Reklama

molusky

Eva (St, 23. 5. 2007 - 22:05)

Moluska taky máme - teda podle naší paní dokorky. Syn jich má jen 5 ale už 4 měsíce.Nepřibývají, ale ani neubývají. O žádných homeopatikách nám nikdo nic neříkal, ale protože mám skvělé osobní zkušenosti s čínskou medicínou, hledala jsem pomoc tam. Mojí kamarádky syn chodil půl roku na vyškrabování a nakonec zkusil sprej z čínské medicíny od firmy Herbs (www.tcmherbs.cz) a hned jim to pomohlo.My to teď taky zkoušíme a musím říct, že moluska začínají vysychat. Doufám, že to pomůže.Třeba to pomůže i vám.

Marta (St, 23. 5. 2007 - 21:05)

Syn (5 let) trpí moluskami od léta min. roku. Náš dětský lékař nás poslal k homeopatičce. Předepsala Thuya occidentale 15ch 2x týdně 3 granulky pod jazyk (postupně) + Dulcamara 9ch 2x denně 3 granulky. Tato homeopatika jsou volně prodejná. Syn měl doslova obsypaný zadeček i genitálie takže jiný - tj. drastický způsob léčby jsem si nedovedla představit... Homeopatika ani po několika měsících nezabrala ač občas nějaká "bradavička" zhnisala a vyloupla se. Zavolala jsem homeopatičce a ta doporučila granulky vysadit, prý to většinou zabere.... a vida začaly hnisat a vypadávat (nebolí - jen prý trochu svědí). Dnes jich máme jen pár a stále mizí. Tak to zkuste!

Renda (Út, 22. 5. 2007 - 22:05)

Tak i nás postihly molusky, syn má přez rok a když jsem slyšela od doktora o vyškrabování tak jsem se trochu zalekla a začala na netu pátrat a narazila i na tuto diskuzi, po přečtení jsem odstraňování zrušila a zkoušela jsem mazat audironem a zvětšovaly se :(( tak jsem zakoupila injekční stříkačku, propíchla trochu - nejsem si jista zda píchám správně :(( píchnu trochu, objeví se kapka krve a moluska jakoby zčervená, no ale po týdnu jsou ty propíchlé ohromné, jsou většinou i zanícené :(( mažu stále betadin, objevily se další a tak začínám zoufat a nevím co dál, poraďte prosím, zda je průběh v pořádku trochu se toho rozšiřování bojím. Zlobím se také na doktora, nejdříve jsme měli 3 z bazénu a doktor, že to samo zmizí, vůbec jsem nevěděla o co se jedná a věřila mu po 3 měsících se však rozšířily na 18 a teď jich je už asi 30, začínám být bezradná :(((

Martina (So, 12. 5. 2007 - 22:05)

Taky nám pomohla homeopatika,ale jen u syna. Dcera neustále trpí,má jich tak kolem dvaceti pořád. Už jsem zkusila vše i Ribomunil a pořád. Nemáte ještě někdo nějakou radu?

Jana (So, 12. 5. 2007 - 22:05)

MÉMU SYNOVY POMOHLI HOMEOPATIKA A BYLO PO MOLUSKÁCH

Lída (So, 12. 5. 2007 - 13:05)

Mám 8 letou vnučku a také se potýkáme s moluskami již 4 týdny, snacha navštívila kožní lékařku a ta ji pověděla, že je pouze jediná metoda, jak se zbavit molusek a to, když se vytrhají pinzetou, vnučka vydržela u lékařky pouze dvě a začala vyvádět, paní doktorka to vzdala, že na to nemá nervy ať si to uděláme sami. Já jsem zjišťovala dále, jak pomoci a také jsem pročítala Vaše zkušenosti, rady i od známých, lékařů a vsadila jsem na tuto metodu, zakoupila jsem v lékárně injekční stříkačku, desinfekční roztok Betadine, nepálivý a začali jsme postupně takto: nejdříve jsme vnučku vykoupali v teplejší vodě, potřeli Betadinem, injekční stříkačku naplnili Betadinem a každou molusku propíchli pouze na vršku a vstříkli Betadine a na noc přelepili náplastí, po dobu 14 dnů každý den ráno a večer potírali Betadinem, vše nasvědčovalo, že molusky se zmenšují, neměli bílou špičku a něktré se již ztráceli. Měli jsme ohromnou radost do té doby, když mě zavolala snacha že vnučka je téměř celá osypaná a teď je to již na nemocnici na uspání. Jakou radost jsem měla, když jsem jela pro vnučku, že to nejsou molusky, ale neštovice, tak nyní, již týden nepoznáme, jak to máme s moluskami, nepoznáme, co je moluska, co je neštovice, tak čekáme až se zhojí neštovice, co je s moluskami. Zkuste tuto nejméně nepříjemnou metodu, než-li trhání pinzetou, ostrou lžičkou, štípavou desinfekcí. I tak vnučka velmi trpí po psych. stránce, aby se nerozmnožovaly a nešla do nemocnice. Zážitek na kožním má stále a někdy se tím i v noci budí. Měli jsme jich hodně a nejvíce kolem zadečku a na nohách, jinak ojediněle všude. Přeji mnoho úspěchů, zase se ozvu po doléčení neštovic, jak na tom jsme a prosím přidejte Vaše zkušenosti s Vaší úspěšnou metodou.

