Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Mirek (Čt, 19. 5. 2022 - 18:05)

Zkus znovu naroubovat. To je jediná šance jak ji oživit, pokud nechytla nějakou vnitřní plíseň nebo houbu

Martina 2 (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Miro díky za radu.

Zdena (Čt, 19. 5. 2022 - 18:05)

Kdysi psal Libor jak se těžko loučil se stromem, Karlem. A potom z jeho částí udělal posezení a tak mu slouží dál

Miro (Čt, 19. 5. 2022 - 18:05)

To mi uniklo, to muselo být asi už dlouho zpátky, ale dobrý tip

Martina 2 (Čt, 19. 5. 2022 - 17:05)

Té třešni je 50 let. Byla tátou naroubovaná, že půlka byla ranná černá, druhá půlka světlá chrupka. Minulou zimu se v půlce, v rozvětvení, udělala díra asi 10 cm a hned začala schnout- ta půlka světlé chrupky. Ta uschla. Odstranili jsme tu obrovskou půlku a třešeň vypadala pořád krásně a zdravě. Vše jsme ošetřili, letos krásně kvetla, ale teď je špatná. Teď nám dendrolog řekl, že pravděpodobně hnije kmen zevnitř. Takže počkáme jestli bude ještě úroda. A potom jí poděkujeme a rozloučíme se :'-(.
Je mi z toho smutno, ale to je život.
Díky, že mě chápete. Přeju hezký večer.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 00:05)

Libor to vyřeší, vidíš, že ho tam pořád ty kravky montujou.

Věra (Čt, 19. 5. 2022 - 17:05)

Ok. Třeba se ještě vzpamatuje

nadšený (Čt, 19. 5. 2022 - 15:05)

V každém úhlu vidět krásný lesk..... farebný svět plný různých vůní a vjemů.....ze všeho vybrat radosti a překvapení nádhery.....na něj se stále těšit a zářit..... očekávání a vzplanutí ukončující každou bolest....je systém dějů řešící každou bolest a beznaděj.... učit se přijímat, jen tolik a nemusíš nic.... žádná lež, jen přijmout a žít!

Martina 2 (Čt, 19. 5. 2022 - 15:05)

Dřevěnej, proč měníš nick?

☮✌ dřevěnej (Čt, 19. 5. 2022 - 16:05)

Abych byl "in". Říká se, že je to tady běžná praxe.

Markéta (Čt, 19. 5. 2022 - 14:05)

Libore kdybys se náhodou objevil, jak to bude s bouřkama? Zase mají být dost silné. Myslíš, že to bude? Asi se máš dobře, je tam sluničko? U nás krásně

Libor (Čt, 19. 5. 2022 - 14:05)

Jdu ještě jednou

Libor (Čt, 19. 5. 2022 - 14:05)

Jsem v pohodě. Nemusíte mít o mne strach. Jsem v práci a před chvílí jsem se byl vysrat.

Libor (Čt, 19. 5. 2022 - 14:05)

Já jsem tady.

Návštěvník (Čt, 19. 5. 2022 - 12:05)

Nebo je Libor na chalupě a jen fejkuje

Martina 2 (Čt, 19. 5. 2022 - 13:05)

Vzpamatujte se, není to jedno, kde Libor je? Až se BUDE chtít ozvat, tak se ozve. Vlezu sem a tady je to čím dál horší. Nechte ho žít.
Lallo, zdravím tě :-). Tady by bylo materiálu pro psychology a psychiatry, co? Měj se krásně, počasí je perfektní. Jen mi schne třešeň, i přes zalívání, tak jsem z toho přešlá. Po mám tátovi....

No, (Čt, 19. 5. 2022 - 14:05)

souhlasím. Velmi specifická množina osob, co se zajímají o Libora víc než je zdrávo

Martina 2 (Čt, 19. 5. 2022 - 15:05)

No, máš pravdu. Jsou divný. sledovat kameru v domněnce, že uvidím Libora (bude s ženou, milenkou - promiň Libore-, sám, s kámošem, ....) je pro mě úchylný.
Ještě opravím a rozšířím svůj příspěvek: Vzpamatujte se, není to jedno, kde Libor je? Až se bude CHTÍT ozvat, tak se ozve. Vlezu sem a tady je to čím dál horší. Nechte ho žít. Lallo, zdravím tě :-). Tady by bylo materiálu pro psychology a psychiatry, co? Měj se krásně, počasí je perfektní. Jen mi schne třešeň, i přes zalévání, tak jsem z toho přešlá. Mám ji po tátovi.... :-(((

lalla1 (Čt, 19. 5. 2022 - 18:05)

Já vím, je to smutný, těžký a smutný. Já to takhle prožívám pořád, když mi odcházejí kytky, který sázela máma nebo stromy, který sázel táta. Vždycky si říkám, jsou jako lidé, jeden odejde, druhý se narodí...Ty staré odcházející stromy řeším tak, že k nim zasadím nějakou popínavku třeba pnoucí hortenzii nebo plamének na ty menší. Letos v zimě se mi zrovna taková stará obrostlá jabloň vyvrátila, psala jsem to tady... A ta hortenzie na ní žije a roste dál...navíc když tady byl posledně Libor, tak mi z ní vyvnímal pozitivní energii...nebo vyčaroval? :)) Já stromy miluju a pořád sázím nové...

Martina 2 (Pá, 20. 5. 2022 - 12:05)

Lallo, teď jsem objevila vzkaz, až budu na PC mrknu....
Jj, je to jak píšeš, taky prožívám, když mi odchází stromy, co sázel táta, kytky po babičce. Máma mi pravidelně dává své namnožené kytky, kdyby se s jejími něco stalo, tak aby žily dál. Teď prý jsou v módě tchyniny jazyky, tak množím pro děti a kamarády. Jsem netušila, že mi půjdou doma v chladnější chodbě tak hezky a že půjdou tak na dračku :-).
Jestli mi ta třešeň odejde, musíme ji odstranit, máme tady malou zahradu. Ale dám na radu Mira a budeme roubovat. I chci vzít rouby na chalupu, tam zahradu teprve zakládám, však víš....
Z té půlky, co odešla minulý rok, mám od kamaráda krásný police pod pergolu na převislé jahody, keříčková rajčata, atp. Dají se dávat na sebe a vypadá to hezky.
Děkuju všem za rady, zatím ahoj, práce volá.

Reklama

Přidat komentář