Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Bořík (Ne, 29. 5. 2022 - 06:05)

Já musím nosit punčocháče
pod kalhoty do školy jenže
ty punčocháče mají našitý
lacl a ty kšandy jsou tak na
košile vidět a vepředu mají
ještě spojovací popruh do pismene H aby šráky
nepadaly a ostatní se mi
smějí. A musím mít pleny

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 09:05)

kdo by v tomto počasí nosil punčochy

Bouše (Pá, 27. 5. 2022 - 15:05)

Pořád ti samí uchylové. Na každém řádku slovo pleny a místy tři tečky za větou..

Tomášek (Pá, 27. 5. 2022 - 14:05)

Já nosím plenky také zatím látkové pleny ale mne je už 12 let jednou jsem se pocural do oblečení a po druhé do postele a pak to mámu naštvalo včera večer tak když jsem šel spát tak jsem si oblékl overal a pak přišla mamka do pokoje se 4 látkovimi pleny a sundala mne overal a dala po demne ty pleny a já jsem se hodně styděl a říkal jsem že to už neudělám ale ona byla jiného důvodu a řekla jestli budu mít ráno a nebo večer pleny suché tak mne pleny dávat nebude problém byl včera večer když mi pleny dávala ale už v 17 hodin tak potom řekla že si mne zkontrolovat musí kolem 21 hodin a jestli budou pleny suchý tak mi je sundá a nebudu je mít ale bohužel pleny byli mokré a pokadene ani jsem nic necítil že čůram a kadim do plenek a pak řekla že jsem ti ty pleny dala tak mi řekla že od pátku až do neděle budu muset mít pleny stále jak přes den a noc ale že se nemusím bát že nebudu muset nosit jenom látkové ale koupi i jednorázové pleny teď co jsem přišel ze školy tak jsem se musel vysvlect úplně do naha pak mi mamka dala zase 4 látkové pleny a větší svrchní kalhotky které ještě našla ve skříni jako látkové pleny a mám dokonce i punčocháče frote a aby vše drželo kde má tak na punčocháče prisila laclace tak ležím v posteli a čekám až přijde mamka z nákupu hlavně z jednorázovimi plenky aby když půjdu ven tak abych měl pleny také...??? A teď mi volal kamarád jestli může přijít k nám a já jsem mu řekl že jsem od mami dostal trest jelikož jsem se minule pocural do oblečení to on věděl ale on to samé ale pak jsem se pocural i do postele tak mámu to naštvalo na tolik že včera když jsem šel spát tak mne na noc dala pleny a ještě včera když mne kontrolovala tak jsem byl zase durch mokrý a posrany tak mne řekla že mi bude dávat hold pleny každou noc ale i den a že teď ležím v posteli v plenkách.... A on mi řekl že mi i trochu závidí je mít mezi nohama že by to chtěl taky mít pleny ale já jsem mu řekl že musí počkat až mamka přijde z nákupu a že bude mít jednorázové pleny sice teď nejsem ani pocurany a pokadeny tak jsem zvědav co mi mamka řekne na to... A zítra napíšu pokračovani jak vše dopadlo co všechno koupila....

Marta (Pá, 27. 5. 2022 - 13:05)

Teď když přišel kluk ze školy tak sice byl v suchu až jsem se divila ale přišel i s kamarádem tak se kluk vysvlekl a zůstali mu jenom punčocháče silonove 20 D které nosí ale i s plenkami ale ty byly suché dostává vždy drynites do školy a kamarád se divil že tyto plenky má jelikož on měl pleny také ale 2 látkové pleny s pvc kalhotky ale ten byl už bohužel durch mokrý a posrany tak jsem mu řekla úplně se vysvlect do naha a já ti dám čisté pleny zatím jednorázové pleny s pvc kalhotky a na doma dostaneš dětské bavlněné punčocháče a látkové pleny ti dám prát jelikož jsem měla pleny od syna špinavé synovi je také dávám pouze doma tak když jsem prebalila spolužáka tak i synovi jsem dala také jednorázové pleny a punčocháče s laclem. Od kamaráda to je moje sousedka dobrá když potřebuje hlídat syna a nebo naopak tak si vždy po můžeme tak jsem ji zavolala že její syn je u nás že byl durch pocurany tak jsem mu dala čisté jednorázové pleny a punčocháče a ona že děkuje že bude v práci až do večera a jestli nemohu hlídat až do neděle jelikož ona dělá zdravotní sestru a já řekla že bez problémů že donese i látkové pleny abych kluky mohla balit do látkových plen mému synovi je 10 a on je mladší o 2 roky takže mu je 8 let.... Tak potom dám klukům svačinu v kojeneckych lahvi a už mají vybrán sunar a teď každý leží v posteli a dumla ji každý dudlík jsou už na to zvyklí ale občas je nechávám úplně bez plenek a použiji nočník a nebo wc které mají v pokoji je to chemické wc ale většinou používají každý svůj nočník

