Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Marta (St, 25. 5. 2022 - 06:05)

Ono je to tak když máš asi pleny tak toho organismus využije prostě se sverace uvolní a je to lepší tedy udělat do té plenky Honzíku syn také 14 let nosí plenky ale pouze na noc zatím před týdnem jsem mu řekla jestli se bude stále pomocovat tak mu dám plenky zpět předtím je nosil dva roky a pak přestal s nošením plenek ale zase u postele měl jako v nemocnici bažanta ale v posteli silnější podložku kdyby náhodou se nestrefil do bažanta ale dnes když mu dávám jednorázové pleny značky seni Kids do těch se zatím vejde v pohodě jsou č. xs a nebo dám i větší pampersky 8 a úplně v klidu se do nich vejde. Zatím pleny nosí jenom na noc a zase si říkám až si klidně řekne i přes den hlavu bych mu neutrhla přeci a stim nošení punčocháču tak on je zmrzlik a punčocháče potřebuje nosit pod tepláky ty většinou nosí stále víc on má i ty modernější takže mu dělají dobře že pod tepláky má dětské silonove punčocháče na výšku 130 zatím ještě. Ale jestli se ti děti ve škole smějí že máš pleny tak až ti máma dává drynites jsou pro děti do 15 let ale nesmíš tam pustit celý obsah mocaku jinak protecou ale zpět k posmivani spolužáků mému se zase smějí z důvodu že má ve 14 letech malou nohu 34 že spíš patří do školky a ne do školy že ještě nosí obuv dětská prestige má snad všechny druhy většinou to zdědí po nikom dítěti na donoseni ale stim se nic neudělá bohužel to tak je a zůstane. Tak potom dva spolužáci byli u nás a já jsem se jich zeptala jak to je se smíchem že on syn má nohu malou jeden z nich mi říká teto tak jsem se optala je to pouze jeden kluk a tak jednou jsem se zeptal proč se mu posmiva no on jsem nepatří a přidalo se hodně děti s jeho třídy a zjistil jsem že tento kluk nosí ve škole jak plenky tak i punčocháče pod kalhoty ten má nohu 39 toto se zjistilo když jsme byly jako škola na lékařské prohlídce když si dal dolů kalhoty tak je měl ty punčocháče a pod nimi se rysovala plínka ale o to nešlo jeho zajímalo proč má obuv prestige že tyto boty nosí stáří lidé a ne děti nebo spíš dorost on nosí jiné boty Adidas ale on měl taky prestige v ten den po bráchovi kterému odrostla noha tak měl zlutocerne čísla 37,5 ale když to zjistili ty ostatní kluci tak se smáli jemu ale pak to dopadlo tak že do školy přišli jeho rodiče aby jim děti vysvětlili proč se mu smějí a váš syn se ozval on řekl že se mu posmival že patří do školky a ne do školy z důvodu že má malou dětskou nohu 34 tak jeho otec to slyšel vzal syna a vysvlekl ho do plenek které mu také sundal a dal mu pořádně přes zadek přes celou třídou ale ten ječel jako když ho berou na vydle pak mu nasadil zpět pleny ale než mu je dal tak mu nijake ještě přidal zřejmě ještě 3 látkové pleny s jednorázovkou a bylo hned po smíchu a od jisté doby ho každé odpoledne vyzvedava jeho otec ze školy a ráno ho zase jeho máma do školy vozí ale paní učitelka a ředitelka řekla že takového kluka který nosí plenky a veškeré dětské oblečení ho tam nechtějí až ho rodiče přihlásí do speciální školy kde nošení plenek nevadí můj syn už do té školy už také chodí jelikož jsem pleny začala dávat už i přes den ale on ho tam už potkal a nosí jenom plenky látkové a syn si vždy vyžaduje jenom látkové pleny on má epilepticke záchvaty a to silnější takže tato škola je pro něj lepší než ta klasická ale v té normální stále na něj vzpomínají dnes zřejmě zůstává doma jelikož měl v noci silný záchvat tak až si přijede bus co svazi postižené děti tak řeknu že do školy zavolám..... Musím jít prebalit děcko ale komplet.....

