Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 22:05)

Poprvé??? To jsi tedy ještě větší lhářka než jsme doufali. Kam se na tebe hrabe Hejtr, Abe, Joska a další

Pavla (Po, 9. 5. 2022 - 22:05)

Sem na diskusi poprvé. Nesuď lidi podle sebe.

Luci (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

To Fosterovo vyznání neznám, ale je nádherné, stejně jako další vložené citáty. Libore, ale na té akci bylo víc lidí odhadem, vždyť ten prostor byl plný, ale to je jedno, atmosféra byla skvělá. Měj se

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Kosmetika duše

Simona (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Souhlasím s ostatními, ten citát velmi vystihuje tvou osobnost, ale je pravda, já bych se v něm taky dost našla, on je výjimečný, je totiž hluboko o životě jako takovém

Miro (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Twl, když si promítnu, co jsi psal dřív a ten citát, tak to koresponduje s tebou štrašně, to jsi ty!

Daniela (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Četla jsem to dvakrát a Miro, souhlas, ten vložený citát v Liborově komentáři, to je přesně na Libora. Možná je mu tolik blízký, protože odráží jeho vzestupy a krize a to čím si prošel. Libore díky. To si stáhnu

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Krásná pravda

Hejtr (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Teď jsi naštval všechny své obdivovatelky, co tě dělají lepšího než jsi. Palec

Albatros (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

„Člověk je ztělesněná nejistota a každý konečný úsudek o něm je falešný. Změna lidského charakteru, nestálost v citovém životě je přirozenou vlastností člověka. Vždyť se mění s počasím, okolnostmi, tělesnými podmínkami, jeho zájmy, schopnostmi, názory a zvyky. Člověk vidí věci různě. Je stálý ve své nestálosti a nestálý ve své stálosti, nesnáší ponurou ctnost pravidelnosti, miluje rozmanitost, je takový i onaký, ze všech stran nekonečný, můžeme o něm pronášet protikladná určení, je to ztělesněný rozpor. Jeho dnešní já je jiné než včerejší, v jeho životě není totožných okamžiků, jeho individualita není dána, je to vyvíjející se struktura, přecházející z jednoho stavu do druhého.“ — Michel De Montaigne

Hejtr (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Rychle kopírujte, ať nikdo nevidí, jak Majka a spol. lhaly :))). Jedna a ta samá verbež.

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

„Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný, protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě.“

Ramarque

pravda (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Majka (anonym) -
Odpověď na Majka,něco mně napadlo. Než
Libore, dlouho se odhodlávám, ale budu ráda. Neodmítnu. Pošli mail, už že tě poznám bude pro mně vzpruha. Piš to tady dál. Třeba se díky setkání odhodlán taky a snadněji. Ráda bych tě poznala. Lalle děkuji, já si tyto věci také uvedomuji.
11. Srpen 2021 - 10:41

pravda (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Libor - Majka,něco mně napadlo. Než začneš psát. Kdybychom se sešli a nejprve pohovořil o všem....co ty na to? Poslal bych ti mail,který by sloužil pouze pro tebe na předání kontaktu a pak by se vidělo. Když odmitneš ,v pohodě. Mě dost trápí tvá bolest a spojime - li obě bolesti, dostaneš třeba víc odvahy....
11. Srpen 2021 - 8:41

Hejtr (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Tak Pavla šlápla do mraveniště. Teď tady bude jistá osoba zahlazovat stopy :)).

pravda (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

lalla1- Majko, přemýšlím o tvém příspěvku. Pokud jsem tě dobře pochopila, chceš psát o smutné události v tvém životě, chceš se zde svěřit a zbavit s ebolesti. Jenže to co zřejmě bude psát Libor je něco jiného, budou to především emoce, méně již fakta (i když fakta tam samozřejmě taky budou). Bude to prostě literatura, hra s fakty náznaky, metafory, asociace atd. . Mám o tebe trochu strach, o to, aby tě tato diskuze nesemlela, neublížila ti, množství anonymů, necitlivých komentářů, reakcí. Dobře zvaž, zda chceš toto podstoupit, dobře zvaž, zda je to místo, kde se chceš svěřovat.
odpovědět
10. Srpen 2021 - 21:52

Pavla (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Děkuju, já si toho nevšimla.

69 (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

„První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo.“ Emil Zola

☮✌ dřevěnej (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Teď nevím, která byla u mně ta prvá...

Hanz (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

„Tolerantní lidé nejsou všemi milováni.“, J.Paul

Reklama

Přidat komentář