Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 03:01)

Ponížení to v každém případě je , ale tyhle lidi to nezajímá . Jste pro ně jen samice , která je připouštěna jimi vybraným samcem . Docílí svého vzrušení a následného uspokojení a pouze o to jim jde !

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 09:01)

No a co,když se ti to líbí,tak si tady nestěžuj!

oprava (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

omlouvám se do školy!

Martino.1.Pa (Čt, 6. 1. 2022 - 16:01)

Radu ti smazala … tá máš tam jinou radu.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 09:12)

Zážitek je , když si pan podnikatel pozve dva své zoofilní kamarádíčky . Jsou nechutní až hrubí a ty jejich komentáře jak mi to tentokrát udělají až mi polezou oči z důlků a poteču jak Dunaj . Fakticky hrozné invektivy a rasantní nástup když to udělá pes a odpadne , sledování koitu se psem je rozparádí , a to je jejich chvíle a jdou mi do všech otvorů . Dá se říci brutální znásilnění .

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 20:12)

Horší je přistihnout manželku s pasem, protože se od vás rozhodla emigrovat.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 19:12)

A pokud některá obcuje , má potřebu nechat se naplnit psem , kozlem , oslem nebo kancem a je to z její vůle , tak to nic protizákonného není .

Hanka (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

I mně to vzrušuje se koukat a při masturbaci si představuji jak mi to dělá pes ,úžasná představa

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 22:01)

A už si to zažila,že ti to delal?

Tdhy (Po, 13. 12. 2021 - 16:12)

Pes velmi dobře ví, co je ve hře. Proč by si měl vyplašit či odehnat, nevhodným štípnutím svou partnerku. Dvou nebo čtyřnohou. On má stejný cíl, jako ty.

rasamr (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Nemáte někdo zkušenost s tím,že pes,když líže,tak by mohl štípnout nebo nechtíc kousnout?

Hanka (Pá, 1. 4. 2022 - 12:04)

Jen to skus je to úžasny

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 06:12)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 11:12)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

napustenasbbw (So, 13. 11. 2021 - 20:11)

hladam pana so psom som velmi moletna zena chcem to skusit vzrusuje ma to davno pridte si po mna cely den a noc mozme sukat email: [email protected]

50 (Út, 9. 11. 2021 - 23:11)

Proč to tedy jde přes sílu,jestli máte některá možnost pejska a chtěla byste doprovod,tak rád budu při vás,jde to i bez násilí.

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 09:11)

Vážený , zřejmě jste na takové akci nikdy nebyl . Ta předehra je právě o ponižování ženy . Je to někdy opravdu hnusné , už jen to losování kdo si jako první vezme úvod ! Vyprovokovat ženu k verbálním projevům , výkřikům , nadávkám je žádoucí . Zavedení psa , jeho povzbuzování a sledování koitu už je pro ně lahůdka kterou si vychutnávají a následným výkonem soulože s právě psem použitou dosahují vrcholu rozkoše .

Jygjuf (Út, 9. 11. 2021 - 21:11)

Ta kámoška, už zkušená, bude asi pro tebe vhodnější. Nebude tam to zneužití, které ti celý akt posune tam, kam nechceš. Být zneužívaná, to není pro každou. Zapátrej mezi pejskařkaml. Třeba se něco naskytne a bude to pro tebe to pravé.

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 10:11)

O ponížení a zneužití to určitě je . Ale to si musí každá napřed vyjasnit se svým přítelem , nebo manželem . Jsou to vlastně pasáci , kteří ženu v dohodnutý čas dopraví na dohodnuté místo a inkasují . Po "zábavě", použitou si ji zase odvezou domů . Finanční kompenzace vyvažuje to ponížení , s tím do toho jdou .

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 22:11)

Nejsem chudák holka kterou připustili psem proti její vůli . Věděla jsem proč mne tam veze , co se ode mne chce . Vadil mi ten způsob , to jejich zacházení se mnou , oplzlé komentáře , hrubé oplácávání a osahávání , jakoby chtěli aby mne to bolelo . To že si i oni poslouží jsem také předpokládala . Nakonec když je ženská v boxu na čtyřech vyvázaná , tak už si může nechtít a říkat co chce , udělají to co potřebují . Když jsem potom viděla co natočili , šla jsem do kolen .

Reklama

Přidat komentář