Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

KRÁVO ČERNOCHOVÁ JSI NAPROSTO NEMRAVNÁ, PŘESTAŇ JIŽ EXHIBOVAT V MÉDIÍCH A JDI SE LÉČIT DO BOHNIC!

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Nebyla to Bohdalová, kdo může za všechno a krade nám tady chlebíčky.., byli to vojáci...Kapitalismus naráží na vrozenou bezpáteřnost a zlodějské geny zastoupené v každé populaci českou nevyjímaje. Představa , že zvolit systém soukromého všeho ochrání před kradením je stejně jalová, jako zvolit si pytláka hajným.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Okamura je tak trapnej, že v trapnosti kapitalismu občas svými výroky udeří na samou hráz kapitalismu mezi řití a ing "!"

Bořek (So, 21. 5. 2022 - 18:05)

On je Okamura snad nějaký představitel kapitalismu,či co?Ty tvoje často zcela zmatené příspěvky tedy moc smyslu nedávají,přitom jsi jich zde vyplivl už požehnaně.

Okamura (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

"Ve svitavské nemocnici dostávali za přesčasy ostudných 1,6 Kč na hodinu." NENÍ TO PRAVDA dostávali za přesčasy výši 8,3 Kč na hodinu.. :-))))

Ing "\I/" (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Okamuru volí kulový spodek!

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Močení na veřejnosti skvělý artikl pro noviny, kteří potřebují popsat ty internetové nástěnky. Toby mne zajímalo kdo tohle dělá, jestli to je nějaký močenífilní uchyl, nebo mladý onanista homosexuál se slabostí pro ptáky slavných osobností, který je pronásleduje a těší ho,když někoho vyfotí inflagranti při močení a rozmázne ho na internetu?! A co náborový inserát?! Přijmeme novináře s vlastní motorkouna obtěžování slavných osobností kolem zavíracích dob barů, kdy je bude nahánět s fotoaparátem při močení kolem dvanácté až druhé raní...Náborový příspěvek, první dva pinďoury extra bonus...

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

"Pochybnosti neřeší" Palas "Mám to na háku, nebudu se vyjadřovat." TAKHLE SKONČÍ I TY DOTACE UKRAJINĚ. BUĎTE BEZ OBAV!

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

"Vínečko, noviny, pohoda… Multimilionář z Krnova Jaroslav Palas (61) si užívá. A o tom, jak financoval svůj penzion a proč hlasoval pro obří eurodotaci pro nedaleký luxusní sporthotel, mluvit nechce."„Já s vámi mluvit nebudu,“ prohlásil exministr hned na začátku setkání s reportéry Blesku. Ti na severu Moravy pátrali po okolnostech, za jakých devět členů výboru Regionální rady Moravskoslezsko v čele právě s exhejtmanem poslalo v červnu 2012 eurodotaci ve výši 19, 4 milionu korun občanskému sdružení Lyžařské běžecké tratě Suchá Rudná."Právě to totiž teď stojí za výstavbou Sportovně relaxačního centra se squashem a lezeckou stěnou u Palasova penzionu v Ludvíkově na Bruntálsku a do budoucna díky jeho službám podle expertů zvýší i jeho cenu.
------------------------------------------------
To je gól, to je argumentace naprosto bezchybná a dech vyrážející egoistická konstrukce. Tak oni dostali na běžecké sdružení a postavili hotel, ale ten hotel nejvíce zlepšíl ten běžecký areál pro který to dělali...

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Pan Dědek je jistě fajn, ale nejsme naštěstí oligarchistický stát, kde by šlechta(finanční, elitokratická, rodová,..) mohla sama iniciovat typ války, vstupy do války, dary armádě evidentně ano, ale i to dost kulhá, už ona abolice trestnosti jít bojovat na Ukrajinu je obcházení de facto zákona...Pan Dědek vypl své podnikání v Rusku, a to ho ctí..., ale u toho mělo zůstat, výběr jaksi palmare nebo já nevím čeho na zbraně na Ukrajinu a pomáhání státu s dotacemi od FEDU a jeho rotaček, je jasné vyhazování peněz důchodcům a naivům..

Ing "\I/" (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Mám dojem, že nejste zcela v souladu s kapitalistickým zřízením a jeho světanázorem!

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Zeman je větší pravičák než všichni tihle pravicové straky dohromady, dává šanci všem, naprosto nevybírá nějaké poctivé sociální demokraty. Jeho blbý přístup k vnitrostranické personální politice, náboru na osobním oddělení do strany a tenhleten profesní vzestup bezcharakterních politiků už za Zemana naprosto kulhal. Co potom tento podnikatel Palas z ČSSD...Exhejtman Palas: Mám to na háku! Do sporthotelu u svého penzionu poslal eurodotaci 20 milionů!

