Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Boženka (Po, 11. 4. 2022 - 10:04)

No jasně, že i starší to chtějí, jenom kdyby se tak našel výkonný mládenec, nemusi ho mít ani moc dlouhýho, spíš tlustýho a tvrdýho a aby dlouho vydržel ve jezdit jsem pěkně celá macatá

Tomas (Po, 11. 4. 2022 - 09:04)

NO JEJE.TO VÍTE ŽE MAJÍ RÁDY SEX.JE TO STEJNÉ JAKO U MLADÝCH KLUKŮ.VYHODOU JE ŽE JSOUU ZKUŠENÉ A VĚTŠINOU NEHROZÍ OTĚHOTNĚNÍ.NEVYHODOU JE ZE JSOUU VĚTŠINOU ZADANÉ A TAK HROZÍ KONFRONTACE S JEJÍMA MANZELAMA.A BACHA NA TO ABY SE DO MLADYHO CHLAPA NEZAMILOVALA,TEDA POKUD TAM KROM SEXU NEJSOU DALŠÍ VYHODY

Pavkol (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

mám kolegyni o 9 let starší. je bohužel zadaná ale ještě v době kdy jsem to nevěděl měla jednu kratší triko tak jsem jí obejmul okolo zad která hřála jako kamínka. Když zjistila že se mi to líbí tak od té doby se mi nastavuje zády ke mě abych jí po těch holých zádech pohladil. Samozřejmě zůstává oblečená ale vzpaží a pak jí ty holá záda vylezou. Jednou v létě měla něco s ramínkama a to mi dokonce dovolila sáhnout si na ňadro a dráždit bradavku když u toho nikdo nebyl. kdyby nebyla zadaná klidně bych jí chtěl mě vůbec nevadí že je o 9 let starší (já 47 ona 56) ale ona by asi nechtěla mladšího.

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

To je ta chuděra co ji fízluješ když jde na hajzl ? To musí být hodně zoufalá když na sebe nechá sáhnout od takový zrůdy jako ty.

Pavel (Čt, 10. 2. 2022 - 16:02)

Mám v souseství známou, které je dávno přes 60. Už pár let jí chodím masírovat několikrát týdně kundu. Potřebuje to denně. Jejímu manželovi už nestojí a mě taky ne. Zkrátím vyprávění o tom, jak jsme se seznámili a dostali se postupně dostali k této činnosti. Baví nás to všechny tři. Má nádherného poštěváka a má nejraději, když se věnujeme jenom jemu. Po chvíli dráždění vypadá jako miniaturní žalud, který vyleze tak, že mu jsou vidět okraje a uzdička. Dá se honit dvěma prsty přes kapucku nebo i přímo. Podle vzdechů a stahů můžeme napočítat za půl hodiny klidně 6-8 orgasmů, než má dost.

Raubíř (St, 9. 2. 2022 - 23:02)

Kéž by starší ženy se nebály a šly by do toho krásného šukaní,je to s nima užasný, 60-80.

hynek (Ne, 6. 2. 2022 - 08:02)

To víš že jsem to do ní naslimpal taky mi to dovolila to bylo tak i tak ale někdy chtěla to naslimpat na nás pak mi ho ještě pohonila a penisem jezdila v semeně a roztírala po sobě jako masku až jsem čuměl jak ji to baví . A při pohledu na ní se mi zase postavil a jelo se dál . Krásný pobyt v lázních.

Karel (Pá, 4. 2. 2022 - 07:02)

Jsi postarší žena třeba i v důchdu a měla bys chuť si eště užít. Jsem 45 letí z Prahy. Rád se stebou pomiluji, nebo mě ho můžeš jen vyhonit, nebo vykouřit. Já tě moc rád vyprstim a vylížu. Jestly máš chuť napiš. E-mail [email protected] tel: 728690204

Hynek (Čt, 3. 2. 2022 - 08:02)

V lázních jsem poznal ženu 58 let mi je 61 a přes sobotu i neděli kdy nebyly procedury tak jsme spolu prosouložili oba dny . Začínalo to vždy ve sprše tam jsme se oba naladili při vzájemném mytí pohlaví toho druhého a někdy už to bylo i ve sprše ,lízaní , honění a přešli jsme na sex . Po sprchování když nebyl sex tak jsme přešli na klasickou 69 na posteli a pak už to šlo ,klasická poloha ale nejraději měla ona ráda na koníčka , to si zasunula můj sedumnácti centimetrový penis až po koule a jezdila na mě jak za mlada. Byl jsem přímo udiven jak ji mazala vagína někdy toho bylo tolik že mi vyklouzával penis ven z pochvy a toho mazu jsme měli pod sebou na ručníku pořádné kolo ještě že jsme měli pod sebou podložku. Ale i můj těšitel se nenechal zahanbit , taky se dokázal krásně udělat sice nebyly to daleké střiky jak za mlada, jen tak vyplivnul mi nebo ji na břicho jak mi ho honila podle jaká byla poloha. Tak že i v šedesátce se dá souložit naplno.

