz.htm Používal jsem prodlužovač 4 hodiny denně během 5 měsíců a dostal jsem se z 13cm na 17cm.

Adam (Čt, 15. 6. 2023 - 09:06)

Zdravím, je mi 18. Je tohle normální velikost když nestojí?
https://ibb.co/h9Phf39

Věra (Pá, 16. 6. 2023 - 09:06)

Když ho vidím vklidu, tak si představím, jak vypadá stopořený, tak jsem již vzrušená a myslím, že s ním kus poctivé práce odvedeš a holky, že budou spokojené. Jen s chutí do toho.

Adam (Pá, 16. 6. 2023 - 11:06)

V erekci vypadá takhle https://ibb.co/G3tQCp7

Reklama

Přidat komentář