Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 05:10)

Užívám si s tchánem nádhera...

Návštěvník (Pá, 21. 7. 2023 - 12:07)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 13:10)

DOHNALA JE KARMA A TA JE ZDARMA!

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Minulost,Minulost to byla...

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 13:10)

Mne si tchýně vyzkoušela už před svatbou. Potřebovala vědět do čeho dcera jde. Nejdřív jsem jí musel ukázat ptáka, pak jsem musel dokázat, že s ním umím mrdat a jak mám kvalitní semeno. Byla nadšená a byl jsem doporučen. Po svatbě mne chvíli nechala být v líbánkách, ale pak si vymohla na manželce souhlas, že pokud nebude moci, nebo chtít, že jí může zastoupit. Byla tak náruživá, že těch zastoupení bylo víc než manželského sexu, ale oběma to vyhovovalo. Jeden čas jsem si připadal jako sexuální otrok.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

To já honím a stříkám tchýni do kalhotek a pořád žádná odezva.

Áron (So, 16. 10. 2021 - 01:10)

Sex s tchýní se super, přesvědčoval jsem manželku, že její matka má hezké kozy a že by bylo dobré ji také šukat. Trochu jsem to dával najevo i tchýni a když manželka jí o všem řekla, tak nakonec přišla do ložnice nahá a já jí mohl šukat před manželkou. Přesvědčil jsem je, aby se taky navzájem lízali.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 10:10)

To je nadhera

Bobo (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Kámoš říká když je tchyně k tomu tak proč ne. Jeho manželka ho přistihla se svojí matkou v posteli jak zrovna šukají na koníčka. Napřed prej doma čtrnáct dní hukot jako kráva, po měsíci vše v pohohodě a dnes už prý ani neřešeší jestli šukal starou nebo svojí mladou. Říká jen že všechny ženské jsou jen stejné slepice.

Julie (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Mám svého Romea. Přivedla mi ho dcera. Jsem jeho tchýní. Býval spolužákem mé dcery. Doprovázel jí domů a honil si brko pod mým oknem. Už ve třinácti letech byl do mě zamilovaný. Posílal mi zamillované dopisy a přisprostlé básničky. Když se nedočkal vytoužené odezvy, sbalil alespoň dceru, s jasným záměrem dostat se ke mě. Přede mnou jí připravil o panenství a hned jí zbouchnul. Brali se, když jim bylo osmnáct let a ona se vdávala těhotná. Tak dlouho dotíral, prosil, honil se a laškoval, až jsem mu podlehla. Teď nás mrdá obě, ale mě mnohem víc. Pořád mi vyznává lásku a dcera je z toho nešťastná. Je to hodně nadrženej samec. Pořád to chce a já už nemůžu. Romeo, už dost!

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Albánec z Estonska (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Prcal jsem tchyňi, švagrovou a její dceru, prcal jsem i sestřenici, kurva já bych mrdal.

Kubánec z Albánie (Po, 11. 10. 2021 - 13:10)

Prcal bych švagrovou.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 15:09)

Manželka mne v neděli poslala ke tchýni pro kvasnice. Mám od ní klíče. Zrovna vytírala v kleče kuchyni. Neodolal jsem a sáhl jí na buchtu. Úplně strnula a čekala. Stáhl jsem jí kalhotky. Neprotestovala. Projel jsem jí žlábek rukou a polaskal pštěváčka. Začala vzdychat a namazala. Vsunul jsem do ní penis. Ochotně přirážela. Měla dost rychle orgasmus, ale držela i po tom, dokud jsem se do ní nevystříkal. Žena zuřila, kde jsem tak dlouho, že chce péct koláče. Řekl jsem že jsem si s maminkou pěkně pokecal. To jí uklidnilo.

meltepeee (Po, 13. 9. 2021 - 16:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Tak jsem zpátky. Teda páni a dámy to se děly věci..... Poslední zápis končí tím, že mi sebrala laptop a zamkla se s ním v koupelně. Všechno co mohla si přečetla a hlasitě to komentovala. Pak vyšla z koupelny úplně nahá. Chytla můj penis a jako bejčka si mne odtáhla do ložnice. Do teď jsme mrdali možnými i nemožnými způsoby. Já stříkal dvakrát a ona měla těch orgasmů nepočítaně. Teď má na sobě jen lehkou zástěru, dává se do vaření, provokuje mne různými poodhaleními a sleduje, že můj penis už zase stojí. Ještě jí to musim nechat odsohlasit a asi se do ní zase dám. Končím reportáž. Souhlasíííííííííím!!! Jeho Růženka.

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 08:09)

Manželka odjela brzo ráno na služebku a tchýně která bydlí poblíž, nakoupila, udělala snídani a bude vařit oběd. Sedím se svým laptopem v kuchyni a pobíhá mi tady sice starší, ale půvabné stvoření. Přečetl jsem si vaše rajcovní příspěvky a mám erekci jako bejk. Tchýni to neuniklo a chtěla abych se šel někam uspokojit. Řekl jsem jí, že se uspokojím kde chci, protože jsem doma. Vyndal jsem před ní ptáka a začal se honit. Zrudla a nadává mi do chlípných sprosťáků. Pořád po mě pokukuje a ptá se co pořád píšu i při tom honění, chce to viděttttttttttt

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 08:09)

Manželka odjela brzo ráno na služebku a tchýně která bydlí poblíž, nakoupila, udělala snídani a bude vařit oběd. Sedím se svým laptopem v kuchyni a pobíhá mi tady sice starší, ale půvabné stvoření. Přečetl jsem si vaše rajcovní příspěvky a mám erekci jako bejk. Tchýni to neuniklo a chtěla abych se šel někam uspokojit. Řekl jsem jí, že se uspokojím kde chci, protože jsem doma. Vyndal jsem před ní ptáka a začal se honit. Zrudla a nadává mi do chlípných sprosťáků. Pořád po mě pokukuje a ptá se co pořád píšu i při tom honění, chce to viděttttttttttt

Reklama

Přidat komentář