Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Simona (Út, 10. 5. 2022 - 20:05)

Hejtrům se ustupovat nesmí. Zdeno, opravdu suprový, to na ně sedí. Když budete slušní, hejtři na vás nemohou. Lallo a Libore, máte můj obdiv a Majku neodsuzuji, Libor i Pavla dokázali, že si některé věci motá, ale to, jak psala Luci, to se stává i mně taky

Majka skutečná (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

Už toho mám dost. Někdo píše za mně zprávy. Pavlo, ok beru, ale toto je moje jediná reakce na tebe. Jste hnusní! Už sem nenapíšu a stáhnu se jako jsem to udělala dříve

M. (Út, 10. 5. 2022 - 19:05)

Takže můj odhad byl správný. Drž se a bud v pohodě!

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 19:05)

nevím o co jde ale asi uděláš nejlíp já také mám klid od doby co jsem se od 2. 5. stáhl s úchylných diskuzí holt nade mnou nakonec hejtři přece jen vyhráli

Pavla (Út, 10. 5. 2022 - 19:05)

Docela mne pobavilo, jak ses tady náhle objevila. Sleduji to tady asi hodinu a byla jsem zvědavá na tu partičku tady. Vlastně jedna ženská, ne parta. Já tady dnes taky nepsala a už vůbec ne nějakou omluvu, když mám pravdu, že ti Lalla Libora nedoporučila. Že máš problém, to je mi líto, ale to neznamená, že budu lhát. Drž se. Děkuju těm co se mě zastali, jména si nepamatuju, to se omlouvám.

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 20:05)

Máš pravdu, Majka napsala blbost. Ta omluva od cizího, to je tady normální - Liborův Retardov

Radka (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

Libore, nejdou nám čápi. Mají tam erorr20. Já na ně koukám denně a asi jestli nějaká bouřka a není spojení

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 00:05)

Má to Libor opravit?

Hanz (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

Lidé jsou často nerozumní, nelogičtí a sobečtí. Přesto jim odpusťte. Budete-li k nim laskaví, stejně vás obviní ze sobectví a nízkých motivů. Zůstaňte laskaví. Budete-li úspěšní, získáte některé falešné přátele a opravdové nepřátele. Přesto pokračujte. Budete-li upřímní a čestní, lidé vás podvedou, vy ale zůstaňte upřímní a čestní. Strávíte-li léta budováním něčeho, co vám jiný zničí přes noc, budujte znovu. Naleznete-li štěstí, klid a mír, budou vám závidět. Zůstaňte šťastní. Na dobro, které uděláte dnes, zítra lidé zapomenou. Přesto dál dělejte dobro. Dávejte světu to nejlepší, co je ve vás, a i když to nemusí stačit, přesto dávejte dál

Věra (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

To je myšlenka Matky Terezy, Hanz, měl bys tam dát autora a ne si přivlastnit cizí myšlenky. Majko, myslela jsem si, že to nejsi ty, ty předchozí komentáře a nemýlila jsem se, přeji ti ať jsi i dál v pohodě a jestli ti pomohl Libor, Lalla, nebo oba, to není až tak zásadní, důležité je, že to mělo efekt a tak děkuji i jim. Pa

Pavlína (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

To je krásné. To je od tebe nebo převzaté? To je jako na Lallu a Libora, kteří píší slušně a dostávají za to přes prsty, ale ono je to tak často i v životě, že hajzlové vítězí a slušní lidé jsou napadáni

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 00:05)

To snad není možný, strašnej fanatismus.

Pavla (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Ok, omlouvám se. Majce a dalším. Pochopila jsem souvislosti, o kterých jsem netušila. Opravdu upřímně se vám chci tímto omluvit a je mi to líto

M. (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Existují lidé, kteří lžou proto, aby něco získali, jiní zase lžou proto, aby se vyhnuli bolesti, někdo zase lže prostě proto, že je mu naprosto cizí pomyšlení, že se má mluvit pravda… a pak ještě existují lidé, kteří lžou proto, že na svůj čas, kdy budou mluvit pravdu, zatím ještě čekají.“ Stephen King

Majka (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Pavlo, měla jsi pravdu, lhala jsem. Lalla mi Libora nedoporučila, proč taky. Jen jsem mu chtěla udělat reklamu, mrzí mně, že jsi to tak odnesla. Nemáš proč se omlouvat, pravda je na tvé straně. Všem se upřímně od srdce omlouvám, je mi líto ten můj výmysl

M. (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

Jsem na diskuzích dlouho, abych poznala co je lež a co je pravda. Majko, to asi nebylo od tebe... Autora znám i odjinud

Majka (Út, 10. 5. 2022 - 18:05)

Bylo to ode mně. Nerozumím ti, Pavla měla pravdu

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Docela jsi to Majce nandala, jsem zvědavá, jak na to zareaguje. Mimochodem, jestli chceš být zcela v obraze ,tak Liborovo psaní je už na více jak tisíci stránkách tady na Doktorce, ale začínal na vlákně jak kluk holka čůrá

Zuzka (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Divoká diskuze, ach jo

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Ale Libor se snaží, palec hore. Kdo to četl od začátku, je mu to jasný. )))

Reklama

Přidat komentář