Michaela Tomkov (Čt, 3. 5. 2007 - 14:05)

Dobrý den , taky bojujeme s těmi potvurkami a to metodou že je propíchnu když malý spí a potřu BETADINE funguje to, denně dostanu tak 2 nemáme zrovna tvrdé spaní tak je to problém, ale postupně se jich takto zbavujeme.Prostě vymáčknout a potřít.Tak at se Vám daří Míša

Vendula (Čt, 3. 5. 2007 - 07:05)

Milá Marcelo,stejný problém zasáhl i naši dceru,boj s moluskama byl dlouhý a marný,různé mastě,betadine ...atd..nic nepomohlo.Nakonec pomohla obyčejná francovka a dezinfekční indulona.Po koupání molusky potřít francovkou a všude kolem promazat indulonou....dělala jsem to každý den a do tří týdnu byla dcera bez jediné molusky.K tomu jsem jí ještě koupila preventan junior tablety a opravdu od té doby máme klid.:-) Ať se brzy těch potvůrek zbavíte.

romana (Po, 30. 4. 2007 - 01:04)

Synovcovi po mnoha vyškrabování a vytírání Betadinou krásně pomohla homeopatie...

romana (Po, 30. 4. 2007 - 01:04)

Synovcovi po mnoha vyškrabování a vytírání Betadinou krásně pomohla homeopatie...

romana (Po, 30. 4. 2007 - 01:04)

synovec 5 let měl spoustu molusek.stále jsme je vyškrabovaly a potíraly Betadinou.Nakonec mu krásně pomohla homeopatie...

ivan (So, 28. 4. 2007 - 16:04)

molusky u dospělých se přenáší pohlavním
stykem?nositel viru je má vždycky,nebo
je to přenosné ve spermatu?

IM_cookie=true (St, 25. 4. 2007 - 06:04)

Ahoj též jsme kdesi, nikdo neví, chytli molusky, má 3letá dcera má jít pod narkozu a řezání, po přečtení vašich příspěvků to ruším a budeme zkoušet jiné varianty,teď na radu mažeme rakytníkovým olejem a mastí Atopos, tři neděle, chce to trpělivost! Kamila

Radek (So, 14. 4. 2007 - 12:04)

tinktura na Molusky se nazývá Betadine.
Je volně prodejná v lékárně, aplikovat
2-3krát denně časový horizont nemusíte
sledovat jedná se o dezinfekci bez vedlejších účinků.

Radek (So, 14. 4. 2007 - 12:04)

tinktura na Molusky se nazývá Betadine.
Je volně prodejná v lékárně, aplikovat
2-3krát denně časový horizont nemusíte
sledovat jedná se o dezinfekci bez vedlejších účinků.

Jana (St, 28. 3. 2007 - 15:03)

Paní Blaňo, chtěla jsem Vás požádat o více informací o žluté tinktůře, hlavně kde je k sehnání. Děkuji

Jana (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)

Ahoj,mohla by jste mi o tomto obkladu říct něco víc.Z čeho je, jak často se aplikuje a kde je k sehnání. Bojujujeme s moluskama u dětí už více než půl roku. Děkuji

Blaňa (So, 24. 3. 2007 - 20:03)

Ahoj holky, moje děti je také měly. Nejprve jsem pupínek propíchla jehlou a vymáčkla bílou kuličku. Po té jsme namazala místo žlutou tinktůrou /poradila mi to paní doktorka/. Stále jsem sledovala, zda se nevyskytne jiná. Když se vyskytla, postup jsem opakovala. A bylo to úspěšné. Vyzkoušejte to.

Linda (St, 21. 3. 2007 - 14:03)

Nam zas pomohlo pri zaniceni molisek kolidni stribro(obklad) a v lete more.Konecne 2roky mame pokoj

Luky (St, 21. 3. 2007 - 03:03)

Také jsme zažili molusky u syna :o(. Několikeré seškrabávání na kožním jen rozneslo bradavičky ze zad na celý trup a z jedné jich po roce bylo víc než 20.Pomohl až kvantový homeopat po dvou návštěvách u něho. Radím vyzkoušet!!!

Reklama

Přidat komentář