Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Kdykoliv se vy dvě bavíte, připadá mi to jako kdo z koho. Ano, pak to Lala uhladí, že jste kamarádky a tím se to zklidní. Ale ta vaše diskuse působí na mě neupřímě, takové to, já ti dám ty chytrá. Sany působí povýšeně, Lalla podřízeně. Můj názor

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Urcite nemam chut ani naladu se povysovat. A uz vubec ne na Lallu. Naopak, povysovani se mi ekluje. To ti fakt jen tak pripada. Tohle je obcas tema mezi nami, kazdy zastavame svuj nazor ( o vzdelani) a argumentujeme. Jak by sis predstavoval, ze by to melo probihat, kdyz jsme kazda jineoh nazoru???? Bavime se uplne normalne.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Fakt? Myslím, že to tak Sany nemyslí (uhlazuji). My jsme v kontaktu i mimo Doktorku a máme prostě na vše dlouhodobě jiné názory. Nicméně v zásadních hodnotách se shodneme. Já mám prostě ráda argumentování, Sany do toho možná dává více emocí..

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Sany mi připadá bez emocí, empatie. Ale samozřejmě se můžu mýlit, je to jen z psaní.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Proc myslis, ze jsem bez emoci? Bez empatie? Protoze nejasam, ze Zelenskyj posila na smrt lidi? Ze ho neobdivuji? Za co bych mela? Je mi nesmirne lito tech obycejnych lidi. Bojim se jen na to pomyslet, jake to asi musi byt, zazit to, muset poslat sveho syna do nesmyslne valky, ktera nema viteze. My tu jen klabosime u PC, oni skutecne umiraji.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Uklidni se a zjisti si něco o tom, kdo bojuje za Ukrajinu. 18 leté kluky posílá na smrt Putin.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Tak se, prosim, dohodnete. Nebo ty sam se sebou mozna.... Bud se mam uklidinit nebo jsem bez emoci....
Samozrejme, ze jsem cetla, ze Putin posila na Ukrajinu 18 lete kluky. Jsem ale presvedcena, ze se tomuto krveproliti dalo zabranit. Zadny kus podelane hliny ani niceho jineho nestoji za jediny zmareny lidsky zivot. Zadny.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Mělas tam pět otazníků, tak to znělo hystericky. Nejde o půdu, ale o drzost vlézt někomu do jeho země a diktovat si podmínky. A mučit, vraždit, znásilňovat. On Putin vlezl Zelenskému do země, ne naopak. To si pamatuj.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 00:05)

Jenom 4, kdyz uz. Otaznik neni vykricnik. Tak proc by mel znit hystericky?
A kdo vrazdil tedy ty lidi na Donbasu? Jiz po leta? Nerikam tim, ze to, co dela Putin schvaluji, ale bohuzel se mel Zelenskyj snazit s tim neco na Donbasu udelat. A jak jsem to tak pochopila, ( rikaji to i nekteri Amici), tak se nestalo nic. Az se ucho utrhlo.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Máš jich tam pět. Ale musíš se hádat i za cenu lži.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Zajdi si k ocnimu. Nebo radeji k psychiatrovi : ;)

Jak by sis predstavoval, ze by to melo probihat, kdyz jsme kazda jineoh nazoru????

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Přestaň lhát to bude stačit. Sany11 -
"Proc myslis, ze jsem bez emoci? Bez empatie? Protoze nejasam, ze Zelenskyj posila na smrt lidi? Ze ho neobdivuji? Za co bych mela? "

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Jo tyhle otazniky? No to bys mi mozna mohl/a spocitat vsechny otazniky, ktere jsem za tu dobu, co sem pisu, napsala. Byl/a bys jeste presvedcivejsi :D A vy jste se ve skole neucili o tom, jak se tvori otazka? ( A sakra, zase otaznik :D )

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Zlato, tebe ve škole nenaučili počítat, to máš blbý. A nebuď hysterická, pak nechápeš psaný text.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 10:05)

Jsi zapšklá ženská, skoč si na psychatrii a popovídej si s nimi. A nezapomeň brečet, že jsem osobní :)

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Všichni jsme vyděšení, vystresovaní, znejistění...je to blby no...

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Čím víc má společnost vzdělaných lidí, tím méně jsou tito lidé manipulovatelní. A tím má větší životní standard, rozvinutou kulturu, zdravotnictví a péči o slabé

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 17:05)

Právě jsem dal asi 4 minuty z Lubošova kecání. Takže demošku pořádá, aby Ukrajinci věděli, kdo je tu doma. Jasně.
Ono mu nedošlo, že by měl pořádat demošku, ať jdou domů Rusové, aby poté mohli odejít domů i Ukrajinci. Každý chce být doma. Jenomže on tleská Rusům a zároveň chce, aby tady nebyli Ukrajinci. Trochu má zmatek v palici.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 17:05)

A je po diskusi. Kam vleze Host, 100 let tráva neroste.

prej (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

Tome kolik je to asi kilometrů?...Pozor Tuboši, další zádrhel.

Reklama

Přidat komentář