Reklama

molusky

KARLA, karla.va (Čt, 10. 9. 2009 - 13:09)

moje dítě má opakovaně...DOBRY DEN, SYN ME NETERE MEL MOLUSKY DELSI DOBU A NEPOMAHALO NIC. PAK VYZKOUSELI PRIPRAVEK OD FINCLUBU, NEPAMATUJI SI, KTERY A DO TRI TYDNU MELI KLID, OD TE DOBY JE V PORADKU. ZKUSTE SE PORADIT S LEKAREM TE SPOLECNOSTI.
POKUD CHCETE, napiste mi na e-mail a mohu vam zjistit primo nazev toho konkretniho pripravku.

Lucka 2 (Út, 8. 9. 2009 - 09:09)

Chtěla bych se zeptat Lucky, jak pokračujete v léčbě Molusanem od pana Hadka. Máme také 4,5 letého synka, který má molusky. Objevili se nám v květnu. Na interntetu jsme se dočetli o Molusanu a používáme ho tedy již 4 měsíce. Léčba má stejný průběh, jak píšeš. Molusky zčervenají, zhnisají a pak zmizi. Mezi tím se dělají stále nové, menší. Občas se objeví nějaká velká. Jen nevím, jak to bude ještě dlouho trvat. Přesně jak píšeš, všechno umaštěné, po celém bytě smradek. No ale hlavně aby to pomohlo. Jak jste na tom Vy?
Máme ještě starší dceru u které jsme podstoupili na základě doporučení dětské lékařky seškrabávání a byla to hrůza. Molusky se udělaly stejně další a po odstraněných ji zbyly jizvičky. Takže jsme usoudili, že již nikdy více. Bylo to zbytečné trápení. Mimochodem molusky ji počase zmizely samy, ale každé dítě je jiné. Záleží i na imunitě.

Helena (Ne, 6. 9. 2009 - 14:09)

Molusky mojí nyní šestiletou dceru trápily více než rok - jednu jsme odstranily (mačkáním a seškrabáváním)a tři nové se udělaly. Nakonec jí zabral hypermangan - každý den tak dvakrát jsem natírala všechny molusky - musí se vydržet, dokud nezačnou sesychat a mizet (možná týden i víc). Je to tak dva týdny, co se začala ztrácet i poslední a nic nového zatím nepřibylo, tak uvidíme...

Peter (So, 5. 9. 2009 - 07:09)

Mipo: Molusky sú vírusové ochorenie. Pod?a môjho názoru sa počas prebiehajúceho akéhoko?vek ochorenia očkovať nesmie. Lekári žia? zvyknú mávnuť rukou, a zákon za kontraindikáciu považuje len ochorenie s horúčkou, ale množstvo imunológov vo svete považuje očkovanie chorého dieťaťa za hazard.

Napriek zákonom, v konečnom dôsledku je za zdravie dieťaťa zodpovedný vždy rodič. Lekári, keď sa niečo stane, sa vždy svorne zhodnú, že to bola "iba náhoda" a že to bolo "asi vrodené".

Ešte by som chcel dať do pozornosti ku liečbe B-komplex, a vitamín C vo vyšších dávkach. Pozrite kapitolu Vírusové ochorenia, a Ved?ajšie účinky. http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2009 - 00:08)

Dagmara,jedině Dagmara je toho pravou příčinou,ná ná,ná,lá,lá,lá,lálálá....

Dáša (Čt, 27. 8. 2009 - 11:08)

Dobrý den, po pročtení této diskuze jsem se u své dvouleté dcery rozhodla léčit molusky homeopatiky. Vím, že léčba trvá delší dobu. My už je bereme dva měsíce a pořád nevidím žádné zlepšení naopak došlo ke zhoršení, ale teď se měsíc nic nového neobjevilo. Zajímalo by mě u těch co ty molusky homeopatiky vyléčili jaký byl průběh léčky, jestli molusky prostě jednoho dne nebyla, nebo se začali zmenšovat, nebo jak. Moc děkuji za odpověď. Moc prosím za odpověď na můj email daggmarka"centrum.cz. Díky

markéta (St, 26. 8. 2009 - 10:08)

dobrý den,já mám také molušky a kolem nich ještě ekzém.na ekzém mi doktorka dala mast a řekla, že až zmizí ekzém tak mám dojít, molušky mi nastříká aby mi je zamrazila a odškrábne je.takové zkušenosti mám já.Nashledanou
Markéta,12

Mipo (Po, 24. 8. 2009 - 16:08)

Mám dotaz, syn 2,5 roku, má jen hexavakcínu. Měl sníženou imunitu, teď už je to konečně všechno v normě, takže ho můžu nechat oočkovat, jen mě zajímá, jestli nějak nevadí, že se mu objevily molusky, kterých se nějak nemůžeme zbavit. Netuším, jestli to zůsobuje nějaký vir nebo něco podobného, co by tomu mohlo vadit. Ráda bych slyšela jiný názor, než názor doktorky, než to s ní proberu. Díky moc

Lucie (St, 19. 8. 2009 - 23:08)

Paní doktorko, může Vironal užívat i čtyřleté dítě? Popřípadě čím můžeme tento přípravek nahradit u takto malého dítěte. Syn má molusky. Na interntetové adrese, kterou doporučujete není věk, od kdy lze použávat specifikován. Pouze z diskuze vyplývá, že i pětileté díte. Děkuji za odpověď.

