Reklama

Výprask vařečkou

Jr (Čt, 14. 7. 2022 - 19:07)

To jak píšete o těch chodidlech tak to je falaka. No a ty chodidla potom brni já si to zkusim nebo na to někoho mám. Já můžu někoho požádat, ale je to spíš na zadek. Třeba pasek, rakoska. No na ty chodidla jsem si dal na zkoušku a ty nohy prostě brni.

Jarmila (Čt, 14. 7. 2022 - 14:07)

Náhodou u nás se to taky osvědčilo. Máme kluka Zbyňka, je mu deset let. Když je to potřeba, tak je bit, dostane na holý zadek. Ale jako takový rychlý, menší trest občas taky dostane na chodidla. Nakluše do kuchyně, klekne si na židli (před tím si tedy svleče ponožky, to zabere pár vteřin) a dostane vařečkou pár na bosý chodidla.

Eliška (St, 13. 7. 2022 - 11:07)

Můj devítiletý syn Matěj si půjčil z mojí peněženky kartu a zaplatil si s ní nějakou hru na internetu. Dokonce to chvíli zapíral, když jsem na to přišla, až když jsem na něj pořádně uhodila, tak se přiznal. Rozhodla jsem, že za tohle musí dostat nějaký speciální trest. Stál se sklopenou hlavou, sjela jsem ho pohledem od hlavy až k patě. A napadlo mě, že potrestám Matěje na nohách. A tak jsem mu řekla, že dostane bos na chodidla. Musel si hned v pokojíku zout pantofle a sundat si i kotníčkové ponožky. Pak se musel jít položit na břicho v obývacím pokoji na sedačku. Já jsem si došla pro vařečku. A pak už jsem se věnovala Matějovým nohám. Chytila jsem ho zespodu jednou rukou za levou bosou nohu, za nárt a trochu jsem mu ji pozvedla, aby chodidlo směřovalo nahoru. A druhou rukou jsem ho začala vařečkou bít na holé chodidlo. Matěj křičel, začal brečet. Nohu trochu krčil, zatínal prsty. Vysázela jsem mu na holou nohu patnáct ran a pak jsem mu ji pustila a chvíli ho nechala. A pak byl stejným způsobem bit i na druhou bosou nohu. Po bití měl chodidla červená, vzlykající pak opatrně odťapkal do pokojíku. A musel už zůstat bos.

Petra (St, 13. 7. 2022 - 13:07)

auu!! Proč přes nohy?? Moje mamka na mě používala rákosku, před výpraskem na zadek jsem vždy dostala přes dlaně, abych je při výprasku nestrkala na zadek.

Janina (St, 13. 7. 2022 - 13:07)

My občas takhle doma taky potrestáme naše kluky. Když hodně lítají a dupou a nechtějí s tím přestat. To se pak taky musí zout a pořádně jim vysázíme na ty jejich bosý nohy.

PEtra (Čt, 14. 7. 2022 - 09:07)

proč nohy, proč ne prdel, když už ? :D

Jitka (Čt, 14. 7. 2022 - 09:07)

Přesně chytnout stáhnout mu trenky a seřezat mu prdel pořádně tak že se i počurají . Ale nohy ? To je zvrácené

Petra (Čt, 14. 7. 2022 - 10:07)

přesně tak, přes nohy je to fakt blbost!!!

David (Čt, 14. 7. 2022 - 10:07)

Výprask přes chodidla to už jako z jiného století. Ale počůrat se v dospívání před mámou, zvlášť pokud je u toho bratr nebo sestra je hodně ponižující. Vím o čem píšu.

Jitka (Čt, 14. 7. 2022 - 16:07)

Počůral jsi se při vyprasku ? Přes koleno ?

David (Čt, 14. 7. 2022 - 17:07)

Nebylo to při výprasku. Vracel jsem se domů po dlouhé cestě autobusem ve kterém nebyl záchod. Chtělo se mi hrozně čůrat. Vydržel jsem to celou cestu až domů. Bohužel máma nechávala občas zevnitř klíče v zámku. Takže jsem nemohl odemknout. V zoufalství jsem zvonil a bouchal na dveře. Máma už spala. Když konečně vstala a odemkla dveře, tak už jsem čůral do kalhot, protože už jsem to přes veškerou snahu nevydržel. Vyzváněním a boucháním jsem vzbudil sestru, která se přišla podívat co se děje.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 21:07)

Vás to vážně vzrušuje?

Návštěvník (St, 13. 7. 2022 - 07:07)

Hlavně Tomáše.

Tomáš (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

A co reálnéj výprask Míšo a né jen kecy?

Josef (Ne, 10. 7. 2022 - 10:07)

Já chci taky dost na holej zadek vareckou Já zlobím hodně moc.

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 18:07)

tak si nad tím třeba vyhon

Zvedavjesi (Út, 5. 7. 2022 - 09:07)

Pro mne bylo nejhorší když táta poručil abych si došla pro řemen donesla mu ho . Svlékla se a musela jsem se mu ohnout přes koleno a pak mne začal tým řemenem bít

Matej (St, 6. 7. 2022 - 10:07)

No tak nokoniec výprask bol. Mama prišla z roboty a hneď zavelila vyzliecť a doniesť varešku. Vôbec ju nezaujímali moje protesty, že v tej istej miestnosti je moja sestra s kamarátkami. Musel som sa vyzliecť. Postupne som si vyzliekal košeľu, potom kraťasy a nakoniec aj slipy. Bledomodre ponožky som si nechal. Potom mi nasekala 30 rán a polhodinu som kľačal na strede miestnosti. Dievčatá sa na to dívali s otvorenými ústami. A následne som musel ísť potupne do postele o pol ôsmej.

Valentýna (Po, 4. 7. 2022 - 15:07)

Už jsem to sem psala, naši kluci schválně musejí být při bití bosí, protože jim to taky hodně vadí. A to jsou malí. Mají to jako součást trestu, někdy jsou potrestání jenom vyzutím.

Matej (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Tento trest moji rodičia nikdy neaplikovali. Ponožky nosím vždy. Bez nich sa cítim divne.

Reklama

Přidat komentář