Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Zkusím to najít, ale lepší by bylo kdyby to sem dali Povídkáři, jestli tu ještě jsou. Ať jim to nekradu.

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Taky je sranda jak si namlouvají, že Rakušan už teď z toho nespí a kuje proti nim pikle. Že o nich nemá ani tušení a policie tam možná pošle dva lidi aby se neřeklo si nepřipouští. Oni by chtěli aby na ně naběhlo komando a spráskalo je na jednu hromadu aby se mohli aspoň jednou v životě cítit důležití. To že žijem v právním státě se jim ani trochu nezamlouvá :-)

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Jestli je řeč o našem Tubošovi, tak ten má demonstraci řádně nahlášenou a povolenou. Taková demonstrace v mezích zákona žádná divočina. Hrozí mu patnáct let. Vidím to tak na dva příslušníky.

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Má někdo zájem o opáčko nějaké povídky?

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Hahaha, Aleš

:) (Pá, 20. 5. 2022 - 21:05)

Ten jeho dnešní živák neměl vůbec žádnou myšlenku. Jen pořád dokola, že jich budou plné ulice. A na závěr jeho sen - oni půjdou Prahou, budou jich milióny, lidi budou stát s vykroucenou hlavou a divit se, co se děje. Luboš touží po uznání, to se mu asi v životě nedostávalo, tak teď blbne v Praze. Lidi si jen pomyslí, co je to za idioty, věřím, že pár se jich sejde, a to bude celé uznání. Trochu mám obavu o Lubošovo psychické zdraví, protože neúčast 80% českých občanů by ho mohla položit. Pamatujete, jak dotáhl Milunu k manželce a chtěl, aby jeho žena viděla, že je o něj zájem? On je vlastně chudák.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

No to je. Měl doma manželku, která po něm chtěla, aby pracoval a nedělal dluhy, rodiče stejně tak, vyučit se mu nechtělo, to tady taky psal, není vlastně nic, neumí nic. Takže tohle je řešení. Neúčast 80% občanů, to je vtipný. Přijedou, zařvou si, v Praze bude horko, nikdo z Pražáků si jich ani nevšimne. Vůbec taky nechápu, proč se nesejdou třeba v Plzni, protože v tom Holýšově by se asi styděl

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

S takovým profilem nezaplní ani obývák natož náměstí. Vždyť o něm lidi ví jenom to, že si fotí piva na stole před sebou a že má neurčitý počet červených triček. Teď se mu z akce omluvila paní Nezabodaná, protože musí na operaci s kolenem. Kdyby byla co k čemu, tak by si příjmení přepsala na Neoperovaná a šla by do toho :-)

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Nemyslím, že by měl takovou sebereflexi. Spíš mu bratr domluvil. Matka je z něj nešťastná.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

Tuboš: "Všechno kdo může a zároveň to až do večera všichni dohromady jako jeden !!! Žádný pódium ani kecy, jen my všichni spolu. Připravíme všední páteční den hlavnímu městu milé překvapení." Proč nepřekvapuje lidi v Holýšově?

-Aleš- (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

Trochu mi to připomíná staročeštinu, zřejmě se před napsáním tohoto poselství posilnil pár pivy na kuráž :-)

Sledujka (Pá, 20. 5. 2022 - 18:05)

:)))) a že to nikomu z osvícených není divný. V komentářích mě zaujalo, že lumpík Fiala nás držel dva roky v náhubcích. A pak ta snaha hodit na Ukrajinu kovid. Oni ty dvě věci nutně potřebujou spojit. Že vlastně Rusko jen trestá. A ničí laboratoře. Že laboratoře jsou téměř všude, i v Rusku, čistým nevadí

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Už to má na profilu a v komentech už vědí, z které laborky opičí neštovice unikly

Martina (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Ahoj bando, musím večer Tubošovi vlézt na profil, abych se dostala do obrazu. Připadám si politicky nevyužitá.

lalla1 (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

No tak píšu si u tebe černou tečku za nedostatečnou angažovanost a laxní studium problematiky

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 12:05)

Nejhůř je na tom ta jak natočila Milunu.Ta ve videích brečí,volá Putina a posílá ho i na Polsko a přeje si pozatýkat naši vládu a nejradši by sí prý zaplatila nájemnýho vraha aby jí samotnou zabil, že už je jí prý všechno jedno.

-Aleš- (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

Tu paní jsem se snažil trochu sledovat, ona točí videa jak na běžícím pásu, ale vydržel jsem vždycky pár sekund jak mě to nebavilo. Ona by se uplatnila jako uspávačka hadů. Jediný slušný video, který natočila bylo právě to s Milunou na zastávce MHD tady kousek ode mě. Luboš je aspoň srandovní jak se dokáže rozohnit, ale jak tady už někdo psal, pro ty ženský co ho sledujou není Rusko přijatelné téma vzhledem k tomu co předvádí kousek od nás na východ. Myslím že se těší na podzim, až si všichni ve spolek zanadávají na další variantu kovidu.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 18:05)

Teď se asi modlí k opičím neštovicím. To by bylo, aby něčím matky nevyděsil.

lalla1 (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Jo, teď jsem koukala jak tam zpívá karaoke na Kaťušu:)). Mám dojem ale, že něco bere tahle paní, je neustále v rauši

lalla1 (Pá, 20. 5. 2022 - 06:05)

Tak jsem mu koukla na profil. No jo no, nemá to snadný s takovým materiálem. Jedni si z něj dělají prdelky, druzí mají směnu u pásu, to je pak těžký

Reklama

Přidat komentář