Fifi (So, 15. 8. 2009 - 22:08)

I naše holka měla molusky.Nejdříve jsme na doporučení kožní lékařky podstoupili škrábáni. Jenomže molusky se ještě více rozšířily na nějakých 50. Ovšem co nám pomohlo bylo 2x denně natírat je TEA TREE OIL neboli olej z čajovníku. Po několika týdnech zabralo a nyní postupně mizí. Navíc nedráždí kůži.Taková je moje zkušenost. Nedám na něj dopustit. Chce to jen vydržet.

Jirka (So, 15. 8. 2009 - 22:08)

Náš čtyřletý kluk měl molusky na nohách a na zadečku. Zkoušeli jsme propíchávat a mazat betadinem,ale k ničemu to nevedlo.Koupili jsme Infectodell a do měsíce nebylo po moluskách ani památky.Neříkám,že to nebolí,trochu to pálí,ale není to nic hrozného.Samozřejmě se musíte vyvarovat styku se zdravou kůží,což ostatně píšou v návodu k používání.Kapátko je velmi dobře vyrobeno tak, aby se dalo opravdu potřít jen na místa zasažená moluskou.Mohu vřele doporučit, ostatně jsem doteď neslyšel o žádném případu, kdy by Infectodell u někoho na molusky nezabral.Každopádně ať už použijete cokoliv na odtranění molusek, tak vám přeju,aby to zabralo.

Markéta (So, 15. 8. 2009 - 13:08)

nám pomohla homeopatika od ponděli do soboty 4 kuličky dulcamara a v neděli thuje taky 4 kuličky. Přeji hodně štěstí.

Markéta (So, 15. 8. 2009 - 13:08)

Bojejeme s moulosky taky máme skoro dvouletou dceru a měla to v podpaží a tak nám bylo kožní doporučeno vyškrábání pod narkosou, ale když viděla jak na to reaguji tak nám nabídla Invectodell. Martin má pravdu je to v podstatě žiravina (obsahují to přípravky na čištění odpadů a ty jsou většinou označovány jako žiravina) Naše dcera si to taky nechtěla nechat namazat a tak jsme to dělali ve spánku a když se pohnula tak se to dostalo i na zdravou kůži a to se nám nelíbilo, ale hlavně se ty moluska poradu rozšiřovali. Tak jsemse rozhodli, že zkusíme homeopatika, že je to přírodní a tím to není tak drastikcé. od pondělí do soboty jsem jí rozpustila ve vodě 4 tablety dulcamara a v neděli 4 tablety thuje a už máme jenom jeden poslední. Od te?v věřím i alternativní medicíně.

Martin (Čt, 13. 8. 2009 - 06:08)

INFECTODELL není rozhodně bez bolestný, vždyť je to 5% hydroxid draselný. Kůže v místě bývá dost citlivá, náš tříletý syn se toho pak bál jak čert kříže. A pak kožní doktorka řekla, že by to pomohlo, ale po narušení molusky, sice se zanítila, ale jen na vrchu. Náhodou mi káplo na zdravou kůži, pěkně to pálí.

Jirik (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

Ja mel molusky na brise pravdepodobne z bazenu. Sel jsem ke kozni, ta mi je vyskrabala lzickou, ale hned se mi roznesly. Pak jsem je zkousel odstranit propichovanim sterilni injekcni jehlou jak jsem se zde docetl a zakapnutim Betadinou, temer jsem se jich zbavil, ale po case se znovu objevily na stehnech. Ale co mi zda se nakonec pomohlo

Josef (Út, 11. 8. 2009 - 09:08)

Můj 5 letý syn má také molusky.Ještě před měsícem jsem ani nevěděl co to molusky jsou.Nyní vidím co je to za virové svinstvo ,ale nezoufejte.POZOR InfectoDell nově v lekárnách již i v ČR.Vypadá to že je tu konečně bezbolestný lék na molusky??!!Podívejte se na www.molusky.cz , tam to je. 10ml roztoku za 250,- Kč účinnost větší než 90%.Lze zavolat do vaší nejbližší lekarny a lék je do druhého dne.Pište prosím kdo máte zkušenosti s INFECTODELLEM.Dnes si pro něj jdu a začnu léčbu u syna.Jaké budou výsledky napíšu.Mějte se...

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Jdi s tou reklamou do háje,zde se diskutuje,pro reklamu máš jiná okýnka!!!!!

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Návštěvník (Po, 10. 8. 2009 - 01:08)

Co potřebujete?

Monika (Ne, 9. 8. 2009 - 22:08)

Můj 5 letý syn je měl víc jak rok.Musel je chytit na koupališti nebo ve školce.Taky jsme nevěděly co to je a jak na ně. Byly jsme na vyškrabování,to měl jen 3 u zadečku(znecitlivěly mu je Emlou),ale za měsíc se objevily znovu a to ve větším počtu,začal si je škrábat a objevily se mu i na obličeji.Potíraly jsme genciálkou,novikov.rostokem,molusanem od Hádka,Verumalem,jedl dulcamaru 9,thuju 15,vitamíny, ale nic nezabralo.Možná ještě trochu zabíral zásyp se sírou.Pak jsem našla ne netu Infectodell(250,-),ten jediný zabral.A ty co byly příliš velké,jsem mu vymačkala,tak jak uhříky a okamžitě potřela betadinem a zasypala pudrem-Framykoinem,zasušovala vatou.Další dny jsem raději ještě zasušovala zásypem se sírou,aby se ty potvory už neobjevily. Zatím můžu zaklepat,jsme bez nich. Tak snad to nějaké mamině pomůže,jak na ně!Mějte se...

Reklama

Přidat komentář