Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Kam vleze Host...

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Kdo je Host?

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Koukám, Tuboš bude mít ze Sany radost.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Já nevím ale chápete, že ta válka tady prostě je? Že je jedno co by kdyby...a že se může Put pokračovat až k nám? A o tom to všechno je? Protože kdyby nehrozilo toto, tak je to jako jakákoli jiná válka třeba ta hrůza v Jemenu? Nebo to je pro vás přijatelné? To se mi snad zdá

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 00:05)

Tak ja tedy nevim, Lallo, kdyby Putin, potazmo Rusaci chteli pokracovat az k nam, tak ani nemuseli Ceskoslovensko tenkrat opoustet. Nemyslis? Nakonec i te Ukrajine umoznili dobrovolne pravo na sebeurceni. Jenze s Rusy se tam asi moc v rukavickach nezachazi. Ukrajinci proste nejsou zadni svatousci, to je fakt. Ani Rusove, to je jasne. Kdyby to bylo opacne, nepochybuji o tom, ze by se Ukrajinci zachovali podobne, kdyz byli schopni prihlizet vrazdeni na Donbase. A my si na tom budujeme renome v Evrope. Velice pochybne a nebezpecne.
A o Jemenu vim velmi dobre, ucila jsem jednoho jemenskeho lekare, primare v hradecke nemocnici, dost jsme si o tom povidali jiz pred par lety a o to vic mne to vadi, ze to nikoho nezajima,ale z Ukrajiny se muzou vsichni zblaznit.

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Promiň ale tohle nechci komentovat, Sany

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

V pohode,Lallo. :)

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

No my to chápeme. Ale Sany má přece řešení. Předat Puťovi území a sklapnout podpatky. Pro nikoho válka přijatelná není. Ale taky není přijatelné, aby kdokoliv diktovat podmínky svrchovanému státu a když neposlechne, napadl ho.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Putinovi nejde o Ukrajinu. Jen o uznání Krymu, který Rusku patřil a oddělil se na základě demokratického referenda od Ukrajiny a právo na sebeurčení Donbasu a Luhanska, které by zůstaly součástí Ukrajiny s vlastní samosprávou. Uvědomte si, že se tam v občanské válce zabíjelo dávno před tím, než tam Rusové vnikli. Šlo o genocidu ruskojazyčného obyvatelstva.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

No tak samozřejmě, zažili jsme to v 68.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

A o tom to je. Vyčítat Zelenskému, že šli do boje o své území, to mu snad nikdo vyčítat nebude. Až na Sany. Že se P. tři roky vyhýbá rozhovorům s Z. to snad ví každý. To byla jeho hra na šéfa a poddaného. Že Rusové napadnou Ukrajinu, tomu na Ukrajině nechtěli věřit, že by si takovou drzost dovolil. Na Ukrajině mají nácky, stejně jako je tady máme my. I Rusové. Měli to řešit u stolu, ale P. nechtěl, chtěl území. A tak jsme teď všichni tam, kde jsme.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Jen tě doplním. Ne že Ukrajina nechtěla věřit, že P. UA napadne. Hlavně Evropa. Protože válka v Evropě bylo ještě před dvěma měsíci něco nepředstavitelného. Jenže to je tak, když se podcení psychopat.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

3 měsíci

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Psychopati jsou všichni politici. Kdo ne, tak mezi nimi nevydrží. Proto se skutečně schopní do politiky nehrnou. Je to mlýnek na morálku. Buď půjdeš s námi, nebo z kola ven. Jen psychopat se tam vyrve a udrží se.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Ach jo. Ne, všichni politici nejsou psychopati. Neboli psychopatie není předpokladem pro dobrého politika. A i kdyby platilo tvoje tvrzení, tak nyní rozebíráme jednoho konkretního psychopata. To, že psychopatů a politiků je spousta není pro něj omluva. Už jsem to jednou uvedla - whataboutismus

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 00:05)

Rekla bych, ze prave naopak, alespon dle psychiatru je prave psychopatie velmi dobrym predpokladem pro dobreho politika. Uz jen ta absence strachu z nasledku jeho jednani, ci kouzlo osobnosti, ktere mu umozni prodrat se na vysluni...
https://www.flowee.cz/clovek/6725-proc-je-zrovna-politika-plna-psychopatu-nemaji-strach-rika-radkin-honzak

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 06:05)

Už jen technická poznámka. Reagovala jsem na Hostovo tvrzení, že ''všichni politici jsou psychopati''. A to není pravda. Netvrdí to ani MUDr Honzák

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Lallo, vzdyt ja take prece netvrdim, ze vsichni politici jsou psychopati. Ani se Ti nesnazim neco takoveho podsouvat. Reaguji na tuhle Tvoji konkretni vetu: Neboli psychopatie není předpokladem pro dobrého politika.

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Aha. Takže ano, trvám na tom, že '' psychopatie není předpokladem pro dobrého politika''. Klíčové slovo je tam DOBREHO (myšleno dobrého pro lidi). Na rozdíl od MUDr H. si nemyslím, že existuje skupina psychopatů, kteří jsou vcelku hodní. A neshodnu se s ním, kdo je u něj psychopat (např TGM, Karel IV atd)

Reklama

Přidat komentář