Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

A o tom to je. Vyčítat Zelenskému, že šli do boje o své území, to mu snad nikdo vyčítat nebude. Až na Sany. Že se P. tři roky vyhýbá rozhovorům s Z. to snad ví každý. To byla jeho hra na šéfa a poddaného. Že Rusové napadnou Ukrajinu, tomu na Ukrajině nechtěli věřit, že by si takovou drzost dovolil. Na Ukrajině mají nácky, stejně jako je tady máme my. I Rusové. Měli to řešit u stolu, ale P. nechtěl, chtěl území. A tak jsme teď všichni tam, kde jsme.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Jen tě doplním. Ne že Ukrajina nechtěla věřit, že P. UA napadne. Hlavně Evropa. Protože válka v Evropě bylo ještě před dvěma měsíci něco nepředstavitelného. Jenže to je tak, když se podcení psychopat.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

3 měsíci

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Psychopati jsou všichni politici. Kdo ne, tak mezi nimi nevydrží. Proto se skutečně schopní do politiky nehrnou. Je to mlýnek na morálku. Buď půjdeš s námi, nebo z kola ven. Jen psychopat se tam vyrve a udrží se.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Ach jo. Ne, všichni politici nejsou psychopati. Neboli psychopatie není předpokladem pro dobrého politika. A i kdyby platilo tvoje tvrzení, tak nyní rozebíráme jednoho konkretního psychopata. To, že psychopatů a politiků je spousta není pro něj omluva. Už jsem to jednou uvedla - whataboutismus

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 00:05)

Rekla bych, ze prave naopak, alespon dle psychiatru je prave psychopatie velmi dobrym predpokladem pro dobreho politika. Uz jen ta absence strachu z nasledku jeho jednani, ci kouzlo osobnosti, ktere mu umozni prodrat se na vysluni...
https://www.flowee.cz/clovek/6725-proc-je-zrovna-politika-plna-psychopatu-nemaji-strach-rika-radkin-honzak

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 06:05)

Už jen technická poznámka. Reagovala jsem na Hostovo tvrzení, že ''všichni politici jsou psychopati''. A to není pravda. Netvrdí to ani MUDr Honzák

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Lallo, vzdyt ja take prece netvrdim, ze vsichni politici jsou psychopati. Ani se Ti nesnazim neco takoveho podsouvat. Reaguji na tuhle Tvoji konkretni vetu: Neboli psychopatie není předpokladem pro dobrého politika.

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Aha. Takže ano, trvám na tom, že '' psychopatie není předpokladem pro dobrého politika''. Klíčové slovo je tam DOBREHO (myšleno dobrého pro lidi). Na rozdíl od MUDr H. si nemyslím, že existuje skupina psychopatů, kteří jsou vcelku hodní. A neshodnu se s ním, kdo je u něj psychopat (např TGM, Karel IV atd)

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

TGM rozhodně psychopatem nebyl. Mnohokrát šel proti všem na vlastní úkor, což psychopati nedělají. Viz. Hilsneriáda. Karel IV. nebyl ale o jeho synovi Václavu IV: by se dalo diskutovat. Psychopatem však prokazatelně byl Jan Lucemburský, viz. jeho chování ke Karlovi, tehdy Václavovi a k manžekám.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Tak ted si rozumime.:) Ja to brala obecne. Myslela jsem dobreho politika v tom smyslu jakoze uspesneho. On to netvrdi jenom Honzak, to byl jeden z tech, na ktere jsem narazila. Ja to cetla uz pred casem.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Ale Písničko. To už jsem snad vyvrátil. Poctivce oni potřebují na práci a kryfí svých svinstev.

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Jasně. Jen upřesňuji, že jsem reagovala na tvůj první koment

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

....krytí..Mám nový počítač a trošku s ním zápasím.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 06:05)

Sany máš dobré názory. Jsi velice vnímavá a myslí ti to. Jen poznámečka. Psychopat je dobrým politikem je pokud se na to díváš jeho pohledem. Řídí se pravidlem: Dobré je všechno co je mě prospěšné a mám plné právo toho dosáhnout jakýmikoli prostředky. Nemá vůbec žádné svědomí, ani sebereflexi. Přetvářka a lži jsou jeho hlavními zbraněmi. Dělá zlo, i když z něj nemá užitek atd. Bylo by to dlouhé případy a historky. Míval jsem jich kolem sebe houfy a musel s nimi vycházet. Když jsem jim dal najevo, že o nich vím, udělali s velkou radostí cokoli, aby se mne zbavili, přesto, že jsem za ně dělal práci a oni pak měli problémy mne nahradit. Nebyli to jenom mí šéfové, ale i podřízení, "kamarádi"..... Tohle jim nalezlo i do vedení KSČ. Samozřejmě byl jím i Husák. Jeden za všechny. Karel Hofman. Nechal zemřít svojí matku hlady. Pak likvidoval všechny, kteří o tom věděli, nebo mohli vědět. Samozřejmě. Nebyli tam jen tito. Zaštiťovali se normálními by neztratili renomé. Napsal bych otřesný román s názvem "Život mezi psychopaty", ale asi bych celou dobu psaní zvracel.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Psychopat není v žádném případě dobrým politikem, ani člověkem, neboť ten zdánlivý sympaťák jde za svým i přes mrtvoly. Také nemusí být každý, kdo se vyšvihne do vyšších pater psychopatem, ale musí se přizpůsobit, jinak končí a to je případ těch, kteří se na to dali a brzy, od voleb do voleb skončili. Poslechni si Frantu Ringo Čecha. Ten to přesně vystihuje. Ale těch zhnusených je mnohem víc i z ministerských postů.Babička mi říkala, že prachy kazí lidi. Měla pravdu a 300 kčs důchod za komunistů a byla poctivá celý život.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Haha, no teda ty mi dáváš. Tak Franta Ringo Čech ani jiné hvězdy švoubyznysu pro mě argument nejsou. A pro tebe by taky být neměly, protože silně pochybuji, že Ringo ví kdo je psychopat :)) navíc ba znal definici. Hele, vyspi se a dobrou noc. P.S Měla jsem partnera politika. V celkem vysoké funkci. Byl to gauner a blb ale psychopat rozhodně ne.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Ringo nekvalifikuje psychopaty. Na to nemá, ale poměry v politice, které díky nim existují a z toho se dají vydedukovat. S psychopaty mám bohaté zkušenosti, nejen v politice, ale to by bylo dlouhé vyprávění. Dobrou noc.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Omlouvám se, že na příspěvky "mimo mísu" nereaguji. Je to zbytečné. Sany děkuji.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Zac dekujes?

Reklama

Přidat komentář