Reklama

kakání partnerky

Hana (Pá, 15. 4. 2022 - 05:04)

Včera jsme chlastaly a kámoška potřebovala kadit a byla jsem zvědavá . Hned si na bobku dlouze prdla a už se jí začal otevírat zadek a zatlačit poradne až se to její tuhý široký hovno objevilo a začalo pomalu lézt ven jako dlouhá šiška a za ní ještě jedna menší. Hned na to pustila velký proud a chcala

Vítězslav (St, 20. 4. 2022 - 13:04)

Krásné napsané Hanko, jen tak dál

Pavla (Čt, 14. 4. 2022 - 22:04)

anální sex mě nevzrušil, jen to bolelo, nic víc

Iva (Čt, 14. 4. 2022 - 21:04)

Zdravím vás všechny po dlouhé době.Začala bych takovym vzdelávacím uvodem.škoda že se už strašně dlouho neohlásil Honzík,který se mnou ty kakací rozpravy víc probíral.Honzíku,pokud to čteš,věrím že zareaguješ na můj příspěvek a všichni ostatní ktere to zajíma,taky.Kdysi,v dobách vznešenych králů a princezen se ke přirozene potřebě užíval ve hradním vyklenku tzv. PREVET,česky vysernice,prevet jsme převzali z francouzskeho slova PREVET a Francouzi z latinskeho LOCUS PRIVATUS což znamená soukromní místo,a hned mám na mysli slová meho drahého,že kakání a čůrání je soukromní věc každeho a proto se takové věci neprovadějí společně.Ze slova prevet vzniklo slovo PREVIT což v přeneseném slova smyslu znamená člověka nečestného pochybneho charakteru,a podobní vyznam má i slovo z nemeckeho Hausel,co značí maly domeček,z toho vzniklo česke HAJZL.To byl vzdělávací uvod a teď se chci ještě podělit se svym kakáníčkem v době kdy jsem na průlomu unoru a března překonala omikron,po přibližně 2 dnech nekakání a to jsem maloco papala,jen ovesní kaši,nebo bramborovou kaši a česnek jako prírodní protivirovy lék a jednou ráno po probuzení a slastnem nucení na stolici jsem usedla na prkynko a k memu prekvapení jsem vykakala 9 kousku,uleva byla k nezaplacení a já i navzdory te nepříjemne nemoci jsem byla spokojena a prožívala slastny pocit.Takovy pocit dokonaleho vykakání přeju vám všem,mějte se krásně a ať se vám všem krásně kaká.

Honzík (Čt, 14. 4. 2022 - 21:04)

Ty si furt z hovna kunda Ivušo.Jak ti to sere ?Ted bude hodně vajiček to bys mohla mít hovna jak dětskou hlavu.

Pavkol (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

ok tak toto je má poslední zpráva

Scatter (So, 19. 3. 2022 - 08:03)

Ať jsou hovna tvůj lék a každý z nás ať má partnerku svou čokoládovou, která vytlačí hned hovna jak tank a nebo kaši voňavou...

Pavkol (So, 19. 3. 2022 - 09:03)

škoda že si chlap scattere aspoň někdo tady chápe že si o tom rád čtu

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 08:03)

mami dyť si to měním každej den akorát ponožky mám někdy na víc dní

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 08:03)

já to mám obráceně já bych hladil líbal a dráždil a cokoliv nekonvenčního bych bral jen jako třešničku na dortu a pro hejtry znova zdrůrazňuji jen s jejich svolením proti jejich vůli ne!!!

Pavkol (opět o… (So, 19. 3. 2022 - 08:03)

jakože bys jí tak odměnil za to že se před tebou vytento?nebo bys jí mrdal i kdyby ne?

MalaJanka90 (Čt, 17. 3. 2022 - 13:03)

Ahojte
Dlouho jsem se neozvala, ale odradilo mě to, že někdo psal místo mě. Tak po delší době jeden příspěvek. Dnes ráno jsem vykakala 3 menší koblihy, byly měkké a tak jsem musela použít trochu víc toaletního papíru. Vrátím se ale ještě k neděli. Byla jsem se dvěma kamarádkami v cukrárně, dali jsme si zákusek, kávu, poklebetili. Šlehačka a káva asi nebyla dobrá kombinace, což jsme později venku zjistili. Naštěstí jsme to stihli do menšího lesíku, zašli se keřík, všechny tři jsme si dřepli do trávy a spokojeně se vykakali. Jedna z kamarádek měla průjem, u mně to bylo více kašovité, ale ke konci také menší průjem. Jen poslední z nás měla klasické měkčí kakání. Všechny tři jsme se i vyčůrali. Sice jsme měli papírové kapesníky, ale kamarádka měla v kabelce menší kotouček toaletního papíru, že je to lepší než kapesník a spíš se to v přírodě rozloží. Měla pravdu, jak doma na záchodě jsem si odkrucovala z toaletního papíru a důkladně se utřela. Nakakali jsme tam do trávy toho hodně, zadečky špinavé a tak bylo fajn že máme dostatek toaletního papíru. Cestou domů jsme se na tom trochu smáli jak jsme tam všechny kakali.Dnes už nebudu mít čas odepisovat, tak se mějte.

Scatter (So, 19. 3. 2022 - 07:03)

Neuvěřitelná nádhera, jen ta představa třech kakajících dívek a jejich špinavých zadečků mě přivádí k šílenství.

vzkaz pro scattera (So, 19. 3. 2022 - 07:03)

mě někdy taky ale jen u tuhých a pevných stolic s průjmů by se mi určitě obrátil kufr

Pavkol (Čt, 17. 3. 2022 - 17:03)

ať to napsal kdokoliv konečně někdo pochopil že si příspěvky tohoto typu rád čtu že o nic víc mi nejde. Díky malájanko 90

zrušte toto vlákno (Út, 15. 3. 2022 - 21:03)

zrušte toto vlákno

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 09:03)

o čůrání prdění a kadění se tu kdysi psalo vždycky ale teď někdo kdo to tu nechce píše i o tom zbývajícím aby nás (resp mě) doopravdy odradil

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 07:03)

holt si budu muset počkat asi zase na víkend a s tou pravou Evou se bavit jen o čůrání protože tu včerejší nachytávku podle všeho psala pseudo eva. O důvod víc abych od 21. března své setrvání zde opravdu už zvážil

Pavkol (Po, 14. 3. 2022 - 17:03)

tak pak Evi popiš (ale pouze když budeš chtít) jak to proběhlo. t. j. kolik toho bylo a jestli tomu předcházelo čůrání a uprdnutí

eva (Po, 14. 3. 2022 - 16:03)

Budu kakat. Chci strašně a už mám plnou prdelku

Reklama

Přidat komentář