Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Mimochodem za ztělesnění zla se nyní u dezolátů považují očkovaní, protože je ovládají oni, kteří s námi mají plán, proto očkovaný tupoň nikdy do ulic podpořit Holuba nepůjde. Kdo jsou oni a co mají za plán jsem se nedozvěděla.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Taky jsem si všiml, jak Luboš někdy zmiňuje že to všechno oni. Z toho je zřejmé, že ani on nic pořádně neví a spoléhá se na důvěru, kterou mu projevují jeho fanoušci. V drtivé vetšině to jsou starší dámy nižšího vzdělání. Tedy něco jako jsem já akorát v jiném provedení. Lalla tady psala, že Luboš má charizma, tak je asi pro tuhle skupinu něčím přitažlivej a proto nekriticky přebírají jeho názory.

:) (Út, 7. 6. 2022 - 19:06)

A tito lidé právě vracejí do hry kovid. Vědí, že Ukrajinci už tolik netáhnou, dost se jich vrací domů, tak zase potřebují problém. Takže kovid a za všechno může Fiala. Co se týká fanoškovské základny, tak to jsou babky ortelačky. Hodně lidí od něj dalo ruce pryč, protože somrovat prachy a pak se pořád fotit u piva, může opět jen hloupý Tuboš. Charisma a Tuboš mi nejde dohromady :). Teď se chudák dozvěděl, že mu i ukradli tu páteční akci. Orťasové si myslí, že to pořádal Černohorský.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 19:06)

Charisma bylo asi myšleno jakože je neuvěřitelné, že s emu podařilo dát dohromady víc než sto lidí. Jeho intelektem to asi nebylo. Jinak Oto, uvědomuješ si, že ti samí, kteří ti blbli hlavu ohledně očkování teď jen přeskočili na Putina?

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 20:06)

To ale není charisma. Tam by tato skupina lidí byla, i kdyby to pořádal Fiala. Zakřičet si, o nic jiného nešlo.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Roman Máca není údržbář. A že zrovna ty naletíš na každou provokaci.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Zběžně vím kdo je Máca, ale já jsem reagoval na příspěvky o tom, že neočkovaní budou mít problém a budou plnit nemocnice, díky čemuž budou očkovaní nasraní.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 17:06)

Jen očividná provokace. Na podzim nebude mít očkování už nikdo. Doufám, že vir oslabil a bude klid. Chápu, že Válek musí předvádět nějakou činnost, ale zbytečně bych neplašila, je před námi celé léto.

-Aleš- (Út, 7. 6. 2022 - 16:06)

A kdo jsou zdejší dezoláti? Ti, kteří nejsou posraní z mediálního nachlazení? Tak to jsem tedy dezolát a Kača a Lalla si můžou vysvětlovat jak chtějí :-) Oto já jsem předevčírem kupoval ramu za 87, to už zase podražila? Chleba 57. Už si zvykám, že jsem zchudl. Ale pro mě je to přijatelnější, než ten teror, kterej provázel "pandemii". Sice už nic moc neušetřím, ale aspoň mě nikdo neomezuje. Bohuźel se obávám sezónních respiračních onemocnění, že profláklí epidemiologové a novináři vyvolají paniku. Kdo by to byl řekl, že s nástupem internetu se takovým způsobem začne projevovat lidská blbost.

Ota (Út, 7. 6. 2022 - 15:06)

Ohledně Covidu si prostě rozumět nebudeme. Ohledně války si rozumíme. U nás už je Rama za 99kč. To je jak špatnej vtip.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 10:06)

Lalla a dřív i Kača se tady dlouho snažili jim vysvětlovat, stejně to bylo na nic.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 22:06)

Host je tady, diskuze končí.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 23:06)

Úžasné, kolik vás je mimo realitu.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

To je zvláštní jak jste tady s Covidem pořád stejný.

:( (Ne, 5. 6. 2022 - 20:06)

Bacha Host Abe opět dorazil.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 20:06)

A neřádí i vedle u Rakata?

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 20:06)

Jo, Tuboš už zase vyhrožuje, že bude o další demonstraci psát do Ruska, přátelům. Co mi tenhle debil připomíná...

ach jo (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

potřebovali bychom novou chytrou vládu jinak to dopadne všechno špatně

Miluna (Ne, 5. 6. 2022 - 11:06)

Už nikdo neni normální, celej svět v píči.

Návštěvník (Ne, 5. 6. 2022 - 16:06)

Jo děje se moc věcí za sebou. Bojím se co na nás naplánují na podzim.

Reklama

Přidat komentář