Iva (Čt, 26. 5. 2022 - 08:05)

Četla jsem tady hodně článku že vaše děti masturbuji moje jediné dítě to bohužel také dělá ale není to prý žádný problém dítě si prý stim dělá dobře poznává s tím své tělo tak i já mu vždy před přebalování ho nechám o samotě aby si vše udělal a pak mu dám 4 látkové pleny také s igelitem v plenkách a bodyčko na spaní synovi je zatím 9 let a pleny nosí radši také všude hlavně když jsem s ním byla na dovolene v Chorvatsku tak míval pleny do vody ale pak jsem do vyhledávače zadala plavky na pleny a ono to existuje tak používam jak na látkové pleny tak i na jednorázové pleny ale na hotelu jsem používala pouze jednorázové pleny Huggies a pvc kalhotky s overalem a nebo dupačky ale problém nastal když tam nebyla dětská postel ale dětská postýlka pro kojence tak párkrát ležel semnou a přítelem ve velké posteli ale potom si řekl že by chtěl do té postýlky pro kojence tak po celou dobu byl v ní ale to spal jenom v plenkách a overalu úplně v pohodě a klidu pak jsem tuto postýlku musela koupit i domů a stále v ní spí i když mu je už 11 let ale plenky jednorázové nosí stále ještě normálně.

M (Čt, 26. 5. 2022 - 08:05)

Teď jsem syna prebalit musela ale dala jsem 3 látkové se slozenym igelitem v plenkách ale složila jsem je na šířku a dala jsem mu jenom punčocháče černé barvě jsou už starší jsou původne moje zimní ale jemu na pleny stačí pak si ho musím vzít sebou na nákup to mu dám ještě bodyčko a teplakovou kombinézu tu už má dlouhou dobu to ještě nenosil plenky on i ADHD postižené dítě tak s kočárku už vyrostl tak používat musím invalidní vozík se 6 bodovimy pásy tak ho vždy musím zapasovat a když má náhodou takový záchvat tak ty pásky jsou dost dobrý a v puse má dudlík ale ortodenicky je doporučeno pro větší děti co mají takové záchvaty a občas je také krmen z kojenecké láhve se sunarem nebo tomu podobné.....

Bouše (St, 25. 5. 2022 - 18:05)

Nejlepší je, jak si dva nebo tři povídají sami se sebou. Honzík = Marta a tak dále. Stačí si přečíst ty texty a srovnat je.

Honzík (St, 25. 5. 2022 - 11:05)

Ahoj marto nevím co je lepší nebo ne jestli nosit plenky celý den nebo se někde poblíž močit protože občas necítím ani že čuram
Ale plenky sami o sobě mi nevadí byl jsem je zvyklý nosit ale jen na noc ne do školy, ven, prostě kamkoliv se pohnu. Dneska jsem šem s mamkou na nákup ráno bohužel jsem se počůral tak jsem v tom musel cca. Hodinu vydržet protože mě neměla kde přebalit a nakonec mě převalila v autě na parkovišti bylo to trapné když kolem chodili lidi a každý se podíval jak mě mamka přebaluje. Domů jsem pak jel jen v plínce že to nemá na tu cestu cenu nasazova to oblečení když jsme dojeli dom tak mi řekla ať jsi du lehnout že mi udělá snídani tak mi donesla 3 namazané rohlíky se sýrem a šunkou a řekla že jde pracovat že má home Office tak kdyby něco tak mám dojít. Ale já se bojím že když tam dojdu tak mi nadá tak radši počkám než za mnou dojde a přebalí mě protože jsem se počůral.

