Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 14:06)

Já už nebyla dlouho s žádnym i když sem příležitosti měla.Sem věrná ale nevim jestli i ta věrnost je z druhé strany když tráví dvanáctky s kolegyní.Sem tady už jen jak uťáplá a veškerej čas trávim s Míšou ale miluju ho Míšu a sama sem už nervozní když ho nemam u sebe.Vlastně o něj trpim často strachem.Došlo to tak daleko že místo abych byla ráda že si odpočinu tak když ho Zdena nebo Ríša berou ven tak mi strach zesílí o ně že sem celá nesvá.Bohužel už jsme se se Sergejem i o Míšu hádali.Chtěl ho vzít autem do přírody a já to nesnesla aby ho vezl autem.Tak takhle sem dopadla.Jo a ta Simona jak píšeš tak to video o poště sem zrovna taky viděla a nemožný, tim ukázala že je pomatená.Já nedávno měla modrý tričko a žlutý kalhoty a říkala sem si potkat tyhle lidi tak mi snad sežerou že mam barvy jako ta vlajka.Jo a tomu etniku jak píšeš nejde věřit už nic, já v reálu se jim už vyhýbam.Už dlouho nesnesu s nima ani mluvit.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Pipču už máš v pořádku?

Miluna (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Když vše dodržuju tak snad jo.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 15:06)

Už jsem tě neviděl rok.Mohla by si dát foto na fb po té době.

-Aleš- (Čt, 9. 6. 2022 - 08:06)

Je zajímavé sledovat jak se tahle diskuze prolnula s tou o ezo. V podstatě na obou vládne stejná blbá atmosféra. Oni teda mají výhodu, že mají Libora, kterej dokáže zaujmout. To my tady nemáme nikoho takovýho, leda nepřítomnýho Luboše. A to je málo. Každopádně ten hejtr musí chrochtat blahem jak si obě diskuze hezky zmanipuloval podle svých představ.

Návštěvník (Čt, 9. 6. 2022 - 09:06)

Nebuď paranoidní.

Hlídač (Čt, 9. 6. 2022 - 07:06)

https://www.youtube.com/watch?v=asiGU5RmSHo

bianka (Čt, 9. 6. 2022 - 07:06)

A jak se bránit? Jedině ignoraci.

Miro (Čt, 9. 6. 2022 - 07:06)

Lallo, nenech se urážet

bianka (Čt, 9. 6. 2022 - 06:06)

Nedovím. Tak to mělo být. Ještě snad dodám, že každý si vybere, co chce číst. Ale teď je to tady nějak přelubošováno.

Martina (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

Četla jsem, co jste tu psali, že přišel i Libor od vedle, a nelíbí se mi to. Napsat "Takže, sice nejsem asi zcela v obraze, ale vím o co go" mi připadá protimluv. Takže se s vámi na nějakou dobu rozloučím. Ahoj z dovolené.

a (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

komu to píšeš?

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

tobě

-Aleš- (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

Tak Luboš si upravil soukromí na veřejné. To jsem rád, hned jak tam uvidím něco zajímavého, tak o tom napíšu tady :-)

Martina (St, 8. 6. 2022 - 23:06)

Myslím, že dnes tady Tuboš byl.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

Kecy

Libor. T. (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Byl jsem upozorněn, abych se podíval na toto vlákno. Takže, sice nejsem asi zcela v obraze, ale vím o co go. Jeden člověk stejně jako v případě mé osoby zde rozjíždí skupinu "My" s několika nicky a kope do Lally za každou cenu. Chudáček jeden s pokřiveným egem. Lallo, podpora ode mne jednoznačná. Projdu si to celé v klidu, ale z toho, co jsem viděl a četl je mi stále víc jasné, že taková NULA tě nemůže přece rozhodit

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

Vypadni Vlasto!!!

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Díky, Libore

Opet podporova… (St, 8. 6. 2022 - 20:06)

Jste jako malé děti. Honem zmobilizovat vše, co se dá. Já jsem ta samé osoba, která psala výše. nemám v úmyslu nikoho uražet a veřím, že ani tzv. hejtr. Opakuji: napsal to slušně, neurážel, jen si dovolil napsat svůj názor. Není to typický primitivní anonym, kteří zde čas od času otravují lidem život. Myslím, že chytrý člověk má být schopen sebereflexe a Lallu za chytrou považuji, takže věřím, že dá v něčem tzv. hejtrovi zapravdu. To přece neznamená, že by si přál, aby sem přestala psát. Ani ja si to nepřeji. To vy sem uraženě píšete, že můžete jít jinam. Myslím, že existují i jiná témata, než Luboš. A ty, Libore, ať jsi kdo jsi, právě jsi nastavil zrcadlo sám sobě.

Reklama

Přidat komentář