Reklama

Tresty v práci

Magdalena (St, 22. 6. 2022 - 08:06)

ahojte, je mi 28 let, v práci jsem 3 roky po výšce, pracuji na krajském úřadě. Minulý týden mě překvapila šéfka (55 let fajn ženská), když jsem v kanclu s nohama na stole četla časopis :) no, reakce byla ještě víc překvapující pro mě. řekla mi, a´t přijdu k ní do kanceláře a nachystám si zadek. Nechápala jsem, což jsem záhy rychle pochopila, u ní v kanclu vytáhla ze skříně kožený pásek, zamkla dveře a oznámila mi, že to vyřešíme výpraskem na holou. V tom okamžiku překvapení jsem neměla sílu nic říct. Skončila jsem ohnutá přes stůl, se sukní nahoře a na zadku mi přístalo asi 15 švihanců páskem. Odešla jsem se zvláštním pocitem a pálívým zadkem. Šéfka o tom vůbec nemluví, chová se normálně velmi hezky atd

warp (St, 22. 6. 2022 - 10:06)

Hezky. Když si ani neprotestovala, tak to asi nebylo naposledy. Je ve věku tvé mámy, takže možná má doma dceru, kterou trestá podobně, a proto to zkusila taky na tebe. Doma si se přiznala nebo to máš jako tajemství?

Magdalena (St, 22. 6. 2022 - 12:06)

hele asi jsem ani nestihla protestestovat, byla jsem hoodně překvapena. Pak jsem se jen snažila držet, štípalo to jako prase. Doma? ano, prdel byla spatřena :D

warp (St, 22. 6. 2022 - 12:06)

To ti věřím, dostat na holou v práci není zrovna každodenní záležitost. Je zvláštní že si snažila vydržet, a ne se nějak vysmeknout nebo přerušit ten výprask. No asi si už párkrát možná jako dítě na zadek dostala, a tak si zvyklá při výprasku držet. A doma zadeček jenom spatřen? Bez nějakých poznámek nebo následků?

MAgdalena (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

No, přišlo mi trapné tam vyvádět. Vydržet se to dalo, jen jsem nikdy nedostala páskem na holou, tak mě ta pálívá bolest překvapila. Ano, na zadek jsem doma dostávala od mamky.

Klára (St, 13. 7. 2022 - 16:07)

Zdravím, docela jste mě mile překvapila za takový celkem rozumný názor. Jsem o generaci starší a měla jsem vždy zato, že šéfa nebo šéfovou je potřeba respektovat a když něco provedu, ponesu následek. Neměla jsem s tím problém zamlada, když jsem musela zkousnout i takové nepříjemné věci a v současné době slýchávám často, že takové tresty do moderní doby nepatří. Nejsem dinosaurus, ale myslím, že zrovna se Vaše šéfka zachovala správně. Věřím, že zadek už je v pořádku a v práci už si opravdu nohy na stůl nedáte:). A znovu říkám, palec nahoru za takový přístup ve Vašem věku v dneční době, i když rozumím, že radost Vám to nedělalo.

Magdalena (St, 20. 7. 2022 - 07:07)

já s tím asi taky nemám problém, lepší než pokuta atd. Séfka je skvělá dáma v letech. Prostě má takový maminovský přístup.

Klára (Čt, 21. 7. 2022 - 09:07)

I tak Vám (nebo Ti?) milá Magdaleno přeji, aby se podobný zážitek už neopakoval. Myslím, že pro to uděláš maximum:) Hodně štěstí v práci oběma.

MAgda (Po, 25. 7. 2022 - 08:07)

No já myslím, že se opakovat bude a již se opakoval :)

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 17:07)

S takovou se začne opakovat i doma :D

warp (Po, 25. 7. 2022 - 10:07)

No zdá se, že se z toho stává pravidlo a tobě se to možná taky trošku zalíbilo. Nebo si myslíš, že si to zasloužíš, a proto to akceptuješ?

warp (St, 15. 6. 2022 - 09:06)

A manžela to doma ještě neinspirovalo?

Tereza (Po, 20. 6. 2022 - 08:06)

k čemu?

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 18:06)

Abys od něj občas dostala ve chvílích, kdy si to zasloužíš.

warp (St, 22. 6. 2022 - 10:06)

Přesně, když ví, že dostáváš v práci na zadek a si s tým více či méně v pohodě, a dokonce to možná má na tebe pozitivní vplyv, tak bych se vůbec nedivil, kdyby to taky zkusil a doma ti dal pár na zadek. U mě to bylo podobně. Když jsem randil s mojí současnou manželkou, tak ona dostávala na zadek od své matky, a to už studovala na vejšce. Když jsem to zjistil, chtěl jsem to samozřejmě vyzkoušet taky, protože mě to hodně vzrušovalo. Ona souhlasila, no a zůstalo nám to až dodnes.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 08:06)

taky jsem šéfce po holé prdeli naplácala vařechou jak malé holce :)

:-))) (Pá, 29. 7. 2022 - 23:07)

Taky se stalo ,že jsem šéfce naplácala na holou zadnici.

XY (Út, 2. 8. 2022 - 15:08)

Tiež mám túto skúsenosť. Začalo to nevinne ako narodeninový výprask v práci aj pred ďalšími kolegyňami. Keďže reakcia bola celkom pozitívna, hoci asi ovplyvnená alkoholom, tak som v tom skúsil pokračovať. No už iba medzi nami. Dopracovali sme sa až k takmer pravidelným výpraskom na holú. Žiaľ, netrvalo to dlho, našla si vážnu známosť, vydala sa a domov už nechcela chodiť s naplieskaným zadkom.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Tak ji ty blbe vytahej taky.Třeba za kozy jestli ještě nějaký ta stará krůta má

bolístko (Čt, 12. 5. 2022 - 06:05)

Našemu kanclu šéfuje přísná šéfka. Pozdní příchody trestá deseti švihy přez holé koule. Na každý přestupek má jiný trest.

Reklama

Přidat komentář