Marta (St, 25. 5. 2022 - 06:05)

Ono je to tak když máš asi pleny tak toho organismus využije prostě se sverace uvolní a je to lepší tedy udělat do té plenky Honzíku syn také 14 let nosí plenky ale pouze na noc zatím před týdnem jsem mu řekla jestli se bude stále pomocovat tak mu dám plenky zpět předtím je nosil dva roky a pak přestal s nošením plenek ale zase u postele měl jako v nemocnici bažanta ale v posteli silnější podložku kdyby náhodou se nestrefil do bažanta ale dnes když mu dávám jednorázové pleny značky seni Kids do těch se zatím vejde v pohodě jsou č. xs a nebo dám i větší pampersky 8 a úplně v klidu se do nich vejde. Zatím pleny nosí jenom na noc a zase si říkám až si klidně řekne i přes den hlavu bych mu neutrhla přeci a stim nošení punčocháču tak on je zmrzlik a punčocháče potřebuje nosit pod tepláky ty většinou nosí stále víc on má i ty modernější takže mu dělají dobře že pod tepláky má dětské silonove punčocháče na výšku 130 zatím ještě. Ale jestli se ti děti ve škole smějí že máš pleny tak až ti máma dává drynites jsou pro děti do 15 let ale nesmíš tam pustit celý obsah mocaku jinak protecou ale zpět k posmivani spolužáků mému se zase smějí z důvodu že má ve 14 letech malou nohu 34 že spíš patří do školky a ne do školy že ještě nosí obuv dětská prestige má snad všechny druhy většinou to zdědí po nikom dítěti na donoseni ale stim se nic neudělá bohužel to tak je a zůstane. Tak potom dva spolužáci byli u nás a já jsem se jich zeptala jak to je se smíchem že on syn má nohu malou jeden z nich mi říká teto tak jsem se optala je to pouze jeden kluk a tak jednou jsem se zeptal proč se mu posmiva no on jsem nepatří a přidalo se hodně děti s jeho třídy a zjistil jsem že tento kluk nosí ve škole jak plenky tak i punčocháče pod kalhoty ten má nohu 39 toto se zjistilo když jsme byly jako škola na lékařské prohlídce když si dal dolů kalhoty tak je měl ty punčocháče a pod nimi se rysovala plínka ale o to nešlo jeho zajímalo proč má obuv prestige že tyto boty nosí stáří lidé a ne děti nebo spíš dorost on nosí jiné boty Adidas ale on měl taky prestige v ten den po bráchovi kterému odrostla noha tak měl zlutocerne čísla 37,5 ale když to zjistili ty ostatní kluci tak se smáli jemu ale pak to dopadlo tak že do školy přišli jeho rodiče aby jim děti vysvětlili proč se mu smějí a váš syn se ozval on řekl že se mu posmival že patří do školky a ne do školy z důvodu že má malou dětskou nohu 34 tak jeho otec to slyšel vzal syna a vysvlekl ho do plenek které mu také sundal a dal mu pořádně přes zadek přes celou třídou ale ten ječel jako když ho berou na vydle pak mu nasadil zpět pleny ale než mu je dal tak mu nijake ještě přidal zřejmě ještě 3 látkové pleny s jednorázovkou a bylo hned po smíchu a od jisté doby ho každé odpoledne vyzvedava jeho otec ze školy a ráno ho zase jeho máma do školy vozí ale paní učitelka a ředitelka řekla že takového kluka který nosí plenky a veškeré dětské oblečení ho tam nechtějí až ho rodiče přihlásí do speciální školy kde nošení plenek nevadí můj syn už do té školy už také chodí jelikož jsem pleny začala dávat už i přes den ale on ho tam už potkal a nosí jenom plenky látkové a syn si vždy vyžaduje jenom látkové pleny on má epilepticke záchvaty a to silnější takže tato škola je pro něj lepší než ta klasická ale v té normální stále na něj vzpomínají dnes zřejmě zůstává doma jelikož měl v noci silný záchvat tak až si přijede bus co svazi postižené děti tak řeknu že do školy zavolám..... Musím jít prebalit děcko ale komplet.....

Bouše (St, 25. 5. 2022 - 05:05)

Já bych těm uchylákům nechal ty pleny a přivázal k posteli nebo rovnou upevnil do Segufixu a nechal je tam 2 dny, hladové, pochcané a posrané.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 17:05)

To bych nedělal, protože to je právě to co chtějí :-D

Bouše (St, 25. 5. 2022 - 02:05)

vy ste to nepochopil. To není postava 15letého chlapce ale od 30 let nahoru. Ale nic si z toho nedělejte. Podobných uchylů je tady hodně.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 05:05)

To přeživený monstrum v tý pleně má tak kolem čtyřicítky. Mentálně děleno čtyřma - deset let. Takhle to stačí. zepředu tu dimenzi vidět nemusíme.

