Reklama

Výprask vařečkou

Ludvík (So, 30. 7. 2022 - 01:07)

Jsem z Prahy západ Hodkovice. Můžu tě potrestat. Umně domě nebo v krčskem lese 15 let rákoskou pořádně Přes.. zadek.

Ludvík (So, 30. 7. 2022 - 01:07)

Jsem z Prahy západ Hodkovice. Můžu tě potrestat. Umně domě nebo v krčskem lese 15 let rákoskou pořádně Přes.. zadek.

Patrik M. (Pá, 29. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj Štěpáne, proč "potřebuješ" dostat výprask? Dostat takový výprask není nic příjemnýho, většinou se kluci snaží výprasku spíš vyhnout :D

Můžeš mi klidně napsat mail na [email protected], je mi 21 a můžem se třeba nějak domluvit nebo alespoň pokecat :)

Petr.petr9513 (Út, 26. 7. 2022 - 09:07)

Ahoj všichni,
s výprasky mám spoustu zkušeností z obou stran. Jsem vysoký a štíhlý chlap z Prahy. Kdo by měl zájem prohodit pár písmen o výprasku nebo rovnou realizaci, tak pište na mail [email protected] a tam se domluvíme na dalším pokračování.

Evka (Ne, 24. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj,
Vychovává tu někdo hodně přísně, výprasky ... holku? Holky? Popovídal by, poradil...?

Monika (Ne, 24. 7. 2022 - 23:07)

V cem chceš poradit?

Evka (Po, 25. 7. 2022 - 07:07)

Ahoj, no jsem asi divná, chtěla bych to tak mít doma, dostávat výprasky,.....

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 17:07)

Tak až něco provedeš, tak to navrhni jako alternativu k obvyklému trestu a přesvědči rodiče, že to myslíš vážně (slovní argumenty, ale i činy).

Pedro (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Ahoj jestli chceš, tak napiš :)
[email protected] ..

Jana (Ne, 24. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj a jak si to představuješ? Já dala synovi na holou jarmilkama, znáš je? Zkus to s nimi je to účinné.

Sylva (Po, 25. 7. 2022 - 08:07)

já vařechu, proutek na holou

Jr (Pá, 22. 7. 2022 - 22:07)

Tak na takové věci nejsem. On ani ten spank není nijak často tak jednou za 3 tydny.

Jr (Pá, 22. 7. 2022 - 20:07)

No a není to bez důvodu. Ono se něco najde to, že je někdo dospělej zas tak moc neznamená. Za drzost to je jasné. Někdy třeba za jízdu. Taky nezdravim nepodrzim dveře. Jsem darebak takže zasloužím. Rozmazlenej fracek. Takže musím mít takovou výchovu.

Zdenda (Pá, 22. 7. 2022 - 20:07)

dostaneš flanelku a na ni punčocháče s laclem a pleny a dáme tě do postele na řemínky (upevníme)

Jr (Pá, 22. 7. 2022 - 19:07)

Ne takhle to nemám. Výprask bolet musí. Proto to dělám vařekou na mokro i zadek i vareku. Masturbaci s tím spojenou nemám. Spíš používám prut na mokro stipe to jak prase. Tak to prostě musí být žádná legrace to není a není to tak ani myšleno. Setkal jsem se jednou s tím že mi bylo řečeno, že po vyprasku ten člověk dá rakosku mezi půlky a jestli vypadne tak prý přídavek. S tím člověkem jsem se nikdy nesetkal. Co jsem se já domluvil tak to je fajn bez žádných požadavků. Vybornej člověk.

Zbyněk (Pá, 22. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj. Máte kluci / chlapi co masturbujete podobný zážitek? Žiju sice sám, ale vžiji se do pozice trestance. Mám masivní vařečku, kterou si naplácám na zadek pár ran, aby to nebolelo. Pak si kleknu, roztáhnu nohy a zezadu si dám vařečku - jeden konec je na zemi a druhý (samotná plocha vařečky) dám do zadku (někdy to podložím mezi vařečkou a zadkem ubrouskem). A pak jednou rukou masturbuji a druhou mám vzadu jako bych byl svázaný. A mám představu, že mám takto přivázaný zadek k vařečce napevno a musím klečet. Masturbuji a po chvíli se dostane erekce. Zkusí to někdo?

Eva (Út, 19. 7. 2022 - 06:07)

16letý syn dostane vařechou a pak musí za trest
nosit pleny a trenky a na
nich má popruhy aby si
trenky a hlavně pleny
nesundal. Jsou to látkové
kšandy vepředu napevno přišité a spojené na břichu
popruhem jak to mívali malé
děti. Vzadu se musí kšandy
překřížit a pak se tam
zapnou na řemínky na
zádech aby si je neomalenec neodepnul. Dokud se bude
chovat jak malé děcko tak
bude i vypadat.

Stanislav (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Myslím si, že pokus se s ním budete bavit a vysvětlovat, vztah mezi vámi bude přátelský, tak nemusíte požívat násilí. Trestání s těmy plenami mi připadá úchylné dávat dospělému dítěti plenu, myslím, že v něm vypěstujete zlost a nenávist.

Pavlína (Po, 18. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj. Výprasky mě jako playgame vzrušují a hledám kamaráda či kamarádku, kteří by mi dali výprask na holou. Lehčí fackování přes tváře a prsa, vzrušující nadávky. Možno i pár, kdy si mě jeden přehne přes koleno a druhý se bude dívat . Kombinace výprasku a projíždění kundičky ideální. Vzrušují mě muži i ženy. Střední Čechy, ideální výprask u Vás. Je mi 37, při těle, prsa č. 4. Ozvi se mi zde .Jsem zlobivá.

Pavel (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

Ahoj Pavlíno.
Také mě vzrušují výprasky na holou.Jsem ze Středních Čech.
Ozvi se mi na tel:604 536 298 a budeme se na vzájem vzrušovat.Klidně přijedu.
Pavel.

Reklama

Přidat komentář