Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

„Hvězdy jsou krásné, protože je na nich květina, kterou není vidět…“ "Ano, jistě," řekl jsem a mlčky jsem pozoroval vlnu písku ve svitu měsíce. "Poušť je krásná…," dodal. A měl pravdu. Vždycky jsem miloval poušť. Usedneme na pískový přesyp… Nevidíme nic… Neslyšíme nic… A přece něco září v tichu… "Poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu…," řekl malý princ. Byl jsem překvapen, že pojednou chápu to tajemné záření písku. Když jsem byl malým chlapcem, bydlil jsem ve starobylém domě a pověst vyprávěla, že je tam zakopán poklad. Nikdy jej ovšem nikdo nedovedl objevit a snad jej ani nehledal. Ale dodával kouzlo celému tomu domu. Můj dům skrýval ve svých hlubinách tajemství… "Ano," řekl jsem malému princi, "ať je to dům, hvězdy nebo poušť, to, co je dělá krásnými, je neviditelné!"“ Exupery

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

"Pravá Láska, to je znovuobnovení jednoty Duší. Milující člověk vidí v jiném spřízněnou krásu jeho Duše. Když člověk opravdu miluje, nevidí povrchní krásu, tím myslím, rozumovou a fyzickou krásu jiného člověka, jeho talenty, schopnosti, ale vnitřní krásu jeho Duchovní podstaty. V tomto případě začíná člověka vidět z úplně jiného úhlu pohledu. I u této osoby také probíhají podstatné změny. Představte si, že ještě nedávno se vůči vnějšímu světu choval agresivně. Najednou v něm někdo objevil nikoli zlého člověka, ale dobrého, uviděl ne jeho špatné vlastností, ale dobré. To znamená, že obrátil pozornost na jeho duchovní krásu, která v něm také je, ale nebyla v jeho mysli dominantní. Díky tomuto upřímnému pocitu, člověk začne nejenom rozkvétat, ale i se měnit k lepšímu, přebývat svým vědomím v poháru plném Lásky. Lidé, kteří chtějí jít duchovní cestou, by neměli ztrácet čas čekáním, že někdo někdy přijde a začne je upřímně opravdově milovat. Potřebujeme se naučit odhalit lásku uvnitř sebe - Lásku k Bohu, Lásku k Duši - a pak se to odrazí ve vnějším světě, dovolí to vidět lidi z hlediska jejich duchovní krásy. Je to vlastně mnohem blíže, než si dokážete představit.“ Anastazia N.

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

"Vždy mě dojme příklad malého hmyzu, například včel. Přírodní zákony nařizují, aby včely pracovaly společně, mají-li přežít. Výsledkem je jejich instinktivní smysl pro společnou odpovědnost. Nemají žádnou ústavu, policii, náboženství ani morální výcvik, ale díky své přirozenosti pracují věrně pospolu. Občas možná bojují, ale většinou žije celá kolonie ve vztahu spolupráce. Lidé na druhé straně mají ústavy, rozsáhlé právní systémy a policejní síly. Máme náboženství, pozoruhodnou inteligenci a srdce schopné milovat. Přesto však v praxi naše vynikající vlastnosti za tímto malým hmyzem zaostávají. V určitých směrech cítím, že jsem ubožejší než včely.“ Dalajláma

☮✌ dřevěnej (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Krásné...ale lidé mají navíc svobodu jednání. Zvířata řídí pudy.

Hanz (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Libore, je lepší být nenáviděn proto, jaký jsi, než být milován pro to ,jaký nejsi (N)

Veronika (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Na čápy koukám taky a denně. Už budou asi brzy mláďata

Luci (Po, 9. 5. 2022 - 18:05)

Jen ten, kdo dělá chyby na cestě k dokonalosti se záhy stane neomylným......J. Clark

Názor (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Páter Ferda, významný duchovní léčitel. Pomohl stovkám lidí, v jednotlivostech pochybil. Tak to bývá.

Radka (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Koukám na čápy a koukala jsem na západ Slunce nad Indickým oceánem, nádhera Libore

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Pro No. "Za pomoci Mayského orákula, obrazů a dalších propriet s naprostou jistotou a bez sebemenší pochybnosti uvedl, jaká budoucnost postihne Jaromíra Jágra a Veroniku Kopřivovou.
Ačkoliv mnozí očekávají jejich rozchod, známý věštec je přesvědčený o opaku. Přišel s konkrétními daty a fakty, které dvojici čekají a jsou osudově nevyhnutelné. " Jak jsou spolu Jarda s Verunkou šťastní. A už je po válce, že jo? Pořád věříš v bezchybnost ?

My profile (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Ty děláš závěry z jednoho komerčně sestříhaného materiálu? To je tedy opravdu průkazné, hodno zdejší diskuze

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Je to divný. Připadá mi to zveličené a asi jsem tedy mimozemšťan, co jsem četl recenze a ohlasy, tak jen kladné

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Dej sem odkaz, ať si to přečte

Jája (Po, 9. 5. 2022 - 14:05)

Nechte je oba na pokoji

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 13:05)

Že by se slípkám konečně rozsvítilo?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

jestli jim říkáš slípky tak ty jsi kapoun

Daniela (Po, 9. 5. 2022 - 14:05)

To víš, hlavně aby se rozsviítilo tobě

Scarlett (Po, 9. 5. 2022 - 12:05)

Souhlasím. Už jsem v hodnocení taky opatrnější, aby mu to neuškodilo

Pavlína (Út, 10. 5. 2022 - 00:05)

Jak to Scarlett pokračuje s tím, že se bude to napadání řešit právní cestou? Už můžem někde vypovídat?

Daniela (Po, 9. 5. 2022 - 13:05)

To je pravda. Pochopila jsem to taky a on žádnou podporu ani reklamu na jeho práci nemá zapotřebí. Ta sobota mi otevřela oči. Lidi si ho najdou sami a moje podpora lidská, to je něco jiného

Reklama

Přidat komentář