Bouše (St, 25. 5. 2022 - 05:05)

Já bych těm uchylákům nechal ty pleny a přivázal k posteli nebo rovnou upevnil do Segufixu a nechal je tam 2 dny, hladové, pochcané a posrané.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 17:05)

To bych nedělal, protože to je právě to co chtějí :-D

Bouše (St, 25. 5. 2022 - 02:05)

vy ste to nepochopil. To není postava 15letého chlapce ale od 30 let nahoru. Ale nic si z toho nedělejte. Podobných uchylů je tady hodně.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 05:05)

To přeživený monstrum v tý pleně má tak kolem čtyřicítky. Mentálně děleno čtyřma - deset let. Takhle to stačí. zepředu tu dimenzi vidět nemusíme.

Honzík (Út, 24. 5. 2022 - 22:05)

Bouše věřte si čemu chcete ne každý má ideální postavu. Jsem prostě postavově větší měřím 187 a vážím 125kg

Bouše (Út, 24. 5. 2022 - 21:05)

to není postava 15letyho kluka ale typickyho uchyla a jeste k tomu vyžranýho

Honzík (Út, 24. 5. 2022 - 21:05)

Ahoj matka chtěl jsem to vyřešit s ní ale nejde to a ani si nemůžu zajít někam k té doktorce protože mě kontroluje kam chodím a s kým jsem navíc většinu dne chodím takto a nebo ještě v tričku https://imgway.cz/8UpY/20220524_204032.jpg
Jinak mamka je v pohodě a nečeká ani miminko nemá s kým protože s otcem se rozešla když mi bylo 10 let a od té doby nikoho neměla. Jinak před mamkou se nestydím v létě jsem chodil normálně doma buď nahý nebo jen ve slipech několikrát mě viděla bohužel i masturbovat snažil jsem se to vždy nějak schovat ale myslím si že mě viděla. Ostatně plenky jsem nosil od 9 do 11 ale také pouze v noci protože se mi stávalo že jsem se občas počůral. A nenosím žádné punčocháče mám jen jakési průhledné něco jako slipy je to volně a šustí to něco jako igelit. Ostatně dneska ráno jsem se vzbudil počůranej nevím jak se to stalo protože jsem usínal přebaleny do čistých plen a vzbudil jsem se počůraný bojím aby se mi zase nevrátilo to noční počuravani občas se mi i teď stalo že jsem ani nevěděl že čůrám i přes den kdyby jsem necítil teplo mezi nohama tak o tom ani nevím.

Matka (Út, 24. 5. 2022 - 16:05)

Pro Honzíka jestli tě mamka posílá ven jen v jednorázovych plen jen tak tak by ti ty kraťasy mohla aspoň dát jelikož dávat pleny většímu dítěti co mu je 15 let tak to není moc dobrý ale k lékařům si můžež dojít sám k dětské lekarce nebo k dorostove a říct jim že tvá máma tě cpe do plenek z důvodu že s ní jedeš na služební cestu a abysis zvykl na pleny ale že si spíš už tak na psychiatrii a nebo psychologii akorát zvadly a oni ti určitě pomůžou a tvé mamce také.??? Jestli náhodou mamka nečeká mimino a zatím si ho udělala z tebe aby se po dlouhé době zase nato připravila to zatím nosis pleny ale ono se to může stupnovat a pomalu může zvyšovat a začít ti dávat punčocháče či něco jiného sice si v 15 letech ještě dítě ale ne to že by nosilo ještě plenky látkové či jednorázové jo kdyby ti bylo ještě těch 10 a 12 let tak se to dá pochopit dítě max do 14 let věku se občas může pocurat do postele či oblečení ale není to tak zridkadkave.... Já když měla syna jako dítě tak se začal hodně pomocovat do postele to mu bylo 7 let a nosil pleny do 10 let měl je sice 3 roky ale pouze na noc ale občas si o plenky řekl i přes den to měl pouze látkové pleny 80x80 tyto se dali vždy ta poslední plenka zavázat na draka vždy jsem dávala jenom 4 látkové pleny a svrchni kalhotky tyto kalhotky měli také prostý igelit a byli lepší než gumové či pvc kalhotky ale zase mohu říci že si občas objedná pleny i sám teď v dospělosti jelikož mu zjistili inkontenci prvního stupně tak sice má takové vložky ale prý pleny jsou pro něj lepší ale já jsem se ptala lékařky jestli to nemůže být i tím že jsem ho od 7 až 10 let dávala pleny a ona to celé vyvratila že to tím nemohlo být problém je u každého znas ale nemoc si nevybírá ale zase punčocháče teď už pánské nosí stále teď už nijake slabé ale v zimě měl na posled 300 deniorovane nevyznám se toho mne stačí říct že to jsou punčocháče zimní a jarní a nebo letní a stačí mne to

