Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

Ono zase tolik toho co Luboš říká k smíchu úplně není. V něčem může mít i tak trochu pravdu. Vše se zdražuje a být třeba časem bez plynu je velkej průser. Vše jde nějak do kopru.

:) (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

To co si Rusko dovoluje k smíchu není. Luboš pravdu nemá, je to obyčejný žvanil, který když už něco vymyslí, je to neproveditelné. Ono je vidět, že je volič SPD. Že se vše zdražuje za to nemůže Fiala, ale Rusko. Zdražuje se po celém světě, za to naše vláda nemůže. Je dobře, že se svět spojil proti RF, protože je potřeba se odpojit od plynu a začít reálně přemýšlet o tom, že místo řepky by bylo fajn sladit brambory a set pšenici. Co se týká UA Romů, kdo má více pasů, odvézt je na hranice a ať jdou do své další země, kdo nemá, vysvětlit jim náš systém. Který by měl rychle projít úpravou a přestat rozhazovat peníze i na naše Romy. To znamená konec příspěvků na pračky, myčky, atd. Holt budou prát v ruce. Škoda že Babiš tak rozhazoval, teď to chybí.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

No tak to je geniální myšlenka. Na to jsi potřeboval, aby ti to řekl člověk se základkou, nemakačenko, fet, chlast a otec roku, za kterého se stydí jeho máma?

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

Nepotřeboval. Jen chci říct, že ve všem špatně nemluví i když je tak trochu komickej.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Co řekl dobrého?

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Je to hlavně zbabělec, který se rok vytahoval na slabší, prodavačky, sevírky a tak a vrcholem jeho akce bylo prudit upracovaný sestřičky a doktory. A teď se zamilovala do Putina, o kterým před půl rokem ani nevěděl, že existuje. Lidský odpad pro mě, teď ho sleduje protiteroristický a nedopadne to s ním dobře.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Ano, přesně tak to je. A kdyby byl trochu chytřejší, všiml by si, že Patfik se poněkud stáhl. Účastní se, ale radši drží jazyk za svými třemi zuby. Takže Tuboš dál prudí policajty a pak se bude divit, co se bude dít. Asi si případá důležitě, ale jakmile bude ve vazbě, neštěkne po něm ani pes. Okamura bude šťastný, že bude mít to nefachčenko, co se k němu hlásí, z krku. Ještě že je rozvedený, ale stejně chudáci jeho děti.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Jo je to divný, sice IQ nízký ale, že by neměl pud sebezáchovy? Jestli jim něco nepodepsal a není nastrčenej. Jo a Tto on nechápe, že SPD naopak proti takovým bojuje. To už jsme mu tady psali, nepochopil.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Nic nepodepsal, malá rybka. Proto teď furt nadává, že lidi na demošky kašlou, protože takový ňoumové jako Tuboš s Paftikem nikoho nepřesvědčí, aby někdo něco podnikal. Lidi mu pošlou na fb obrázek, a nic. Kdo viděl mluvit Kalouska, viděl, co za lidi na demošky chodí. Vždyť byli na plech. Kalousek jim to řekl dobře. Ono taky normální člověk ví, že s tou situací nyní se moc dělat nedá.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 20:05)

Vypadá to, že vláda přišla na to, jak na nové nepřizpůsobivé. Uvažují o tom, že jim nebudou dávat peníze, ale pouze jídlo. Ošacení dodají neziskovky. Vzhledem k tomu, že si stěžují, že naše jídlo je hnusné a nechutná jim, asi nás opustí.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

Víš kolik to podepsalo za komunistů a byly to většinou malý ryby. Ty právě potřebovali. Dali jim pokoj za ...

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

Už tady nejsou komanči. Luboš nic nepodepsal, protože zajímá minimum lidí. Z něho policie nic nemá, navíc je zbytečně otravuje volovinama. Těch pár jeho obdivovatelů jsou stejný ubožaci jako on. Co by si na ně kdo vzal. Odnese to za všechny on. Nenech se zmást tzv. sledujicími. Většinou ho sledují lidi pro pobavení.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

Jo, to je pravda

Tuboš na FB :)) (Čt, 12. 5. 2022 - 13:05)

"Přátelé někdy to fakt nechápu.. sdílím video a vy mi ho pošlete do zprávy s otázkou, jestli jsem ho viděl... občas tomu fakt nerozumím.. "

:) (Čt, 12. 5. 2022 - 13:05)

Když jsem to četla, měla jsem záchvat smíchu. Jak si stěžuje:)) Kdy mu dojde, že svůj k svému?

Andrea (St, 11. 5. 2022 - 18:05)

Milu,jsem blíženec, myslím, že ty také.Míša je hodný,komu je podobný, tobě nebo Sergejovi?Já mám děti po roce,dokonce dvě děti do roka a všechny jsou si podobné.Hromadu let jsem jen kojila, hubená jak plot a mléka jsem měla pro regiment.Na mě je moc velké teplo, ještě že existují klimatizace.Užívej si počasí, které ti vyhovuje a miminka.Preju ti pěkný večer, já jdu na zahrádku zalévat.

Miluna (Čt, 12. 5. 2022 - 11:05)

Dnes mi Andy zase pokazily náladu zprávy.Je to strašný jak to dál pokračuje a vyskočili na mě opět články že kdyby ty zmrdi použili atomovky,tak by mohla nastat i na několik let nukleární zima a život v mrazu.No udělalo se mi z toho celkem zle.Já se zimy bojim jako čert kříže a když si představim trvalou zimní skázu a do toho vše zničený a radioaktivní zamoření.Vůbec nechápu co jsou lidi za zrůdy že si dokážou hrát s takovýma myšlenkama.Že vůbec válčí,zabíjí a ničí.Daří se to tobě to nečíst? Mě vždy pár dní a pak zas se tomu nějak nevyhnu.Jinak Míšánek je spíš podobný mě:-) Je to takovej malej já a má hnědý vlásky a modrý oči.Já sem zimouřivější takže provozní teplota bez klimatizace je pro mě teď. Počasim a miminkem sem teď šťastná ale tim co se děje ve světě absolutně rozsekaná.Jdu ven s Míšou.

Miluna (St, 11. 5. 2022 - 14:05)

Tak to je krásný Andy.Tak si vlastně býk a nebo taky blíženec? Máš dobrou partu jak takhle spolu podnikáte výlety.Míšánek je docela spáč a když se noc nepovede tak si to vynahradil dopoledne a já pak s nim.Teď se mu dost líbí venku bych řekla, asi jako mě.Jen je mi fakt pořád líto že tenhle teplotní luxus nemáme celý rok.Nebo je mi líto že patřim mezi ty lidi co takhle ovládá počasí.Otíku už sem tu kolegyni vypustila z hlavy protože ze Sergeje vylezlo a to sem se ho neptala že je plochá.Tak už sem se jí přestala zabývat.

Andrea (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Milu,jsem ráda, že si se ozvala.Mile si mě překvapila,jak pěkně pečujes o Mišáčka.Jak v noci spinká?Venku je nádherně,budu slavit 40 cetiny,v práci,s rodinou,tak plánuju občerstvení,alkohol, dortíky.Začatkem června jedeme opět s partou holek na týden na dovču,to mám jen týden pro sebe.Ja se tak těším!!!

Ota (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Aleši ten cvok měl několik účtů. Zablokoval jsem ho a psal zase z dalších,tak jsem musel blokovat všechny. Miluško konečně jsi se taky objevila.A co Sergej a kolegyně?

Reklama

Přidat komentář