Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Povolení nebo nepovolení náboženství není na pořadu dne...Je to blbost, to co se zakazuje láká nejvíce...

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Přeju pěkný den, do diskuse o psychopatech a křesťanství se ale nepřidám. Jako agnostik mi moc nevadí žádné náboženství ať už vážně míněné nebo jen duchovně míněné jako je třeba Budhismus. Na třeba karmu ovšem nevěřím, ne doslova, ovšem nechci se dopouštět hříchů, protože ono to pracuje ve vědomí a mám své zásady tak jak jsem byl vychovaná, vlastně podle desatera, takže jsem vlastně křesťan i když agnostik. Podle mne to má takhle řada muslimů, a jediné co je na nich muslimské je jejich etnikum a rodina a způsob života, ale jsou taky agnostici. To je vcelku v pořádku a v Republikánském zřízení , kterým je Francie nebo Česká republika není vůbec problém mít více náboženství, protože se všichni sejdou na tom, že jsou republikáni v rámci ČR.Přeji pěkný zbytek slunečného dne

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 22:05)

Co jsi zač, zkušený bezejmený?

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Islám je v Česku povolen, i když odporuje naší ústavě. A nikoho to nezajímá:
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Herman-SPO-Politicky-Islam-a-pravo-Saria-odporuji-nasemu-ustavnimu-poradku-a-zakonum-518055
---------------------------------------------------- Křesťanství je u nás povoleno, i když (praktikované funamentalisticky) staví boha nad zákon. (A starý zákon se také zmiňuje o otrokářství.) --------------------------------------- Jinak řečeno - nelze sloužit dvěma pánům - Jehovovi i státu. (Na druhé straně v civilizaci, která dovoluje dvojí občanství, je už možné všechno.)

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Přesně ve smyslu povinných chmelových či bramborových brigád z dob minulých chce teď na pole poslat univerzitní studenty komunista Zdeněk Ondráček. Sám už má dostudováno, byť jej Univerzita Palackého oficiálně vyzvala, aby se vzdal svého vysokoškolského titulu, neboť se nade vší pochybnost prokázalo, že jeho práce je plagiát z jiných, dříve publikovaných prací. Ty sice opomněl citoval, ale neopomněl opsat. -------------------------
Důvodem jeho návrhu je hrozící nedostatek pracovitých rukou v zemědělství. Část zahraničních dělníků totiž kvůli uzavření hranic uvízla mimo Českou republiku a stále není jisté, jak se celá situace nakonec vyřeší. -------------------------------------
Viz https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/povaleci-z-kavaren-do-poli-a-tovaren

nona (Po, 9. 5. 2022 - 16:05)

A ještě jedna věc k psychopatii. Lidé se nějak domnívají, že psychopatie je jakousi výsadou inteligentních, dravých politických gaunerů. No není tomu tak. Psychopatem může být i člověk s IQ80

nona (Po, 9. 5. 2022 - 16:05)

Ještě k psychopatii. Nemá smyl zde uvádět všech tuším dvacet kriterií, která musí osoba spl%novat, aby mohla být vyhodnocena jako psychopat. Proč ale není psychopatie diagnoza? Je tomu zjednodušeně proto, že psychická nemoc je psychickou nemocí proto, že pacientovi nebo klientovi nějakým způsobem poškozuje život prostě snižuje kvalitu jeho života. Někdy extremně, někdy jen nepříjemně, dle závažnosti poruchy. A u psychopatie to neplatí. Psychopaté žádnou sníženou kvalitu života nepociťují, většinou naopak

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Já si s počtem kritérií, které musí psychopat splnit, starosti nedělám. Vždyť to ani nemá logiku. Jednak každý psychopat má jiný mix, jednak stačí, když má extrémně silný jeden znak, a je to také psychouš jak vyšitý. Např. když někdo postrádá svědomí a vůbec tedy nechápe, že lidem ubližuje, resp. nedokáže pochopit, že jim dělá příkoří. Mě to tak stačí. -------------------------------------------- Myslím, že tak by to měli brát i psychiatři, např. ti, co dávají razítko na držení zbraně nebo pro práci s výbušninami. Jinak to dopadne jako v případech, kdy magora pustili z ústavu a on pak nožem zabil člověka (jeden v samoobsluze a druhý ve škole).--------------------------------- Pravda, jako na potvoru, i největší psychouši jsou ve vztazích k lidem většinou v pohodě a jen se diví, co si na ně okolí pořád vymýšlí. Musí se na ně opatrně a stále je sledovat, protože když cítí křivdu, může to v nich bublat dlouho, až pak najednou nasednou do náklaďáku a na refýži přejedou osm lidí jako Hepnarová.

nona (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Jasně svědomí. Jenže svědomí zafunguje až po ''činu''. Před tím je třeba empatie a jakési uznávání morálních nebo mravních hodnot, vždy před svým prospěchem

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 16:05)

Rakato praví: "Chceš čípek do zadku?"

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 15:05)

Muži jsou obětí chemie. Sám jsem zažil případ chlapa, které se neprozřetelně přiznal, že jde na mamograf, jak se mu všechny ženy kolem smály. Ale když ti narostou prsa, můžeš do nich dostat rakovinu, i když jsi chlap.

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 15:05)

Já jsem si nikdy nedělal iluze o pitné vodě, už od doby, kdy řeky začaly být zelené od řas, které žily z hnojiv, spláchnutých do vody, a už vůbec poté, co se přešlo na plastové trubky ve stupačkách. ----- Konečně si někdo všiml, že vládu je třeba nakopat do zadku za jejich laxní přístup ke znečišťování. (A to se tam nepíše o průseru s chemikáliemi z antikoncepce v pitné vodě, po kterých mužům rostou prsa.) ------------ https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pesticidy-hnojiva-zemedelci-voda-v-cesku-nku-ministerstvo-zivotniho-prostredi-miliardy.A220420_160229_domaci_lre ----------------- https://www.goro.cz/vliv-estrogenu-na-zdroje-pitne-vody-zdravi-obyvatel-a-ucinne-odstraneni-filtraci/

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 15:05)

Jak se zda, i Husáka lízla psychopatie. Měl pár příznaků. Na druhou stranu nutno říct, že vězení člověka doživotně poznamená, o to je diagnóza těžší. ---------https://www.dotyk.cz/magazin/co-jedl-husak-30000506.html?cx_testId=6&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=1#cxrecs_s

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 10:05)

Tak můžou zůstat agnostici a nemusí se tím zabývat.

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 09:05)

Proč by neexistoval, všechno existuje, tak proč zrovna Bůh, taková důležitá osoba a věc by neměl existovat?!

hříšník (Po, 9. 5. 2022 - 10:05)

Protože některým lidem existence Boha nevyhovuje.

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 00:05)

Jsem se chtěl podívat na film Agent, ale znechutilo mne to, tuhle tématiku a tohle podání nesnáším, cejtím z toho faleš a propagandu a arogatního Sašu Cohena.

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 00:05)

„Památka spravedlivého bude k požehnání, kdežto jméno svévolníků zpráchniví.“ (Př 10,7)

Rakato (Po, 9. 5. 2022 - 00:05)

„Evropané by měli pochopit, že nemohou mít vše – bezpečí, vysokou životní úroveň, vlastní kulturu, a současně milióny imigrantů na své území.“ (světoobčan Ondřej Řiháček)

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 22:05)

Velmi venominous ten Rakato..temný kníže, fakt Voldemort hantýrou dnešních dospělí. Kuš do bradavic, přijde Brumbál!

Reklama

Přidat komentář