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 06:05)

naše holka taky nesundává v noci pleny, je zamčená do owerallu . teď už ale je v noci teplo tak začne dostávat na spaní plenu a body.

Pulec (Út, 24. 5. 2022 - 14:05)

A kolik pak má dcera let klidně napište na e-mail [email protected]

Honzík (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Jinak aby jste se nedivili že si plenky nesundám tak za 1. Nemám si kam dojít na WC protože je zamčené a za 2. Když by jsem si je sundal tak dostanu na holou a budu muset nosit jen bodyčko a pod ním plínky kamkoliv půjdu

Pulec (Út, 24. 5. 2022 - 14:05)

Nebuď smutnej jestli hceš napiš na [email protected] rád ti zvednu sebevědomí

Honzík (Po, 23. 5. 2022 - 16:05)

Snažil jsem se mamku přesvědčit ať mi je dává jen na noc nebo když půjdu ven na to mi odpověděla že mi plenky neuškodí a kdyby jsem měl nějakou nehodu tak to nebude ve slovech. A dneska se to ještě zhoršilo chtěl jsem jít na zahradu a mamka mi řekla že jestli tam chci jít tak jen v plínkách ptal jsem se jestli můžu mít aspoň tričko a na to mi odpověděla že ne že se nemám proč stydět že plínky jsou v mém věku normální že jsem ještě dítě. Tak jsem šel na zahradu v plínkách. Okolo 3 mě mamka volala že mám dojít domů že došel kamarád ale v tu chvíli jsem měl již mokrou plenou extrémně jsem se styděl když jsem musel dojít domů před kamarádem jen v plínce. Když jsem došel tak jsem se domluvil s kamarádem že půjdu ven ale mamka si všimla že jsem počůranej tak pozvala kamaráda na chvilku k nám že mě přebalí do čistých plen tak šla ke mě do pokoje a začala mě tam převalovat všemu samozřejmě přihlížel kamarád a potom jsem zjistil že natáčel jak mě mamka přebaluje. Měli jsme jít kousek za bytovku na hřiště tak mi mamka dala jen tričko že si nemám brát kraťasy že mi bude horko tak když jsem šel s kamarádem na to hřiště tak tam byli všichni moji zpolužáci a začali si mě fotit a smát se mi potom když jsem došel dom tak jsem zjistil že jsou moje fotky v plínkách ve třídní skupině včetně videa jak mě mamka přebaluje když jsem to říkal mamce tak místo toho aby mě vyslechla tak mi do pusy dala dudlík.

Jana (Po, 23. 5. 2022 - 13:05)

