Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

Já jsem dneska všechny příspěvky psal venku opřenej o strom. Teď už jsem doma a poslouchám pračku.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

Luboš už je jen pro srandu. Vyprdli se na něj i zdejší pochlebovači viz Miluna.

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Já nikdy nezapomenu na název první povídky. Je tak poetickej, že kdybych měl možnost, tak si ho nechám vytesat na hrob místo jména aby donutil náhodné kolemjdoucí k zamyšlení :-)https://diskuse.doktorka.cz/diskuse/romove-ziji-tu-s-nami?page=1134

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

Jj, to byla takovej romantickej Otvírak, jak nalákat naše předpokládané předplatitelky. Dnešní pohádkáři natvrdo zveřejní číslo účtu.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

To jo a pak následovala už kultovní--------- Když Elenina parťačka Jituna v pondělí nastoupila "do práce" k Vietnamci

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 16:05)

Můžeš to sem zkopírovat? Nedávno to tady taky někdo vzpomínal, nemůžu to najít. Nebo ty Aleši?

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Zkusím to najít, ale lepší by bylo kdyby to sem dali Povídkáři, jestli tu ještě jsou. Ať jim to nekradu.

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Taky je sranda jak si namlouvají, že Rakušan už teď z toho nespí a kuje proti nim pikle. Že o nich nemá ani tušení a policie tam možná pošle dva lidi aby se neřeklo si nepřipouští. Oni by chtěli aby na ně naběhlo komando a spráskalo je na jednu hromadu aby se mohli aspoň jednou v životě cítit důležití. To že žijem v právním státě se jim ani trochu nezamlouvá :-)

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Jestli je řeč o našem Tubošovi, tak ten má demonstraci řádně nahlášenou a povolenou. Taková demonstrace v mezích zákona žádná divočina. Hrozí mu patnáct let. Vidím to tak na dva příslušníky.

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Má někdo zájem o opáčko nějaké povídky?

povídkáři (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Hahaha, Aleš

:) (Pá, 20. 5. 2022 - 21:05)

Ten jeho dnešní živák neměl vůbec žádnou myšlenku. Jen pořád dokola, že jich budou plné ulice. A na závěr jeho sen - oni půjdou Prahou, budou jich milióny, lidi budou stát s vykroucenou hlavou a divit se, co se děje. Luboš touží po uznání, to se mu asi v životě nedostávalo, tak teď blbne v Praze. Lidi si jen pomyslí, co je to za idioty, věřím, že pár se jich sejde, a to bude celé uznání. Trochu mám obavu o Lubošovo psychické zdraví, protože neúčast 80% českých občanů by ho mohla položit. Pamatujete, jak dotáhl Milunu k manželce a chtěl, aby jeho žena viděla, že je o něj zájem? On je vlastně chudák.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

No to je. Měl doma manželku, která po něm chtěla, aby pracoval a nedělal dluhy, rodiče stejně tak, vyučit se mu nechtělo, to tady taky psal, není vlastně nic, neumí nic. Takže tohle je řešení. Neúčast 80% občanů, to je vtipný. Přijedou, zařvou si, v Praze bude horko, nikdo z Pražáků si jich ani nevšimne. Vůbec taky nechápu, proč se nesejdou třeba v Plzni, protože v tom Holýšově by se asi styděl

-Aleš- (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

S takovým profilem nezaplní ani obývák natož náměstí. Vždyť o něm lidi ví jenom to, že si fotí piva na stole před sebou a že má neurčitý počet červených triček. Teď se mu z akce omluvila paní Nezabodaná, protože musí na operaci s kolenem. Kdyby byla co k čemu, tak by si příjmení přepsala na Neoperovaná a šla by do toho :-)

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Nemyslím, že by měl takovou sebereflexi. Spíš mu bratr domluvil. Matka je z něj nešťastná.

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

Tuboš: "Všechno kdo může a zároveň to až do večera všichni dohromady jako jeden !!! Žádný pódium ani kecy, jen my všichni spolu. Připravíme všední páteční den hlavnímu městu milé překvapení." Proč nepřekvapuje lidi v Holýšově?

-Aleš- (Pá, 20. 5. 2022 - 17:05)

Trochu mi to připomíná staročeštinu, zřejmě se před napsáním tohoto poselství posilnil pár pivy na kuráž :-)

Sledujka (Pá, 20. 5. 2022 - 18:05)

:)))) a že to nikomu z osvícených není divný. V komentářích mě zaujalo, že lumpík Fiala nás držel dva roky v náhubcích. A pak ta snaha hodit na Ukrajinu kovid. Oni ty dvě věci nutně potřebujou spojit. Že vlastně Rusko jen trestá. A ničí laboratoře. Že laboratoře jsou téměř všude, i v Rusku, čistým nevadí

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Už to má na profilu a v komentech už vědí, z které laborky opičí neštovice unikly

Martina (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Ahoj bando, musím večer Tubošovi vlézt na profil, abych se dostala do obrazu. Připadám si politicky nevyužitá.

Reklama

Přidat komentář