Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Ale nech toho. Nebyla to žádná močící linie. Moc dobře víš, proč jsi to psal. A Lalla se ho nezastávala, dělala mu terapie, tak co asi měla tady psát. Pravdu?

Luci (Ne, 15. 5. 2022 - 06:05)

Svojtka &col. vydal knihu Co to tam mám. A na tom byste si, vy kritici, smlsli. To je o dětech a intimních aktivitách a dopodrobna. Tady skandalizujete a ocerňujete normálního člověka,co psal o močení, na vlákně k tomu určeném. Libor by měl naslouchat těm, co ho neskandalizují. Lalla několikrát napsala, že už ji tím lezete na nervy a je to zcela normální, zdravý člověk. Libore, piš sem vše, co potřebuješ sdělit. Mne tim nijak nepobuřuješ, rozumím ti. Tvým kritikům příliš ne

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 07:05)

Knihu máme doma a je to hezky udělané i pro děti. Chápu, že jsou konzervy, kteří to nepřijmou, ale nikoho za to vydání nezavřeli. Z toho usoudíte, na čí jsem straně v téhle diskuzi

Markéta (Ne, 15. 5. 2022 - 06:05)

Tu knihu neznám, ale seženu si jí. Mně Libor taky nijak nepobuřuje, když napíše jestli má radost nebo nemá. Co je na tom? Dřevěnej píše podobně, Radka taky, Miro a další

R. (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

Tak koukám, že je nás víc, co vidíme realitu. Lalla píše jasně, a někdy dost tvrdě, ale samozřejmě nemůže tady napsat, co si fakt myslí.

R. (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Jako promiň, ale jsi na Doktorce, takže v úchyláckým ráji. Stačilo mi pár stránek a bylo to o močení dívek. A vytáhli jste jeho příběh vy, ne já. Se forem zklidni.

R. (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Když už se to tady uklidnilo a nikdo netrolí, musí Vlasta napsat smutný blábol, aby se na něj nááahodou nezapomnělo. On není vůbec v pořádku, je nemocný. A ty, které tady 3x zdůrazní, že tady psal dva roky příběh, se pak budou rozčilovat, až tu trolové vytáhnou močící děcko. A Lalla může psát co chce, ta je chytrá, její identitu nikdo nezná. Možná ten, kdo si s ní píše na mailu, ale nikde jsem neviděl, že by její jméno a práci někdo proflákl. Od Vlasty je divný když sem píše ty soukromé věci. To patří na mail, ne sem.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Je to jak píšeš. Potřebuje zaujmout. V soukromí to nemá tak to píše sem. Má silné ego a chce aby se o něm mluvilo, proto sem napsal i údaje o sobě. Je v podstatě fakt k politování.

R. (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

Máš pravdu. Asi jsem se kdysi ptal, ale asi mi vypadlo, jestli jsem dostal odpověď. Proč ho Lalla nenasměruje k psychologovi? On vůbec není v pořádku. To jak vyzradil své jméno, jak píše kam se pohne, to všechno je špatně.

2 (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

On chodil k nějaké ženské, která byla z nějaké ženské s nějakým kurzem a ta ho měla nějak odblokovat nebo co. A Lala psala, že si dala termín do konce roku, aby ho ona sama vytáhla z nejhoršího a to se podařilo. Tohle už asi jde mimo ní.

R. (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

Jestli si pamatuju, tak Lalle se ta rádobypsycholžka nelíbila. Že si dala termín do konce roku je v pořádku už kvůli jejímu soukromí, má taky svůj život. A navíc mi Libor připadá dost otravný, tak mu dělat ze soucitu tak dlouho zdarma terapeuta, to by mi vadilo. Ale psal jsem to, že si myslím, že v nějakém kontaktu pořád jsou a když si dnešek Lalla přečte, tak asi vidí, že není v pořádku. Měl by chodit na pravidelné terapie k vystudovanému psychologovi. Lalla na něj má vliv, tak by toho měla využít. Několikrát psala, že je velmi citlivý, tak by mu profesionální pomoc mohla prospět.

2 (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

To vidíme každý, že potřebuje soustavnou pomoc. Jinak Lala je vystudovaný psycholog, jen není psychoterapeut, ale proč to pořád házet na ni, aby za něj rozhodovala. Můj názor? Tenhle stav mu naprosto vyhovuje.

Radka (Ne, 15. 5. 2022 - 09:05)

Libor nepotřebuje žádnou soustavou pomoc. Je naprosto normální, jen trochu cíťa. A tak jsme pro něj tak trochu kamarádi na lince

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 11:05)

co to znamená cíťa podle tebe?

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 09:05)

Spíš to přeháníte.

Radka (Ne, 15. 5. 2022 - 10:05)

Jestli to tak cítím, budu ráda přehánět

R. (Ne, 15. 5. 2022 - 00:05)

Po tom co dnes napsal je i toto možné.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 23:05)

Jo, to potvrzuju

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Potřeboval jsem se s ní spojit a něco probrat, napsal jsem jí dvakrát, vždy odpověděla ale kdo je nevím, ani jméno na sociálních sítích

Luci (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

Jistě to nedělá zištně, No,máš dobrý postřeh

Reklama

Přidat komentář