Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 06:05)

Sany máš dobré názory. Jsi velice vnímavá a myslí ti to. Jen poznámečka. Psychopat je dobrým politikem je pokud se na to díváš jeho pohledem. Řídí se pravidlem: Dobré je všechno co je mě prospěšné a mám plné právo toho dosáhnout jakýmikoli prostředky. Nemá vůbec žádné svědomí, ani sebereflexi. Přetvářka a lži jsou jeho hlavními zbraněmi. Dělá zlo, i když z něj nemá užitek atd. Bylo by to dlouhé případy a historky. Míval jsem jich kolem sebe houfy a musel s nimi vycházet. Když jsem jim dal najevo, že o nich vím, udělali s velkou radostí cokoli, aby se mne zbavili, přesto, že jsem za ně dělal práci a oni pak měli problémy mne nahradit. Nebyli to jenom mí šéfové, ale i podřízení, "kamarádi"..... Tohle jim nalezlo i do vedení KSČ. Samozřejmě byl jím i Husák. Jeden za všechny. Karel Hofman. Nechal zemřít svojí matku hlady. Pak likvidoval všechny, kteří o tom věděli, nebo mohli vědět. Samozřejmě. Nebyli tam jen tito. Zaštiťovali se normálními by neztratili renomé. Napsal bych otřesný román s názvem "Život mezi psychopaty", ale asi bych celou dobu psaní zvracel.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Psychopat není v žádném případě dobrým politikem, ani člověkem, neboť ten zdánlivý sympaťák jde za svým i přes mrtvoly. Také nemusí být každý, kdo se vyšvihne do vyšších pater psychopatem, ale musí se přizpůsobit, jinak končí a to je případ těch, kteří se na to dali a brzy, od voleb do voleb skončili. Poslechni si Frantu Ringo Čecha. Ten to přesně vystihuje. Ale těch zhnusených je mnohem víc i z ministerských postů.Babička mi říkala, že prachy kazí lidi. Měla pravdu a 300 kčs důchod za komunistů a byla poctivá celý život.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Haha, no teda ty mi dáváš. Tak Franta Ringo Čech ani jiné hvězdy švoubyznysu pro mě argument nejsou. A pro tebe by taky být neměly, protože silně pochybuji, že Ringo ví kdo je psychopat :)) navíc ba znal definici. Hele, vyspi se a dobrou noc. P.S Měla jsem partnera politika. V celkem vysoké funkci. Byl to gauner a blb ale psychopat rozhodně ne.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Ringo nekvalifikuje psychopaty. Na to nemá, ale poměry v politice, které díky nim existují a z toho se dají vydedukovat. S psychopaty mám bohaté zkušenosti, nejen v politice, ale to by bylo dlouhé vyprávění. Dobrou noc.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Omlouvám se, že na příspěvky "mimo mísu" nereaguji. Je to zbytečné. Sany děkuji.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Zac dekujes?

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Že jsi upřímná, emocionální a empatická.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Host ti děkuje, že ses postavila proti Zeleskému a jsi na straně Putina. Ukrajinci by se měli vzdát své vlasti a dělat otroky Rusům, to je jeho názor.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Nejsem host. Nejsem na straně Putina, jsem na straně míru. Žádná válka není správná, ani spravedlivá. Je to krajní řešení, v tomto případě vyprovokované a živené. Lituji Ukrajińce, předem obětované.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Ale jsi Host. A válku Ukrajinci nevyprovokovali.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Samozřejmě, že jich bylo víc. Tys to nepochopil? Celé NATO v čele s USA i EU se přidala.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Ach bože, no omlouvá tě věk.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Letitá zkušenost a znalost Ruskai Ukrajiny. Žil jsem tam a trpím s nimi. Měl jsem tam hodně přátel.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

No tak ještě že NATO nezaniklo, tahle situace snad mluví za vše.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Pan očividně nechce pochopit, že bez NATO v zádech, bychom byli velmi jednoduchý cíl. A to snad normální člověk nechce.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Kdykoliv se vy dvě bavíte, připadá mi to jako kdo z koho. Ano, pak to Lala uhladí, že jste kamarádky a tím se to zklidní. Ale ta vaše diskuse působí na mě neupřímě, takové to, já ti dám ty chytrá. Sany působí povýšeně, Lalla podřízeně. Můj názor

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Urcite nemam chut ani naladu se povysovat. A uz vubec ne na Lallu. Naopak, povysovani se mi ekluje. To ti fakt jen tak pripada. Tohle je obcas tema mezi nami, kazdy zastavame svuj nazor ( o vzdelani) a argumentujeme. Jak by sis predstavoval, ze by to melo probihat, kdyz jsme kazda jineoh nazoru???? Bavime se uplne normalne.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Fakt? Myslím, že to tak Sany nemyslí (uhlazuji). My jsme v kontaktu i mimo Doktorku a máme prostě na vše dlouhodobě jiné názory. Nicméně v zásadních hodnotách se shodneme. Já mám prostě ráda argumentování, Sany do toho možná dává více emocí..

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 19:05)

Sany mi připadá bez emocí, empatie. Ale samozřejmě se můžu mýlit, je to jen z psaní.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Proc myslis, ze jsem bez emoci? Bez empatie? Protoze nejasam, ze Zelenskyj posila na smrt lidi? Ze ho neobdivuji? Za co bych mela? Je mi nesmirne lito tech obycejnych lidi. Bojim se jen na to pomyslet, jake to asi musi byt, zazit to, muset poslat sveho syna do nesmyslne valky, ktera nema viteze. My tu jen klabosime u PC, oni skutecne umiraji.

Reklama

Přidat komentář