Honzík (Út, 24. 5. 2022 - 22:05)

Bouše věřte si čemu chcete ne každý má ideální postavu. Jsem prostě postavově větší měřím 187 a vážím 125kg

Bouše (Út, 24. 5. 2022 - 21:05)

to není postava 15letyho kluka ale typickyho uchyla a jeste k tomu vyžranýho

Honzík (Út, 24. 5. 2022 - 21:05)

Ahoj matka chtěl jsem to vyřešit s ní ale nejde to a ani si nemůžu zajít někam k té doktorce protože mě kontroluje kam chodím a s kým jsem navíc většinu dne chodím takto a nebo ještě v tričku https://imgway.cz/8UpY/20220524_204032.jpg
Jinak mamka je v pohodě a nečeká ani miminko nemá s kým protože s otcem se rozešla když mi bylo 10 let a od té doby nikoho neměla. Jinak před mamkou se nestydím v létě jsem chodil normálně doma buď nahý nebo jen ve slipech několikrát mě viděla bohužel i masturbovat snažil jsem se to vždy nějak schovat ale myslím si že mě viděla. Ostatně plenky jsem nosil od 9 do 11 ale také pouze v noci protože se mi stávalo že jsem se občas počůral. A nenosím žádné punčocháče mám jen jakési průhledné něco jako slipy je to volně a šustí to něco jako igelit. Ostatně dneska ráno jsem se vzbudil počůranej nevím jak se to stalo protože jsem usínal přebaleny do čistých plen a vzbudil jsem se počůraný bojím aby se mi zase nevrátilo to noční počuravani občas se mi i teď stalo že jsem ani nevěděl že čůrám i přes den kdyby jsem necítil teplo mezi nohama tak o tom ani nevím.

Matka (Út, 24. 5. 2022 - 16:05)

Pro Honzíka jestli tě mamka posílá ven jen v jednorázovych plen jen tak tak by ti ty kraťasy mohla aspoň dát jelikož dávat pleny většímu dítěti co mu je 15 let tak to není moc dobrý ale k lékařům si můžež dojít sám k dětské lekarce nebo k dorostove a říct jim že tvá máma tě cpe do plenek z důvodu že s ní jedeš na služební cestu a abysis zvykl na pleny ale že si spíš už tak na psychiatrii a nebo psychologii akorát zvadly a oni ti určitě pomůžou a tvé mamce také.??? Jestli náhodou mamka nečeká mimino a zatím si ho udělala z tebe aby se po dlouhé době zase nato připravila to zatím nosis pleny ale ono se to může stupnovat a pomalu může zvyšovat a začít ti dávat punčocháče či něco jiného sice si v 15 letech ještě dítě ale ne to že by nosilo ještě plenky látkové či jednorázové jo kdyby ti bylo ještě těch 10 a 12 let tak se to dá pochopit dítě max do 14 let věku se občas může pocurat do postele či oblečení ale není to tak zridkadkave.... Já když měla syna jako dítě tak se začal hodně pomocovat do postele to mu bylo 7 let a nosil pleny do 10 let měl je sice 3 roky ale pouze na noc ale občas si o plenky řekl i přes den to měl pouze látkové pleny 80x80 tyto se dali vždy ta poslední plenka zavázat na draka vždy jsem dávala jenom 4 látkové pleny a svrchni kalhotky tyto kalhotky měli také prostý igelit a byli lepší než gumové či pvc kalhotky ale zase mohu říci že si občas objedná pleny i sám teď v dospělosti jelikož mu zjistili inkontenci prvního stupně tak sice má takové vložky ale prý pleny jsou pro něj lepší ale já jsem se ptala lékařky jestli to nemůže být i tím že jsem ho od 7 až 10 let dávala pleny a ona to celé vyvratila že to tím nemohlo být problém je u každého znas ale nemoc si nevybírá ale zase punčocháče teď už pánské nosí stále teď už nijake slabé ale v zimě měl na posled 300 deniorovane nevyznám se toho mne stačí říct že to jsou punčocháče zimní a jarní a nebo letní a stačí mne to

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 06:05)

naše holka taky nesundává v noci pleny, je zamčená do owerallu . teď už ale je v noci teplo tak začne dostávat na spaní plenu a body.

Pulec (Út, 24. 5. 2022 - 14:05)

A kolik pak má dcera let klidně napište na e-mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář