Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 17:06)

Kolik těch komoušskejch gerontů tam bylo?

tak (So, 18. 6. 2022 - 11:06)

proč si to jako všechno nepíšete na mejl

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 14:06)

Někdy je rychlejší nechat krátký vzkaz. Ten dotyčný už ví co a jak.

Mia (St, 15. 6. 2022 - 13:06)

Lallo je to všechno ok, úplně všechno, jupiii

lalla1 (St, 15. 6. 2022 - 18:06)

Huráááá

Miluna (St, 15. 6. 2022 - 11:06)

Jo a Alešku co to je Rimming ani nevim.

Andrea (Út, 14. 6. 2022 - 15:06)

Milu, hrachovou kasi jsem si potrela i mou pipinku, aby mne tolik nesvedila po te bourlive noci. Treba ji potru taky kvetakem. Ahojte

Andrea (Út, 14. 6. 2022 - 12:06)

Tak Milu, prave jsem prijela ze Slovenska a ti Slovaci sukaj jak blazni, jsem cela roztresena a zoufala, totiz, boli mne pipinka. Ale jsem rada za ten slovenskej gangbang a treba jsi to zopakuju pristi vikend. Ahoj Milu

Andrea (Út, 14. 6. 2022 - 09:06)

Milu,píšu až teď, měla jsem noční.Vcera jsem vařila špagety s omáčkou, květák smažený a na mozeček a květákovou polévku,dnes nic a zítra hrachovou kaši a uzené.Měj se hezky

Miluna (St, 15. 6. 2022 - 11:06)

Píšu si kaši s uzenym.Škoda že moje děti na ty luštěniny moc nejsou ale je to ještě tak nějak levnější jídlo tak holt si to budou muset taky dát.

Martina (Po, 13. 6. 2022 - 20:06)

Lallo, mail

-Aleš- (Po, 13. 6. 2022 - 19:06)

Pravda tedy je, že kdyby mě ta holka na mess. nebombardovala zprávama, tak by nic nebylo, protože já už nevyvíjím v tomto směru žádnou aktivitu. Zrovna teď mi poslala palec nahoru :-) Děvče potřebuje prachy, ale kam bych s takovou přišel.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 21:06)

Nikdy jsem za sex neplatil, ale opačně to bývalo jinak. Chudý študent, voják atd. Můj děda říkal, že holka si se mnou musí užít tak, abych za to nemusel platit. Manželství je jiná dimenze, Tam se za to platí i když nejde zrovna o sex. Neboj i stařenky, když jsi dostatečně "galantní", zájem taky mají a dokonce i mladý holky, když jsi dobrej a osvědčíš se, ale jde spíš o klasiku. Prasárny většina nechce. Jen to uspokojení.

-Aleš- (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

Považovat civilní obyvatele za okupanty a ještě to šířit po soc. síti to už chce velkou dávku troufalosti. Ale docela mě baví že svoje lidi motivuje tak, že je uráží a nadává jim. Možná místo studování paragrafů by si měl koupit nějakou literaturu o asertivitě :-)

-Aleš- (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

Luboš je kluk z venkova. Vidí hodně lidí pohromadě a už si myslí, źe je tady půlka Ukrajiny. Možná by se měl podívat do atlasu a zjistit kolik má Ukrajina obyvatel. A taky by se měl zajímat o to, kolik jich přišlo do jiných států, třeba do Polska. Z tohoto pohledu jich je u nás hrstka, ale on a jemu podobní to už v hlavách mají nastavený a nikdo jim to nevymluví.

-Aleš- (Po, 13. 6. 2022 - 16:06)

Milunko, já ho taky neznám, ale když to tady někdo zmínil, tak jsem se na něj mrknul. Jde spíš o regionální záležitost. Ze čtvrtka na pátek jsem byl s jednou holkou 25letou. Zvolil jsem perverznější hrátky abych si ještě něco užil dokud to jde, protože se mi to už krátí :-)

Miluna (Po, 13. 6. 2022 - 16:06)

Já sem Alešku koukala na Luboše a on už je uplně zoufalej.Já sem ráda za Ukrajince a on ne,dokonce je považuje za okupanty to už bysme si vůbec já s nim nerozuměli.A jaký hratky si zvolil? :-) A co se ti krátí? Trochu mi to straší jak si to napsal.

-Aleš- (Po, 13. 6. 2022 - 17:06)

To jsem myslel tak, že stárnu, za 11 let mi bude 60 a už si asi nevrznu. Hrátky abych to napsal slušně, tak byl rimming a pissing. Docela mě holka překvapila že s tím souhlasila. Já taky s Ukrajinci nemám žádnej problém. Pro mě jsou bližší než Slováci. V rámci práce se s nimi stýkám často a s dvouma někdy zajdeme na oběd. Já je neberu jako cizince. Lubošovi vadí, že prý mají všechno zadarmo a všude mají přednost. Já se o to moc nezajímám, ale myslím že už jim ty výhody pomalu berou. Dneska jsem jel kolem stanovýho městečka, kde jsou romové z Ukrajiny a ti taky byli v klidu. Je dobře, že už je nenechávají se válet po chodníkách a v podchodech. Navíc většina Ukrajinců ty peníze utratí tady, takže ty prachy vlastně podpoří české firmy. Ti vlastenci by si měli uvědomit, že bez Ukrajinců by naše ekonomika na tom byla hůř a byla by větší nezaměstnanost. Já jsem rád že jim náš stát pomáhá.

Miluna (St, 15. 6. 2022 - 11:06)

Tak na tohle mam naprosto stejný názor jako ty Alešku.Vlastně si mi to napsal o Ukrajincích jakoby z hlavy.Ani mě taky nejdou brát jako cizí a to nemyslim jen kvuli Míšovi.Nevim jak by Lubošovi bylo kdyby utíkal před válkou a pak by v jiné zemi poslouchal tohle co říká on.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 18:06)

Aleši. Pokud budeš dodržovat životosprávu a zdravý pohyb, budeš si užívat ještě po sedmdesátce. Věř, že ti to přeju.

Reklama

Přidat komentář