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

Poslouchal jsem i pana Dědka na idnes. Zajímavý člověk, ale jeho projekt s darováním peněz americké pardon Ukrajinské armádě se mi zdá tristní, pokud navíc Ukrajina prohraje, tak vzít vnučce z dědictví nebo synovi z kapesného a vrazit to cizímu východnímu státu, kde to skončí stejně jinde u nějakého ruského nebo ukrajinského defraudanta, se mi zdá dost katastrofické.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

ODS se intensivně stará o privatisaci zdravotnictví do rukou sobě spřátelených a co hůře zahraničních investorů. Tudíž může se opravdu stát, že České zdravotnictví bude dojnou kravou pro americké investory a bude tak odstupňované, že chudý člověk dostane od pojišťovny berle, bohatý implantát všech kloubů co má v těle jen aby mohl dělat adrenalinové sporty v sedumdesáti s vnoučata připomínající milenky z kosmických materiálů.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

No, tak stačilo, diskuse se začíná normalisovat...

Jahoda - Shabbatot (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

Škoda, že nebylo po panu Strakově násoru, stát by zabil část důchodců, protože by přednostně očkoval vysoce platově ohodnocené padesátníky a tím by ušetřil bezectné staré nepotřebné prdele.

ShabbaTot-Jahoda (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

mluv hlavně za sebe sdfg a věz,že co se týče prdele ,tak tam je hlavně tvoje nepotřebná strana ČSSD.Nikdo ji již nechce a tak to i zůstane.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

Ale to je agismus Shabatote :-)..!

Cynik - realista (So, 21. 5. 2022 - 05:05)

„Ačkoli někteří uprchlíci v Česku nezůstávají a odjedou, stát za ně bude platit veřejné pojištění celý rok. Sněmovnímu zdravotnímu výboru to ve středu řekl šéf státní kasy Zbyněk Stanjura (ODS), který se výboru účastnil vůbec poprvé. -----
„Je to horší zpráva pro státní rozpočet, ale dobrá pro systém zdravotního pojištění,“ podotkl. „Pracujeme s počtem udělených víz. Také může někdo na pár měsíců odejít do Polska a pak se vrátit a systém by se tím rozkolísal,“ dodal s tím, že data o pohybu běženců nejsou online. -----
Zdůraznil, že náklady s tím spojené letos neohrozí rozsah a kvalitu zdravotní péče pro české občany. Podle odhadů pošle stát za 250 tisíc uprchlíků pojišťovnám asi 4,5 miliardy korun. Pojištění bude stát platit všem, kteří získali vízum, po dobu 12 měsíců, a to i ve chvíli, kdy Česko opustí, pokud se před odjezdem neodhlásí.“ (https://www.novinky.cz/domaci/clanek/stat-hradi-bezencum-pojisteni-rok-i-kdyz-odjedou-40397543#source=hp&seq_no=8&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz) ----------

Jak to tedy vlastně je? Uprchlíci před válkou, nebo zahraniční turisté na Českem placené dovolené, s Českem placeným zdravotním pojištěním i v případě, že odjedou, nebo se dokonce vrátí na území Ukrajiny, z níž kvůli válčení prchli? Co je zase tohle, kurvafix? Proč vízum, udělované na 12 měsíců kvůli válce, okamžitě nepozbývá platnosti, jakmile se uprchlíci vysáknou do své domoviny? Jistě, v bordelu a chaosu s evidencí uprchlíků a informovaností o jejich pobytu (a ničím jiným, než bordelem a chaosem činnost pětislepené vlády národní zkázy není), lze jen stěží provádět pečlivou evidenci… ----- Migrační vlnu jsme zvládli nejlépe v Evropě. Ostatní by se mohli učit, říká Fiala v článku na https://cnn.iprima.cz/migracni-vlnu-jsme-zvladli-nejlepe-v-evrope-ostatni-by-se-mohli-ucit-rika-fiala-108511, který též uvádí:
„Česko dostane na pomoc uprchlíkům z fondů Evropské unie 27,4 milionu eur (téměř 680 milionů korun). Celková částka, kterou komise nyní z fondů pro vnitřní záležitosti uvolní, je 248 milionů eur. Peníze mají sloužit především na jídlo, dopravu a ubytování lidí prchajících před ruskou invazí. Fiala označil finanční podporu od EU za vstřícný krok.“ ---------- No jasně, kurvafix… Náklady jsou odhadovány jen pro letošek na sumu, přesahující padesát miliard korun, a REU milistivě přistrčí necelé třičtvrtě miliardy korun, navíc z peněz, které si EU půjčila, a evropští daňoví poplatnící, včetně našich, budou muset dluhy splácet… ---------
Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet… předchozí premiér Babiš blábolil o tom, kterak jsme nejlepší v boji s covidem, komický, ručičkami mávající vysílač signálů nás zase staví do pozice nejlepších ve zvládání migrační krize…

ShabbaTot-Jahoda (So, 21. 5. 2022 - 06:05)

mě statisíce Ukrajinců v ČR nevadí,právě že naopak!To bude ta správná voličská základna KDU-ČSL která nikdy nebude volit ANO,KSČM a hlavně SPD....nu....asi před 5 rok jsem zde předpověděl po návštěvě fatimského Koclířova a zasvěcení Českých zemí Panně Marii neposkvrněné,že bolševik má maximálně 5 let.To se již splnilo a nyní další moje výborná analyza:Ukrajinská voličská základna zajistí směrování ČR na západ,do NATO,EU,Bruselu a USA!Jseš rád Cyniku?Nemáš dnes blbé ráno a hnusný den?Já ne!!

Reklama

Přidat komentář