Reklama

kleceni deti v koute

Olga (Čt, 26. 5. 2022 - 06:05)

A po klečení dostal Radek ještě výprask. Byl bit v té koupelně. Stál předkloněný a opíral se rukama o vanu. Dostal pořádně přes holý zadek řemenem.

Aleš (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Nechci vám diktovat potrstání dětí, ale zdá se divné nejprve klečet a pak výprast. Co slyším od rodičů ve škole, tak pokud trestají děti, tak že dostanou výprask a následně ještě musí klečet, ale je to vaše věc.

Katka (Pá, 27. 5. 2022 - 10:05)

Teď již nedostávám a ani již nemusím klečet, ale do čtrnácti let to bylo u nás doma celkem normální, že jsem si musela stáhnout kalhoty, ohnout se a bambusovou rákoskou jsem dostala na holý zadek a ještě jsem musela na hlas počítat a s těmi staženými kalhotkami jsem musela třeba ještě na půl hodiny klečet u zdi. Většinou jsem ještě bolestí plakala, ale bylo to málo platné, protože jsem většinou s jednou kámoškou uděla zase nějakou blbost.

Domnic (Čt, 16. 6. 2022 - 12:06)

Jaké to je dostat rákoskou?

Miluše (Čt, 2. 6. 2022 - 16:06)

Moje děti ještě nikdy neklečely za tres v koutě a asi klečet nebudou.
Za nás to bylo celkem běžné a je to pouhých třicet let. Ve škole se paní v tom snad vyžívala, jak mohla a někdo něco provedl musel jít klečet na stupínek vedle katedry, ať holky nebo kluci.
Moji rodiče, také tento trest užívaly, tak do mých dvanácti let. Většinou jsem klečela v kuchyni vedle stolu oblečená, ale holá kolena, protože jsem nosila dost sukně. Jednou, tak v deseti jsem dostala výprask na holou a musela jsem klečet nahatá. Brácha to měl to samé, možna častěji, ale celkově to bylo doma jen výmečně.

Martin (Čt, 26. 5. 2022 - 23:05)

Já teda doma nejdříve dostal výprask a pak jsem šel klečet do kouta.

Olga (St, 25. 5. 2022 - 21:05)

Náš desetiletý Radek dnes klečel od pasu dolů nahatý v koupelně na dlaždičkách. klečel uprostřed koupelny a musel mít předpaženo.

holka 14 (Po, 23. 5. 2022 - 15:05)

když byla mladší taky jsme dávali klečet, teď musí do naha, dostane plenu a do postele na několik hodin

Jana (Út, 24. 5. 2022 - 08:05)

Nechápu co je to za trest, dát téměř dospělému dítěti plenu a poslat ho do postele. To může být pro ně i odměna, že nemusí nic dělat a odpočinou si a ještě mohou mít radost z toho, že ji pročůrají nebo dokonce se mohou někteří i vyžívat v tom, že se do pleny pokakají.

Návštěvník (Čt, 26. 5. 2022 - 19:05)

Dobrý den paní Jano , Dcera si to vážně neužívá, má to opravdu jako trest, teď už leží v posteli, bez mobilu, bez televize, bez "hraček" bez ničeho a jen čeká až usne aby zaspala to ticho, tu nudu,to nic nedělání.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 20:05)

Já nevím ale nesmět slézt z postele mi příjde dost jako vězení bez mříží, to není zrovna nic co chceš , nevím co by mohlo být úžasnýho mít na sobě něco vlhkého, mokrého na pipině, a hovinka na zadku? to snad ne ?

Anna (St, 25. 5. 2022 - 11:05)

Pokud by mě rodiče potrestaly a tím, že mi dají plenu a musím do postele, tak se v tom budu vyžívat. Hezky si ji ročůrám a pokud se mi bude chtít, tak i pokakám. Až to budu umývat ve sprše, tak si to užiji. Rodiče budou nadávat, že jsem prase a více mi tak trestat nebudou.

Návštěvník (Út, 24. 5. 2022 - 19:05)

Já nevím ale nesmět slézt z postele mi příjde dost jako vězení bez mříží, to není zrovna nic co chceš , nevím co by mohlo být úžasnýho mít na sobě něco vlhkého, mokrého na pipině, a hovinka na zadku? to snad ne ?

Martin (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Ano, tak tady bych skutečně řekl, stupidní trest.

Martin (Út, 24. 5. 2022 - 10:05)

Ano, tak tady bych skutečně řekl, stupidní trest.

Hanka (St, 18. 5. 2022 - 16:05)

Já jsem nemusela nikdy klečet za trest ani moje děti nemusely a myslím že nebudou muset. Já klečím, ale to jsem na čtyři, pokud jsme s manželem v postely a chceme to ze zadu, nebo pokud uklízím třeba koupelnu. Ta poloha předchozí je příjemnější.

Martina (Po, 16. 5. 2022 - 15:05)

u nás doma kluci ani neceknou, není to sice často, ale pokud něco provedou, tak máme v kuchyni jediný volný kout, tak tam mají dečku a na tu musí jít klečet na dobu dle provinění od 15 minut až třeba hodinu. Mlátit je nemlátím.

Martin (Čt, 19. 5. 2022 - 10:05)

Proč tam mají dečku? Neměli by klečet na něčem tvrdém?

Martina (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Dečku tam mají takovou hrubou a aby nenastydly od dlaždic. Pokud je to trest takový mírnější, tak klečí oblečení v teplácích a také již musely klečet jen v trenkách s rucema za zády.
Od kamarádky vím, že její děti musí klečet nazí, ale to mi připadá stupidní.

Irena (Po, 23. 5. 2022 - 12:05)

Já také přidám komentář, mám dva kluky 6 a12 roků a holku 10 roků. U nás se trestá od mala jedině klečet v koutě a úplně nazí. Ty starší to již začínají chápat, že se stydí a začíná to být pro ně účinný trest. Já pokud si vzpomenu na svoje dětství, tak jsem musela nahá klečet možná do patnácti let, kdy už jsem měla docela i prsa a ochlupacenou pipinu až táta jednou řekl, tak dost dostaneš domácí vězení a od tédoby jsem pak asi žádný trest nedostala.

Reklama

Přidat komentář