Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

TGM rozhodně psychopatem nebyl. Mnohokrát šel proti všem na vlastní úkor, což psychopati nedělají. Viz. Hilsneriáda. Karel IV. nebyl ale o jeho synovi Václavu IV: by se dalo diskutovat. Psychopatem však prokazatelně byl Jan Lucemburský, viz. jeho chování ke Karlovi, tehdy Václavovi a k manžekám.

Sany11 (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

Tak ted si rozumime.:) Ja to brala obecne. Myslela jsem dobreho politika v tom smyslu jakoze uspesneho. On to netvrdi jenom Honzak, to byl jeden z tech, na ktere jsem narazila. Ja to cetla uz pred casem.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Ale Písničko. To už jsem snad vyvrátil. Poctivce oni potřebují na práci a kryfí svých svinstev.

lalla1 (Po, 23. 5. 2022 - 08:05)

Jasně. Jen upřesňuji, že jsem reagovala na tvůj první koment

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

....krytí..Mám nový počítač a trošku s ním zápasím.

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 06:05)

Sany máš dobré názory. Jsi velice vnímavá a myslí ti to. Jen poznámečka. Psychopat je dobrým politikem je pokud se na to díváš jeho pohledem. Řídí se pravidlem: Dobré je všechno co je mě prospěšné a mám plné právo toho dosáhnout jakýmikoli prostředky. Nemá vůbec žádné svědomí, ani sebereflexi. Přetvářka a lži jsou jeho hlavními zbraněmi. Dělá zlo, i když z něj nemá užitek atd. Bylo by to dlouhé případy a historky. Míval jsem jich kolem sebe houfy a musel s nimi vycházet. Když jsem jim dal najevo, že o nich vím, udělali s velkou radostí cokoli, aby se mne zbavili, přesto, že jsem za ně dělal práci a oni pak měli problémy mne nahradit. Nebyli to jenom mí šéfové, ale i podřízení, "kamarádi"..... Tohle jim nalezlo i do vedení KSČ. Samozřejmě byl jím i Husák. Jeden za všechny. Karel Hofman. Nechal zemřít svojí matku hlady. Pak likvidoval všechny, kteří o tom věděli, nebo mohli vědět. Samozřejmě. Nebyli tam jen tito. Zaštiťovali se normálními by neztratili renomé. Napsal bych otřesný román s názvem "Život mezi psychopaty", ale asi bych celou dobu psaní zvracel.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Psychopat není v žádném případě dobrým politikem, ani člověkem, neboť ten zdánlivý sympaťák jde za svým i přes mrtvoly. Také nemusí být každý, kdo se vyšvihne do vyšších pater psychopatem, ale musí se přizpůsobit, jinak končí a to je případ těch, kteří se na to dali a brzy, od voleb do voleb skončili. Poslechni si Frantu Ringo Čecha. Ten to přesně vystihuje. Ale těch zhnusených je mnohem víc i z ministerských postů.Babička mi říkala, že prachy kazí lidi. Měla pravdu a 300 kčs důchod za komunistů a byla poctivá celý život.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Haha, no teda ty mi dáváš. Tak Franta Ringo Čech ani jiné hvězdy švoubyznysu pro mě argument nejsou. A pro tebe by taky být neměly, protože silně pochybuji, že Ringo ví kdo je psychopat :)) navíc ba znal definici. Hele, vyspi se a dobrou noc. P.S Měla jsem partnera politika. V celkem vysoké funkci. Byl to gauner a blb ale psychopat rozhodně ne.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 23:05)

Ringo nekvalifikuje psychopaty. Na to nemá, ale poměry v politice, které díky nim existují a z toho se dají vydedukovat. S psychopaty mám bohaté zkušenosti, nejen v politice, ale to by bylo dlouhé vyprávění. Dobrou noc.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Omlouvám se, že na příspěvky "mimo mísu" nereaguji. Je to zbytečné. Sany děkuji.

Sany11 (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Zac dekujes?

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Že jsi upřímná, emocionální a empatická.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Host ti děkuje, že ses postavila proti Zeleskému a jsi na straně Putina. Ukrajinci by se měli vzdát své vlasti a dělat otroky Rusům, to je jeho názor.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Nejsem host. Nejsem na straně Putina, jsem na straně míru. Žádná válka není správná, ani spravedlivá. Je to krajní řešení, v tomto případě vyprovokované a živené. Lituji Ukrajińce, předem obětované.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 21:05)

Ale jsi Host. A válku Ukrajinci nevyprovokovali.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Samozřejmě, že jich bylo víc. Tys to nepochopil? Celé NATO v čele s USA i EU se přidala.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Ach bože, no omlouvá tě věk.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 22:05)

Letitá zkušenost a znalost Ruskai Ukrajiny. Žil jsem tam a trpím s nimi. Měl jsem tam hodně přátel.

lalla1 (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

No tak ještě že NATO nezaniklo, tahle situace snad mluví za vše.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Pan očividně nechce pochopit, že bez NATO v zádech, bychom byli velmi jednoduchý cíl. A to snad normální člověk nechce.

Reklama

Přidat komentář