Musíš si zviknout na pleny v letadle ale hlavně i v hotelich ty pleny vyžadují mít tak
musíš mamce říct že pleny až ti dává jenom na noc a o víkendech ale do školy vůbec já když jsem se synem 13 let letěla na služební cestu tak také dostal pleny v letadle to vyžadují a v hotelu také když vidí menší dítě syn na 13 let nevypadá. Ale zase jsem mu plenky do školy nedávala vydržel bez nich syn si o plenky řekl sám když jsem s ním letěla a onej se starala chůva na hotelu ale pak mi nikdo poradil abych ho v té zemi přihlásila na rok do speciální školy či školky bylo to v jednom tam syn nosil pleny už normálně bavlněné pleny s punčocháči a přes měl vždy bodyčko a úplně byl v klidu a můj přítel jezdí z kamionem celou Evropu tak když ho měl sebou tak jsem priteovi řekla až mu dá v klidu plenky a on tak po celou dobu dělal vždy ho prebalil on má v autě chemické wc ale syn si vyžadoval mít pleny na sobě non-stop a když je doma tak mu dávám jenom pleny na noc a když je víkend či má prázdniny tak je pouze v plenkách a nevadí mu ale občas mu dávám i klasické látkové pleny s pvc kalhotky a pak svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče když se pocura a pokadi tak se potom prebali do čistých plenek. Tak musíš říct mamce aby ti plenky do školy nedávala že si pro smích u tvých spolužáků normálně si mamce řekni že chceš plenky pouze doma a maximálně venku ale jinak nikoliv a dostávás i punčocháče dětské normálně a nebo čisté jenom plenky jednorázové či látkové látkové nevíš kdy se ti plenky budou hodit a dítě v tvém věku si zvykne ještě na pleny není to tak zle mít v 15 letech plenky jde pouze o zvyk já synovi dávám pleny jako pojistku na noc ale vždy ráno je mokry tak kolem 4 hodin ráno prebalit ho musím a když jde do školy tak se ráno umyje a už pleny nedávám ale jednoho dne to neudělal a šel do školy v plenkách a nikdo se mu nepismival že má pleny a to byla ještě zima tak měl pod kalhoty punčocháče pak když přišel ze školy tak byl úplně durch mokrý že ta plena byla naducana až se mu mezi nohama prohybala tak si sundal vše a zůstala mu jenom plinka mezi nohama tu jsem musela sundat já jelikož byl obojí a to zvonil ještě jeho spolužák ze školy když akorát ležel v posteli na mokré plence a já mu řekla že si mohou hrát či něco jiného až ho prebalim a následně umyji a on řekl jestli by nemohl dostat pleny hned také že bude u nás až do večera a stali se velcí kamarádi mému synovi je 13 let a kamarádovi také 15 let a za pleny se nestydí že je má když děti nechodili do školy tak jsem syna a jeho měla na starosti já a jeho mamka ty to vyhovovalo ona věděla že syna dávám do plenek a že její syn plenky nosí také? Tak se kluci učili přes PC a celé dny byly pouze v plenkách a punčocháčich a přebalování jsem dělala já ale potom jsem jim řekla že budou používat látkové pleny jelikož bych musela stále kupovat jednorázové pleny a to se dětem také líbilo tak jsem vždy měla plný balkon plen látkových tak jsem je přebalovala až 6x denně a klukům to nevadilo vůbec a už přišel syn ze školy a už se hlásí že chce být prebaleny do látkových plen s pvc kalhotky a chce i dětské bavlněné punčocháče ale dneska je má udělané se slemi aby pleny drželi na svém místě a pak přijde další nevím jestli bude chtít pleny také ale to se uvidí jelikož mu je skoro už 17 let ale punčocháče stále nosí doma tak jdu na syna s plenkami tak je nakonec nechtěl řekl až na noc tak je stejně dostane kolem 18 hodin a pak večeře a spát a kontrola je vždy ve 20 hodin ale vždy ho prebaluji.....

Pulec (Po, 23. 5. 2022 - 14:05)

Aby si pak zvikl zase třeba používat WC aby až nebude mít plenky nebyla nějaká nechoda jestli si hcete popovídat tak můžete na [email protected] i klidně ostatní lidé budu rád

Honzík (Ne, 22. 5. 2022 - 18:05)

