Reklama

Obřízka

asi tak (Po, 20. 6. 2022 - 22:06)

Byli lidi z webu krestanske-diskuse.net, co mě obohatili. To byl náš nejstarší a graficky nejlepší domovský web. Nicky jako Borius, Karel, Opičák, Spitfire, ale i Gregorios777 - to byly osobnosti s nějakým uceleným myšlením. Nemusel jsem s nimi souhlasit, přeli jsme se, ale někam to vedlo. A Tondou Vlasem to bylo jen vyvracení jeho sraček, co si vymýšlel....

Tony (Út, 21. 6. 2022 - 02:06)

Řekneš mi to do očí? Ty zmanipulivanej cirkumfetišito! Dám svou jedinou zdravou ruku do ohně, že budeš tak posranej, že se ani U kapitána neobjevíš

Tupá Anna (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Já jsem dnes dva Zkoumaly zarohla...svině jedny vopižlaný... Teď budou žrat kytky z podzemí.

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

je jich celá řada, ale pravý Zkoumal má určitě udělanou obřízku. Takže šmik šmik, pak se ukažte....

asi tak (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Měl morbidní obezitu, v telefonu chrčel při mluvení a popíral sám sebe, tzn. v telefonu přiznal, že do diskusí píše schválně provokace, kterým nevěří. Na netu psal, že je znovuzrozený křesťan, v telefonu se tomu smál a říkal, že je dekonvertita. Tvrdil, že je hetero, ale žádnou ženu neměl, ani se o ženy nezajímal. Zato byl denně na webu nakluky.cz, kde přes údajný inaktivismus vyhledával témata s mladými kluky, kde s nimi rozebíral penisy a sexuální praktiky.

nona (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Já si ten konflikt mezi vámi dvěma samozřejmě pamatuji. Jak říkám, Tony byl složitá osobnost, trpěl samotou a zároveň byl velmi společenský. Víra, která by mu měla život usnadňovat, mu jej naopak komplikovala. Když se začal věnovat tomu inactivismu, tak jej to naprosto pohltilo. Jeho život najednou začal mít smysl a on se do toho ponořil tak, že působil jakoby celou problematikou posedlý. proto ty souvislosti, které jsi popsal. Jo a hetero byl, o tom nepochybuj

Tony (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Zkoumale, já řeším vážnější věci, na dvou německých fórech. Jeden Němec je tam betonově přesvědčen, že obřízka, kterou mu udělali v jeho 6 letech je příčinou jeho homosexuality.

vtipné, no (Út, 21. 6. 2022 - 10:06)

Zkoumale, já řeším vážnější věci, na dvou německých fórech. Jeden Němec je tam betonově přesvědčen, že obřízka, kterou mu udělali v jeho 6 letech je příčinou jeho homosexuality.**************************** Je to fake nebo něco zkopírované, ale to je jedno. Důležité je, že mě to pobavilo. :-) Esoterická kauzalita. :-) Ustřihnou ti předkožku a začnou se ti líbit chlapi. :-) Ostříhají ti vlasy a začnou se ti líbit hrnce.. :-) Nebo si ostříháš nehty a začneš poslouchat dechovku. :-) Tomu se říká logika. :-)

Zkoumal (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Tak se sem přihlaš jako registrovaný a budu věřit

sardanapal (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Takže ty jsi si s ním volával ? A netvrdím , že byl střízlík , ale "morbidní obezita" při práci na šífu , mi jaksi nesedí . Protože na takových říčních šífech , většinou nebývají dvojkřídlá vrata a vjezdy , jak na trajektech ...
.

asi tak (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Volal mi jen jednou. Aby to nemohl popřít, tak jsem hovor nahrával. Volal mi, protože jsem mu v diskusi napsal, jestli je tak odvážný, co píše, jaké urážky a zda je ochoten je zopakovat i svým hlasem. No a on mi skutečně zavolal. Jenže v telefonu byl zcela jiný než na diskusím foru. V telefonu byl měkký, relativizoval, co psal, popíral to a byl to takový obyčejný strejda, co chrčel z nadváhy. Víš co, mně ho bylo líto. Já jsem v telefonu jen dělal hm hm hm... a on se vykecal.. pak říkal, že by za mnou přijel, to jsem odmítl a zahrál jsem to do autu, páč jsem věděl, že bych se s ním neměl o čem bavit. V hlavě měl neuspořádanost. Bez systému, bez stálosti. To nemělo smysl. Plus ty jeho fabulace, halucinace, bájné vymýšlení si. Byl to prostě opuštěný chudák s vypitým mozkem. Ale já nejsem jeho soudce. Každopádně že by mě nějak obohatil nějakým poznáním, to fakt ne. A já jsem mu nikdy v diskusi nepsal jako první. On za mnou lezl a komentoval, co jsem napsal. Vtíral se. Kdyby žil, tak by byly stále nesmyslné a nikam nevedoucí sváry. Vždyť on kvůli tomu ani nespal a vypisoval klidně ve čtyři v noci. Tomu nebylo pomoci. Starého psa nepředěláš a on si jel to svoje dokola a točil se ve spirále, která ho dovedla ke smrti.

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

A Gin by tam měl svolat demonstraci ci happening proti vopizlavani, a zalozit hnuti "Predkozka 2022" ci "vopizlance v CR nechceme". Jenze pravy Gin je Tony nebo T.Vl. ? Nebo ani jeden? Kdo vi....

nona (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

??? Jak to myslíš?

nona (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Jo, na to byl expert právě Tony. Naletět na slíbená setkání s virtuálními osobami:) A vymluvit si to nedal. Stejně jako existenci jednoho Zkoumala. On byl ve své podstatě velmi ale velmi naivní

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Zkoumalem byl nazýván kdekdo. A přitom je to Tonym vymyšlená osoba, takže není divu že kdekdo se za tu něj vydává

nona (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Ne Zkoumal byl jen jeden, napsal pár komentů a zmizel. Pak nastalo období Zkoumalů, kteří už jen předstírali, že jsou ten původní. Tony si to ovšem odmítal přiznat. Tony potřeboval jeden pevný bod a tím byl nepřitel Zkoumal

Zkoumal (Čt, 30. 6. 2022 - 06:06)

Ano máš pravdu , akorát že nezmizel, ale občas se tu vyskytoval a zkoumal to tady dál a i nyní sem občas zajde. Nick “zkoumal” byl vytvořen na základě jedno člověka, který se opravdu jmenoval Zkoumal , paradoxně Tonda Zkoumal . A také mas pravdu, že se po čase vyrojili další Zkoumalové, ale také se domnívám, že první kdo ukradl nick “zkoumal” byl Tonda a až pak se toho chytili ti ostatní…

Zkoumal (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Takhle to je - za Tonyho tady bylo více Zkoumalů - jeden původní (já) a pak fejky, jak sem přestal psát Tony, tak postupně ochabla aktivita originálního Zkoumala - mne.

Zkoumal (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Toto mohu potvrdit, jsem jedním z těch, kteří se za tebe vydávali.

Zkoumal (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Já také

Reklama

Přidat komentář