Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Misanek (St, 1. 6. 2022 - 22:06)

Kdepak je maminka? proc nepise?

z fb (St, 1. 6. 2022 - 20:06)

Patrik K.: Jak by asi vypadala konference některých flastenců, kdyby se přeci jen domluvili.......
Oválná pracovna u Zítka. Všichni mají před sebou jmenovku s číslem účtu.
Zítko : "Čau, čau, čau a je to tady" pouští znělku večerníčka.
Tarabová : " Ahoj Pavlíku, zdravím Janičko ( uplivne si ), ahoj Páťo, Tomášku a Saníku, vás také zdravím, Lojzíku dobrý den"
Peterková :" Pozdravím jen krátce. Ahoj ( po dvaceti minutách ) lidičky".
Čermák : "Ty vole".
Tušl: ( hledá zub pod stolem )
Hlásenský : "Počkyte, nemám stolek".
Sany : "Čau ségra".
Zítko : "A je to tady. Mezigalaktická federace zatkla popraveného Billa Gatese, za šíření viru"
Tarabová : "Nesmysl. Viry neexistují. Zde máte o tom každý knihu. Dáte mi 800 kč, vlastně 1200 kč, za posledních deset vteřin se prodej zdvojnásobil. Je to bestseller".
Peterková : "Já tomu nerozumím" ( opakuje dvacet minut ).
Čermák : "Ty vole"
Tušl : ( stále hledá zub )
Hlásenský : "Je to genocida".
Sany : "Já to říkal před dvěma lety"
Zítko : "Děje se to. Kdo ví, ten ví".
Tarabová : "Ano, viděla jsem to v metru".
Peterková : "Budu o tom pravidelně vysílat".
Čermák : "Ty vole, došlo pivo".
Tušl : "Mám ho".
Hlásenský : "Tato úřední osoba je nekompetentní. Ukončuji pro podjatost".
Sany : "Čau ségra"
.
Pokud tam někdo někoho postrádá, tak Simonet neměla na lístek a ostatní měli konferenci ve stejný čas, na jiném místě.

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 20:06)

:))) Kde jsi to vyhrabal? Chybí Černogora, Šlehačka, Jsem lidská bytost, LVČR Vedoucí sestra a Liborek

Návštěvník (Čt, 2. 6. 2022 - 00:06)

To bylo v nějaké skupině vtipů o flastencích. Tuboš je dobře profláklej alkáč. Ale znervózňuje mne, že se nějak odmlčel na svém profilu.

-Aleš- (Čt, 2. 6. 2022 - 07:06)

Myslím že pořád funguje, ale nastavil si příspěvky jenom pro přátele. Právě v té skupině kterou zmiňuješ je fotka nějakýho blafu, kterej si Luboš dal na Václaváku. Stálo ho to tři kila. Člověk, kterej má vést demonstraci ze které si celej svět sedne na prdel by se měl věnovat něčemu jinýmu, než focení žvance :-)

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 22:06)

a Krasoň.

Andrea (Út, 31. 5. 2022 - 20:05)

Povídkáři,pošlu na Letnou dron a pak poreferuji.

Andrea (Út, 31. 5. 2022 - 18:05)

Zkus se podívat,,do lu,,

Andrea (Út, 31. 5. 2022 - 18:05)

Povídkáři,podceňuješ abnormálně inteligentní Tomášovo věrné publikum,tipuji 1500, solidní chaos, anarchie a nikdo neví, proč tam vlastně je .Dav skandujici Tuboš na hrad!!!

lalla1 (Pá, 3. 6. 2022 - 21:06)

.

povídkáři (Út, 31. 5. 2022 - 09:05)

Rádi bychom uvedli na pravou míru Tubošovo--- na jevo. Tuboš zde použil Lilly zpochybňovaný selský rozum a svůj cit pro jazyk, takže vycházel z výrazu--- na prdel. Šťouralové nevděční. Dále oznamujeme naši sázku, chytře jsme vyčkávali a náš odhad je tedy více než 200 účastníků. Ha!!!!! My svým postavám věříme

:) (Út, 31. 5. 2022 - 18:05)

A co když se dívám na horu a tam žádná není???

povídkáři (Út, 31. 5. 2022 - 20:05)

To je ovšem lingvistický oříšek, smajlinko. Chtěl jsem to zkonzultovat s naším korektorem, ten se o všem už připravuje na páteční Letnou a tak má zcela jiné starosti (vidle, šavle, meče). Však vy si ve spolupráci s Adrianou poradíte.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 20:05)

Jsi tady, Realisto? Mám dojem, že vyhraješ:) Situace se mění každým okamžikem

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 20:05)

A jak to vidíte vy zde, je dobrý aby naše vláda posílala na Ukrajinu zbraně a nebo to neni dobrý?

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 00:05)

Patfik nebude souzený. Od té doby se odmlčel, Tuboš by se měl zamyslet proč.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 08:05)

On měl soud zatím kvůli alimentům, dostal nějaké ty veřejně prospěšné práce.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 08:05)

Tak snad mu dají v pátek volno :)

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 00:05)

Na fb je nová, neznámá stránka Sarkasmus² a tam je Tomík s nějakou tou dcerou SPD politika, prý Láska v máji :)))

-Aleš- (Po, 30. 5. 2022 - 06:05)

Slečna, která má horší kérky než recidivista Citron a která zařadila Maďary mezi slovanské národy. Prostitucí se prý docela slušně živila, ale ve skupině Špoulové někdo dal screen, kde si nějaký její zákazník stěžuje jak s ním vyjebala. Za 1500 si to musel udělat sám a když totálně nasranej odcházel, tak mu řekla aby přišel zase :-)

Reklama

Přidat komentář