Ahoj je mi 15 a čeká mě s mamkou dlouhá cesta letadlem na její pracovní a mamka mi řekla že podobu této cesty budu na sobě mít plenky když jsem se jí zeptal jestli to budu mít jen na let tak mi odpověděla že ne máme letět za 14 dní a maká nakoupila 3 balíky plen a začala mě převalovat už teď a řekla že to budu mít i na dovolené tak ať si na to zviknu. Řekla mi že mě bude někdo hlídat a přebalovat když bude pryč někde na schůzce nějaká paní. Začala zamykat záchod takže plínky musím použít a když mě přebaluje tak mi vždy opakuje ještě že je mám na sobě že by jsem se jinak počůral nebo pokadil do slipů a pak by to musela prát. Je mi trapně před spolužákama nosit plínky ve škole. Oni nejsou vidět ale když se do nich počůrám tak mám mezi nohama docela velkou bouli a spolužáci se mi smějí. Jednou mě dva spolužáci chytli nohy a ruce a pak mi jeden sundal rifle a schovali mi je takže jsem musel být čelí den ve škole v plínce a ještě k tomu v plné začali mi říkat počůránek. A učitelka řekla že si to mám vyřešit sám. Potom jsem musel jet přes půlku Brna jen v plínce a tričku a všichni naě mě koukali a smáli se mi.

N (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

Věřím že většina dětí v 10 letech nosí ještě plenky jednorázové či látkové ale aby dumlalo ještě z kojenecké láhve kaši či sunar a nebo při spaní mělo dudlík. Když je dítě nemocné tak to pochopím ale když je dítě zdravé a cpát ho do plenek a punčocháču to mi přijde dost divné.....

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

To jsou tady všechno úchylové. I na jiných záložkách diskuze. Vždycky ten příspěvek začíná nošením plen a končí to dupačkami a kojeneckou láhví.

Lenka (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

V pátek jsme se synem a dcerou jeli na víkend pryč měli jsme zamluveny karavan tak jak děti přišli ze školy tak bylo vše připraveno hlavně pro syna který i do školy nosí plenky drynites ale bohužel byl celý durch mokrý takže nejdřív proběhla sprcha a celého prevliknout a já jsem mu řekla že jedeme na tři dny že přítel si vezme sebou i dceru ty je 7 let a mému synovi 10 let tak jsem synovi po koupání dávala akorát plenky jednorázové zn pampersky č. 8 a zvonil zvonek to byl přítel ale bohužel bez dcery její mamka ji nechtěla pustit oni jí mají ve střídavé péči tak jsem akorát pustila přítele na zahradu s autem a řekla jsem mu že syna musím prebalit a on říkal to přišel ze školy mokrý nojo to víš ale durch ale celý komplet tak jsem ho prebalila a dostal i slabé punčocháče dětské a vzal si boty a mohlo se vyjet ale jelikož je syn menší pod 150 cm v 10 letech tak přítel sehnal autosedačku já říkala že stačí podsedak ale on ne pro něj bude lepší ta sedačka a řekla jsem mu že se musím stavit ještě v drogerii pro dětské plenky ale nemusíš já jsem měl pro dceru 3 balíky plen na víkend ona taky nosí plenky ale pouze na noc je musí mít jinak by do rána měla potopu všude tak jsem synovi dala i punčocháče přes pleny a šel spokojený do auta tam ho přítel posadil do dětské autosedačky a zapasal popruhy ale já jsem měla v termo tašce udělaný i oběd pro něj v jedné kojenecké lahvi byla kaše a v druhé teplý sunar on to má ještě takto rád tak proč mu nevyhovet tak si v autě vzal ještě brindak ale spíš lat plinu kolem krku a dudal kaši a po obědě si trochu zdrimnul ale s dudlíkem v puse pak jsme dojeli do kempu a on ještě spal a přítel sel na ryby já jsem mu řekla až se probudí tak ho prebalim a přijdeme o on ok a jak přítel odcházel tak syn se probudil celý mokrý a posrany byl tak jsem ho otrela vlhcenimi ubrousky trochu ho namazala mastí a zapudrovala dětským pudrem a dala čisté pleny ale už bez punčocháču jen kraťasy dostal a běhal tam i s dětmi si hrál normálně jako by nic jelikož jsem zjistila že ty kraťasy měli něco jakoby pvc kalhotky tak mohl i do vody s plenkami ale přítel mi řekl že až pojede do Německa tak tam je speciální prodejna pro větší děti co noseji plenky jednorázové či ostatní věci jako dupačky, overal, či bodyčka atd.... Tak mi řekněte proč taková prodejna ne v ČR kde by se dalo koupit v pohodě tyto plenky či něco jiného atd.....

Reklama

Přidat komentář