Reklama

Anální sex

Julia (So, 3. 12. 2016 - 23:12)

Chtěla bych se zeptat bolí...To bych také chtěla

Analka (So, 3. 12. 2016 - 20:12)

Vždy jsem měl špatný...Chtěla bych se zeptat bolí analni sex jednou jsem to skusila ale bylo to nechtěně strašně to zabolelo nedalo se to vydržet když bych to moc chtěla vyzkoušet ale nevím co udělat aby to tak nebolelo.Děkuji za radu.

honza (So, 3. 12. 2016 - 20:12)

nechéte si stříkat sperma do analu nebo třeba si tam načůral???

" (So, 12. 11. 2016 - 17:11)

anální sex,by se měl jmenovat kanální,to je příhodnější,je to k zeblití

no (Čt, 10. 11. 2016 - 22:11)

prevence hemeroidů...no přesně tak

simona (Čt, 10. 11. 2016 - 22:11)

prevence hemeroidů neexistuje,buď je máte,nebo ne,vůbec to s an.sexem ani ani sportem nemá nic společného,nikde není popsané vědecky z čeho hem.jsou,i vědci ví hovno,jako o rakovině,lupence,a dalších 9O ti procentech nemocí

no (Čt, 10. 11. 2016 - 22:11)

Penis patří do vaginy a ne...no a já makám,sportuji,máme jezdecké koně,tak že z práce,kde nesedím mastím obstarávat vše,co koníci potřebují a? Jsem čerstvě po operaci hemeroidů,kde mi bylo řečeno,že je to spíše gen.onemocnění,já jsem vegetarián a žiji zdravě,nepiju a nekouřím,tak mi tu tohle nepovídejte s tím ostatním souhlasím,penis má být ve vagíně...

Honza (Čt, 10. 11. 2016 - 21:11)

Penis patří do vaginy a ne...No já sice fyzicky moc nepracuju, poněvadž mam sedavý zaměstnání, ale neboj se - večer padám na hubu taky.

Jinak hemráky zatim nemam. Ale třeba se jich taky dočkám.

Irča (Čt, 10. 11. 2016 - 19:11)

Penis patří do vaginy a ne do análu. Anální sex je zvrácený sex a hříšný. Prevence hemoroidů je pohyb. Je třeba více fysicky pracovat až budete padat na hubu a rádi spadnete večer do postele a usnete jak špalek. Bůh sodomity ztrestal právem. Zajeďtre si k Mrtvému moři do Israele.

Honza (Čt, 10. 11. 2016 - 17:11)

Maminka si pletla analogová...hy,hy

Eduard Nud (Čt, 10. 11. 2016 - 15:11)

Maminka si pletla analogová televize a říkala místo toho anální. Copak maminka.

hum (Po, 31. 10. 2016 - 18:10)

chtěl jsem si jednou zašukat u domu jejího 3X zakukat v očích jiskru v hlavě anál,bohužel smrděla jako školní kanál...mějte se a mejte se...asi tak nějak bych tu vstoupil do diskuse...

simona (Po, 31. 10. 2016 - 17:10)

tak nejdřív píšeš ,jak sis vyléčil hemeroidy an.sexem a potom tvrdíš,že to léčba není??Prosím tě,čti si po sobě co vlastně píšeš a možná bude lepší,když si u toho nebudeš projíždět anál, potom se špatně soustředíš...já už tě trápit nebudu,tady ta debata pro mne tímto končí...

standa (Po, 31. 10. 2016 - 17:10)

Dobře. Jsme jíž smířeni...Milane XD,ty můžeš s tímto IQ co máš,provozovat pouze anální sex a strkat si do pr....kuličky,jak píšeš....

lékařka (Po, 31. 10. 2016 - 17:10)

homosexuálové mají hemeroidy,jako každý jiný a není žádná prevence an.sexem,je to tmářský názor,naopak může to zhoršit situaci a to otokem an.otvoru,léčba je dnes na jiných metodách a je jich dost,třeba Longova metoda a potom se můžete oddávat v klidu an.sexu,neb. čemu chcete

jo, (Po, 31. 10. 2016 - 15:10)

Mám vnitřn? himeroidy a...tomu bych i věřila,že to bylo tím.

u.U. (Po, 31. 10. 2016 - 15:10)

tak to jsem neměla o tom ani...Mám vnitřn? himeroidy a jak jsem začla s análn?m sexem tak se mi rozjeli i vnějš? takže jsem s t?m skončila a vnějš? himeroid zmizel,předt?m jsem měla pořád bolesti takže nedoporučuji.

Ty jo, (Po, 31. 10. 2016 - 12:10)

Když jsem dával dohromady...tak to jsem neměla o tom ani tušení,že to takhle funguje.Naštěstí já bez problému,ono ženy to moc nepreferují.

MilanXD (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

Dobře. Jsme jíž smířeni s tím, že nesnášíš anální sex a budeš proti němu bojovat za každou cenu.
Prosím zrekapitulujeme přesně, co je v mém návodu: Dobře a bezbolestně provedený anální sex je dobrou PREVENCÍ proti hemoroidům a fisurám. Špatně udělaný anáĺ naopak obojí způsobuje nebo zhoršuje.
Fisury jsou mokvavé a špatně se hojící podélné praskliny, které po zhojení mohou zanechávat jizvy a ty pak již nepruží a vznikají další praskliny.
Prosím tedy nezaměňuj výraz PREVENCE a LÉČBA.
Análním sexem hemoroidy určitě nevyléčíš.

Honza (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

no asi takhle,hemeroidy z 8O...To je fakt. Doktoři neřeknou, že hemoroidy sou z nedostatku sexu do prdele. Voni řeknou, že sou z nedostatku análního sexu.

Reklama

Přidat komentář