Rob (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

Ahoj Hynku. Můžu s tebou jen souhlasit.Mel jsem mladší přítelkyni ale ta měla pořád ženské problémy a milování s ní byla nuda i když jsem používal různé hračky a přípravky pro ni tak i po sebe.Jednou když jsem se vracel od její kamarádky tak jsem natrefil na bývalou milenku mého kámoše, která s kolegyněmi čekala na svého starého ady ji odvez domů. Naštěstí než přijel tak jsme si vyměnili telefonní čísla a chvíli pokecali. A já v tu chvíli věděl že tu ženskou musím mít. Mě sice bylo 39 a jí 52 a její starej se o ni hezky staral takže vypadala o 10let mladší.Trvalo mi 3mesice než se mi ji podařilo přesvědčit a poblouznit a to přesto že rozumově byla jednodušší o 30 let. Když její starej byl v práci pozval jsem ji na věci do hotelu kde jsem zamluvila pokoj.Vsechno šlo z mé strany parádně.Najedli jsme se a šli na pokoj.Tm jsem ji chytil a začal vášnivě líbat a hladit její intimní partie.Odstrcila mě že prý nejdřív se musí osprchovat.Jak řekla tak udělala.Mezi tím ji začal zvonit mobil.Volal jí starej a tak jsem ho utlumil ,rychle se svlékl a honem jsem vyklouzl za ní do sprchy.Byla překvapená a já take protože v oblečení vypadal pěknější.Stydela se asi za své tělo.Musel jsem se trochu přemoci a přemluvit aby se postarala o mého hada.Na štěstí,to uměla velice dobře.Kdyz jsme vylezli že sprchace tak jsem si nechal nasadit od ní erekcni kroužek a lehl na postýlku Nasedla na koníčka a začala prorážet jako zběsilá.Ja ji začal hníst její prsa a bradavky a ona začala být čím dál víc vzrušenejsi,ale já byl rychlejší.Semeno jsem jí stříkal bez strach z otěhotnění do její dírky.Pozoroval jsem na ní že je sklamana.A tak jsem přistoupil na plán B.Vytahl jsem svůj odlitek penisu.l a musel jsem jí deset minut přelévat než makovec svolila a dovolila mi ho do ní zasunout Celkem jsem se bavil protože krom toho jsem ji donutil aby mi mně hho kouřila.Mnela sametový jazýček.Byla to paráda.Jednou rukou jsem do ní vyrážel svůj odlitek penisu, druhá ruka si hrála s jejíma kozama. Hnětl jsem je, drtil a tahal za bradavky a druhou ji vyrážel svůj odlitek penisu do její přední diry.Po několika minutách jsem přírazy začal zrychlovat čím dál tím rychleji a hlouběji.V obličeji začala měnit barvu. Tvářícka byla rudá jako indiánka. Přesto to trvalo asi patnáct minut než se z její pusinky naplněný mým údem začaly pro muže nesrozumitelné ale velice příjemné zvuky.Nadherne stenala a já věděl že konečně dosáhla orgazmu.Z dírky ji začal vytékat nektarova tekutina.Po dosažení jejího orgazmu bylo na ní vidět že by chtěla mýho ptáka přestat kouřit.To jsem ovšem nemohl dovolit.Ruka držící didlo ji zasunulo do pochvy je jak to šlo hluboko.Pustil jsem ho a volnou rukou uchopil ze zadu její černé vlasy.Nedovolil jsem jí aby ze svý pusinky vysunula mojiho ptáka bez toho aby do ní nevystřík mé semeno.Po dalších minutách jejího a hlavně mého snažení kdy ho měla v puse až po koule a kdyby měla mandle tak bych jí je asi žaludem propich to konečně na mě přišlo. Část semene jsem jí striknul rovnou do krku a ten zbytek ji po vytažení z pusy výstřik jak na její tkaničku tak i do vlasů.Uvolnil jsem jí a ona chvatně zamířila do koupelny znova se osprchovat .Šel jsem za ní a viděl jak ze sebe se snažila smýt nejen mé semeno ale i tu špínu zrady svého manžela. Když se osprchovat a umyla odvezla mě domů a pak odjela také ke své rodině.Jeste téhož večera mi napsala že je to divné a že ten její starej něco tuší Nevěřil jsem tomu a snažil jsem jí uklidnit.Potom jsme si psali celý týden s já se těšil na další sobotu Pak mi přišla od ní zpráva že starej o nás dvou ví vše a ona nechce přijít o rodinu Změnila si číslo a když u mé přítelkyně zazvonil její starej byl to šok.Dvojnasobny šok.Za prvé věděl kdo jsem a zadruhé mi přítelkyně zabalila kufry a já od té doby bydlím znovu na ubytovně a přemýšlím jestli to stálo za to pomilovat jednu starou vdanou babu o teplo domova Ale víte co? Stálo.Tech nespokojených žen je tady plno a ona se vždy jedna najdete která se o mě postará.

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

Grafomanský honimír.Nic horšího snad nemůže být.

Návštěvník (Pá, 4. 2. 2022 - 07:02)

Hynku,v58 mi letech by žena měla být po přechodu,tak bys ji mohl píču klidně naplnit.

jindra (Ne, 26. 12. 2021 - 23:12)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Jana (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

JIndro, i starší ženy mají rádi sex. Jsou na tom lépe než muži, že se nemusí spoléhat, zda se jim postaví a nemusí užívat nějaké Viagry.

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 14:02)

Jano,ještě jednu výhodu ženy mají.Vydrží souložit víckrát za sebou.Kdežto muž si vystříká čůráka a většinou má tak hodinu pauzu,než může znovu.Existujou i vyjímky.

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 21:02)

Výjimky jsou u obého pohlaví. Jsou muži, kteří dokáží souložit nepřetržitě, bez ohledu na výrony semene a jsou ženy, které odmítají po prvním orgasmu další styk.

Mrdák (Út, 8. 2. 2022 - 22:02)

Mně stačí jenom několikaminutová přestávka a můžu mrdat dál

Adam (St, 9. 2. 2022 - 19:02)

No jo, ale co v 50?

Adam (Út, 8. 2. 2022 - 21:02)

Většina mužů může pouze jednou. A potom je pauza několik nebo víc hodin.

Gi (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Je to tak. Mnohé mne, jako mlaďase, o tom přesvědčily.

Reklama

Přidat komentář